Yeni tanıştıgım kadınla yattım

Bugün sizlere geride meslek yerimizde çalışan ateşli seksi sarı saçlı bir kadınla yaşamış olduğum fazla hoş bir sikiş öyküsünü yansıtacağım. Hoşunuza gideceğini bildiğimden ilk kez böyle bir şey yapıyorum yani seks öykümü sizlerle paylaşıyorum.
ismim ünal 25 yaşındayım bundan 7 ay öncesinde bizim meslek yerinde çalışan sekreterimiz. Istek (26) sarı saçlı bakımlı ve olabildiğince sexi bir vücuda sahipti. Gözüm hep ondaydı ve oda bunu farkındaydı. En nihayetinde buna açılıp kendisinden hoşlandığımı ve kendisini istediğimi söyledim biraz şaşırdı ve meslek yerinde ikimiz tek iken süzülerek yanıma yürüdü ve istiyorsan kırmızı o vakit dedi kafamdan tutup göğüslerine yapıştırdı. Kafam göğüslerinin arasında kayboluyordu. Kendimi kaybettim bir mola o zamanlar. Seksin verdiği coşku ve biraz ateşlenme ile kucaklayıp masaya oturttum üzerindeki ak gömleğini çıkarttım göğüslerinin arasına kafamı sokmuş dilimle her yerini yalıyordum.
felaket derecede ikimizde haz alıyorduk bu durumdan. En son bir zaman bu şekilde seviştikten sonra masaya yatırıp tangasını çıkardım ve vajinasına lisan atmaya başladım. Eliyle kafama bastırıyor durmadan saçımı okşuyor. Işte bu sik beni erkeğim diyerek sayıklıyordu. Ben de amansız bir şekilde asla fırsat vermeden sulanmış olan vajinasını güzelce sakso çekmeye devame diyordum. Daha çok vakit kaybetmeden kimse gelmesin diye derhal pantolonumu yükleyip sulanmış olan vajinasına yarrağımı sürtmeye başladım.
fazla hoş bir duyguydu sokmak maksadıyla biraz daha sürtükten sonra kaygınlaşınca içine oturttum malı. Derinden bir ohh çekti işte bu sik beni erkeğim hep sik her vakit sik diyerek sayıklıyordu. 5 dakika falan sikebildim birisi gelecek korkusundan ilk postamı vajinasına boşaldım o kadar haz almıştım ki geldiği an içinden çıkaramadım. Olduğu gibi içine boşaldım. Şimdi 7 aylık gebe evlenmek zorunda kaldık bu olaydan ötürü. Severek evlendi biliyor herkes fakat bu seks aramızda geniş bir aşk oluşturdu şimdi karımı seviyorum diyebilirim

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir