Yeni Yatak Odasını Benim Üstümde Denediler

üniversite zamanımdı ve talebe evimiz vardı. Üniversiteye yakın bir yuva tutmuştum ve etrafta hep ateşli kadınlar vardı. Okuduğum yerin kadınları meşhurdu ve ben onları gördükçe kendimden geçiyordum. Devamlı odama geçip otuz bir çekiyordum. Yada karıya giderek zevkim alıyordum.
fazla acayipti ve geçenlerde sabah markete çıktım. Sabah kahvaltı gerçekleştirmek maksadıyla markete giderek küçük bir alış veriş yaptım. Sabah kimseyi görmedim. Marketin kasiyeri bile fazla güzeldi. Okuduğum şehirden fazla memnundum ve üniversitenin bitmesini istemiyordum. Alış verişi tamamlayıp dışarı çıktım. Evime gerçek gittiğim sırada dar kara pantolonlu bir kıza rastladım. Üstünde ak tişörtü vardı ve topuklu pabuç ile yürüyüşü beni kendimden aldı. Benim aklımı aldı ve peşine takıldım. Aynı yerlerde gezmeye başladı. Bizim evin yakınında olan parkta oturdu ve süratle ellerimdekileri eve bırakarak arka geldim. Sonrasında arka geldiğimde orada yoktu. Etrafı biraz turladım ve sonrasında tekrar onu yakaladım. Cesaretimi toplayıp ona yaklaştım. Sohbet etmek maksadıyla yalakalık yaptım ve biraz iltifattan sonra benimle konuşmayı kabul etti. Beraber eve gittik ve benim odama geçtik. Bir şeyler hazırladım ve odamda kahvaltı yaptık. Sonra içeri bıraktım ve bana odan enteresan dedi. Ben şortumu indirdim ve yarrağımı sallayarak bu daha enteresan dedim.
ona yaklaştım ve yarrağımı ağzına vererek yalatmaya başladım. Çok sürmedi ve dar pantolonunu indirerek vajinasını açtım. Yarrağımı ona yaklaştırdım ve vajinasına soktum. Huh dedim ve pompalamaya başladım. Oda oh diyordu ve ben sikişe devam ettim. Memelerini avuçlayarak sabah saatlerinde fena haz yaşadım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir