Yeni ve Eski Komşumu Birlikte Siktim

43 yaşında, evli bir erkeğim, adım erol. Sokağımızda ihtiyar bir teyze var, 5 evladı varmış hepsini evlendirmiş, bunlardan 3 tanesi kadın. Teyzenin bazen canı sıkıldı mı bize oturmaya yetişir, biz de karı koca elimizden gelen saygıyı gösteriz. Teyze bazen bize gençlarını anlatır, dinleriz. Çocuğunun birinin kocası şerefsizin biriymiş, kayınvalidesi de mendeburluk yapıyormuş, hatta evlerine gelmesini bile istemiyormuş. Kadın eskiden uğraşıp annesine (teyzeye) bakarmış, evlenince kocası performansını da yasaklayınca, kadın boşanmaya karar vermiş. Kadının boşanmasına benim fazla önceki komşularım muavin oluyorlarmış…
her sabahki gibi evden işe gitmek maksadıyla ayrılıp arabama bindim, karşıdan bir afet geliyor, yolda yürüken sanki ceylan gibi süzülüyordu. Beline kadar kara saçlara, dolgun dik göğüslere, sexy vücuda, ince bele, yuvarlak göte ve sert ak sütün gibi baçaklara sahip, 30’lu yaşlarda, fazla hoş bir kız. Kimdi bu ya, sokağa güncel mi taşınmıştı bilmiyordum. Haftasonuna kadar o geçmeden işe gitmedim. Haftasonu eve geldiğimde karım, “misafirimiz var, teyze ve kadını geldi! ” dedi. Içeri girdim ki, teyzenin kadını hani o her sabah gördüğüm afet! Ismi hülya imiş. Ben teyzenin kızını asla görmemiştim, karım hülayadan maksadıyla hoş diyordu, ne hoşu full bir afet! Kocasından boşanmış, bir haftadır teyzeyle kalıyormuş. Hep beraber aş yedik, karım çay kahve falan yaptı. Onların üçü ayrı oturup fis kos yaparak konuşuyorlar, ben hülyayı kesiyorum. Karım bana döndü, “bak, hülya senin işyerinin yakınında çalışıyormuş…” dedi. “nerde? ” falan diye sordum, bayağı sohbet ettik. Karım, “kız sabahları işe giderken zorluk çekiyormuş, seninle gitse olur mu? ” diye sordu. “olur, otomobil gidiyor esasen, gece çıkış saatleri de uyarsa gelirken de birlikte geliriz! ” dedim. Valide kadın teşekür ettiler. Hülyaya, “pazartesi sabahı gelirsin, beraber gideriz! ” dedim, “tamam! ” dedi.
pazartesi geldi, sohbet ederek işe gittik. Bundan cep hattını da aldım, “geç kalırsam ararım, beklemezsin. ” dedim. Hülya ile cumaya kadar sabah gidiyor, gece geliyorduk. Bu gidiş gelişlerde devamlı sohbet ediyoruz, sebep boşandığını falan konuşuyoruz. Böylece aramızda bir yakınlaşma olmuştu. Cumartesi o çalışıyor, ben çalışmıyordum. Cumartesi işe kimsesiz gitti. Öğlene gerçek ben aradım, “kaçta çıkıyorsun, gelip alayım, birlikte aş yeriz! ” dedim. “olur 6’da gel kırmızı! ” dedi. Dediği saatte gittim aldım, yemeğe gittik. Yemekte buna fazla hoş olduğunu, kendisinden hoşlandığımı söyledim. Yemekten sonra bunu kuytu bir yere götürdüm, öpmek istedim, lisans vermedi. Ben bozulunca, beni öyle bir öpmeye başladı ki, dudaklarımı vakumladı sanki. Ben de göğüslerini açtım vakumluyorum, eteğinin altına elimi soktum vajinasını karıştırıyorum, sesini çıkarmıyordu. Ben sikişmek isteyince, “olmaz, güncel boşandım! ” dedi. Yarrağım kalkıktı, gösterdim, “eee bu böyle mi yatacak? ” dedim. “getir, emeyim bari! ” dedi. Çıkardım, ağzına aldı vakumlamaya başladı. Fazla hoş vakumluyordu yarağımı, beni delirtmişti, sabırsızlandım ağzına boşaldım. Hepsini yuttu ve “ne şekil adamsın, bir haftada sana tutuldum, kocamın bile sikini emerek boşaltmadım! ” dedi.
bundan sonra hülya ile geceleri meslek çıkışında ulaşınca, (daha kuytu bir yer buldum, oraya gidip) 10-15 dakika sevişiyor, buna birde sakso çaldırıp, eve öyle geliyorduk. Hülya tüm bu yaptıklarımızı gül diye bir arkadaşına anlatıyormuş. Gülü benimle tanıştırmak istiyordu, ama ben kabul etmiyordum, tanımadığım bayanla ne işim olur diye. Ama gül beni fazla heves ediyormuş, nihayetinde tanışmayı kabul ettim. Cumartesi telefonlaştık, bana bir cafe söyledi, orada buluşmaya karar verdik. Dediği cafeye gittim, yanında benim önceki komşum gül vardı! Gül deyince nerden bilebilirdim ki, istanbulda onbinlerce gül adında kız var. Ben gülü görünce kızardım bozardım tabi. Ama gül, “gel gel, demek sensin ha! ” dedi ve sarılıp öpüştük. Hülya da şaşırmıştı, “tanışıyormusunuz? ” dedi. “evet! ” dedik, oturduk. Gül bana, “merak etme kimseye anlatmam, seni de hülyayı da severim, üstelik hülya da bundan sonra benim gibi dul, siktirmek maksadıyla senden iyisini mi bulacak! ” dedi. Biraz daha konuşup sohbet ettikten sonra gül, “hadi eve gidelim! ” dedi. Hülya sikişmediğimizi dahi söylemiş, gülün yuvasında sikişecekmişiz! Ben şok oldum.
cafeden kalktık ve hep beraber gülün yuvasına gittik. Ben salonda hülya ile otururken gül birara ortalıktan kayboldu, az sonra yeni baştan geldi ve “hadi kendi yatağımı açtım size, girin gerdeğe! ” dedi. Hülya elimden tutup kaldırdı, “eee hadi, hep sikişmek istemiyormuydun? ” dedi. Döşek odasına geçtik, derhal çırılçıplak soyunduk. Hülya, “kendini bana bırak! ” diyerek, evvel taşaklarımı sakso çekip ağzına aldı vakumladı, sonra yarrağımı. Sonra yatağa uzandı, bacaklarını ayırdı. Ben de hülyanın kaymak gibi vajinasını sakso çekmeye başladım. Hülya nasıl inliyor fakat! “sessiz ol, gül duyacak! ” dedim. “bilmiyor mu adeta sikiştigimizi! Elimde değil ne yapablirim! Hadi, fazla istiyordun, siksene! Vajinamı yalamayı bırak sok yarağını! ” dedi. Hülyanın vajinasına öyle bir kökledim ki, inlemesi dahada arttı. Eminim gül bizi dinliyordu. Ben hülyaya soktukça, hülya hazdan inliyordu. Ikimiz de aynı zamanda ve şiddetli bir şekilde boşaldık, tek beden olmuştuk…
bir zaman öpüştükten sonra hülya temizlenmek maksadıyla banyoya gitti, ben yataktaydım. Kapı açıldı ani, içeriye gül girdi. Ben, “ne oluyor yaa? ” diyerek derhal ellerimle yarrağımı taşaklarımı kapattım. Gül, “hülyayı benim yatağımda bağırta bağırta sikiyorsun utanmıyorsun da, benden mi utanıyorsun? ” diyerek, yatağa yanıma oturdu, yarağımı eline aldı, biraz oynayıp ağzına aldı, vakumlamaya başladı. Ben şaşkınlığmı atlatıp, “dur gerçekleştirme, hülya yetişir şu anda! ” diyene kadar hülya girdi içeri! Ben çingar çıkacak diye beklerken, hülya gülerek, “nasıl, dediğim kadar var mı? ” diye sordu. Gül de, “evet! Dediğinden dahası bile var! ” diyerek yarrağımı sakso çekmeye devam etti. Ben resmen aptallaşmıştım, bu olanlar yetmiyormuş gibi hülya gelip gülün yanına oturdu ve ikisi dudak dudağa öpüşmeye başladılar !
sonra hülya gülü kendi elleriyle soydu, “canım arkadaşım, zor gününümde hep yanımdaydın, seninle herşeyimi seve seve paylaşırım! ” dedi ve beraber yarağımı sakso çekmeye başladılar. Hülya sonra yarağımı yalamayı güle bıraktı ve arkasına geçerek gülün vajinasını okşamaya, parmaklamaya başladı. Gülün vajinası ve yarağım kıvamına gelince, gül üstüme çıktı ve hülyanın desteğiyle yarağıma oturdu. Gül üstümde zıplarken, hülya da gülün memelerini okşuyor, gülün belini aşağı yukarı bastırarark, gülün oturup kalkma ritmini ayarlıyordu. Fazla geçmeden gül feryat çığlığa boşaldı ve indi üstümden. Ikisi bir zaman tekrar dudak dudağa öpüştükten ve gül hülyanın vajinasını elleyip okşadıktan sonra, bu sefer hülya oturdu yarağıma. Hülyayı da becerip, tekrar beraber boşaldıktan sonra, yatakta üçümüz birbirimize sarılarak uzun bir müddet uzandık. Sigaralarımızı içip uzunca dinlendikten sonra bunları 69 pozisyonuna getirdim, birbirlerinin amlarını yalattım. Sonra da ikisini yanyana domaltıp, sırayla bir birinin vajinasına, bir ötekinin vajinasına sokarak, ikisini de becerdim.
40 sene düşünsem, güncel ve önceki komşumu beraber sikeceğim aklıma gelmezdi. Meğer bu düşünce hülyadan çıkmış, güle demiş, “senin eve götürelim de beraber sikişelim. ” diye !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir