Yengemin Kavun Gibi göğüsleri ve Dantelli Külodu

meraba, ben izmirden hakan, 20 yaşında, 1. 90 uzunluğunda, esmer ve alımlı biriyim. Sizlere, bundan yaklaşık 6 ay kadar evvel başımdan geçen, yengem ile aramda geçen bir hadiseyi izah etmek etmek istiyorum. Yengem, hafif uzun olmayan boylu, balık etli, fazla hoş kalçaları ve kavun gibi memeleri olan, sexy bir kız. Abimle evlendiklerinden beri, devamlı yengemin kalçalarını ve göğüslerini hayal ederek 31 çeker boşalırdım.
abim yurtdışına performansa gitmişti, giderken de benden, yengem kimsesiz kalmasın, korkmasın diye onlarda yatmamı istemişti. Ben de geniş bir sevinçle kabul etmiştim. Ben balkonda aleni havada yatıyordum, yengem de 8 aylık evladı soğuk almasın diye içerde yatardı. Abim gideli 3 ay olmuştu. Kimi akşamlar yengem uyuduktan sonra, banyoda pis çamaşır sepetini karıştırıyor, yengemin iç çamaşırlarını kokluyordum. Hele bir adet kırmzı dantelli külodu vardı ki, beni çılgın ediyordu. Yengemin yetenekle o külodunu sakso çekerek adeta yengemin vajinasını yalar gibi oluyordum ve boşalıyordum.
bir akşam yengemle oturup havadan sudan falan baya bir sohbet ettik. Zaman geç olmuştu, yengem, “benim uykum geldi, yiğenin dün akşam beni uyutmadı. Saat 01:00’e geliyor, hadi kalk, sen de git yat! ” dedi. Kalktım ve yatağıma gidip uyudum. Bir zaman uyuduktan sonra uyanmıştım, saate baktım saat 03:30’a geliyordu. Kalktım su içmek maksadıyla mutfağa gittim. Mutfak ile yengemin uyuduğu oda muhalif karşıyaydı, içerden yiğenimin ağlama sesini duydum ve içeri yöneldim. Içeri girdiğimde yengemin kocaman kavun gibi memeleri meydandaydı, yiğenimi emzirirken uyuya kalmış. Yengem evladının ağlamasıyla irkilir gibi oldu, ben derhal odadan kaçtım, yatağıma fırladım. Fakat aklım yengemin göğüslerinde kalmıştı, dayanamayıp yatağımın içinde 31 çekip boşaldım ve tekrardan uykuya daldım.
sabah kalktığımda yengem herzamanki gibi kahvaltımı hazırlamıştı. Kahvaltımı yapıp evden çıktım, biraz dolaştım. Fakat aklım hep yengemdeydi, yengemin kavun gibi göğüslerindeydi, akşamı iple çekiyordum. Neyse ki gece oldu, ben tekrar yengemlere gitim. Gece yemeği, yengemle sohbet, çay falan derken yatma zamanı gelmişti. Yengeme iyi akşamlar diledikten sonra yatağıma gittim. Fakat uyumadan evvel telefonumun alarm saatini 03:00’e ayarladım, uyanıp yengemi tekrar o vaziyette görebilmem maksadıyla. Yatağımda yengemin göğüslerini hayal edip yarrağımla oynaya oynaya uyumuşum.
telefonumun alarm sesi ile uyandım, saat 03:00 idi. Derhal yataktan kalkıp sessizce yengemin uyuduğu odaya gittim. Yengem tekrar dün geceki halindeydi, ama bu sefer dün gecekinden değişik olan birşey vardı. Yengem eteğiyle uyumuştu. Yengem uyurken yatakta sağa sola döndükçe eteği göbeğine kadar çekilmiş, karpuz gibi kalçaları ve külodu görünüyordu. Bazen pis çamaşır sepetinden çıkarıp sakso çekerek 31 çektiğim o al dantelli külodunu giymişti. Yarrağım hemen kazık gibi olmuştu ve o zamanda yengeme saldırmamak maksadıyla kendimi zor tutuyordum. Elimi daha yarrağıma atmadan kendiliğimden boşalıvermiştim. Sessizce yatağıma gidip uyumaya çalıştım, fakat gözüme uyku girmiyordu. Sabaha kadar yengemin o halini göz önüme getirerek yarrağımla oynayıp boşalıyordum. Sabaha kadar hayalimde yengemi becerdim !
bundan sonra yengemi gerçekten becermeyi kafama koymuştum, ne olursa olsun yengemi sikecektim. Ertesi akşam tekrar telefonumun alarmını ayarlayıp saat 02:00 de uyandım. Yengemin odasına gittiğimde, yengem tekrar aynı pozisyonda yani kalçaları ve kavun gibi memeleri ortada uzanmış, yiğenim de kucağında uyuyorlardı. Yiğenimi yengemin kucağından alıp, beşiğine koydum. Yengemin yanına uzanıp, dilimi yengemin o kavun gibi göğüslerinin uçlarına değdirmeye başladım, bir yanda da yarrağımı sıvazlıyordum. Yengem ani irkilerek, bir elini kafasına, başka elini de kalçalarının üzerine attı. Coşkudan ve korkudan ödüm bokuma karıştı. Fakat full ereksiyon olmuştum ve dönüşüm yoktu, yengemi becermek maksadıyla geberiyordum.
hafiften yengemin dudağına bir öpücük kondurup, sonra da dilimi göğüslerini sakso çekerek vajinasına gerçek götürüyordum, dilim göbeğinin üzerine gelmişti ki, yengem feryat atarak uyandı ve beni yanında görünce evvel şoka girer gibi oldu, ama ani bağırarak, “ne yapıyorsun! Delirdin mi! ” deyip buluzunu aşağı çekti. Ben yanıt vermeden saçlarını okşadım, boynunu öptüm. Yengem, “dur gerçekleştirme, ayıp, ben senin yengenim! ” dediği halde, ben yengemi okşuyordum. Yengem kızgın ve öfkeli bir şekilde gözlerimin içine ve kazık gibi olmuş yarrağıma bakıyor, “ne olursun gerçekleştirme! ” diyordu.
fakat ben dinlemiyordum ve azmıştım. Yengemi zorla sırtüstü yatırdım ve üstüne çıktım, göğüslerini okşamaya başladım, bir yandan da dudaklarına öpücükler konduruyordum. Yengem altımda çırpınıyor ve direniyordu. Yengemi bileklerinden kavrayıp göğüslerini sakso çekmeye devam edince, bundan sonra yengem kurtuluşu olmayacağını anladı ve sakinleşti. Bundan sonra kendini güzelce bıraktı ve “3 aydır benim de canıma tak etti, bileklerimi bırak ve ne yapacaksan yap! ” dedi. Bileklerini bıraktığımda, elini yarrağıma atıp okşamaya başladı. Nerdeyse şortun içine boşalacaktım. Yengemi ellerinden tutup ayağa kaldırdım ve birbirimizi soymaya başladık. Bir yandan da öpüşüyorduk.
yengem, “yaraksızlıktan öldüm! ” deyip diz çöktü ve yarrağımı sakso çekmeye başladı. Yarrağımı köküne kadar ağzına alıyordu ve o kadar hoş yalıyordu ki, 10 saniye içinde yengemin ağzına boşaldım. Yengeme, “uzan, şu anda de ben senin vajinasını yalayacam! ” deyip yengemi yatağa uzattım ve hafif kıllı vajinasını sakso çekmeye başladım. Yengem saçlarımı okşayıp beni çıldırtıyor, kafamı vajinasına bastırıyordu. Yengemin vajinası güzelce sulanmıştı, vajina sularını yalıyordum ve aynı anda kavun gibi göğüslerini okşuyordum. Yengem hazdan gözlerini kapayıp, “hadi gir, ne olursun gir! ” diye inlemeye başladı. Yarrağımı yengemin vajinasına sürttürmeye başladım. Yengem, “hadi sok, fakat yavaş yavaş sok! ” diyordu.
ben bundan sonra çıldırmıştım yavaşı dinlermiydim! Sikimin kafası yengemin 3 aydır penis yüzü görmemiş vajinasına dayadığım gibi kökledim. Yengemin vajinası esasen sırılsıklam olmuştu, birkaç defa kökledikten sonra, yengem feryat atarak boşaldı. Fakat ben pompalamaya devam ediyordum. Yengem, “ben bittim, ne olur menfaat bundan sonra. ” deyip inliyordu. Onu dinlemeyip halen git-gel yapıyordum. Yengemin vajinası o kadar sıcaktı ki, yarrağımı içinden çıkarmak istemiyordum. Yaklaşık 10 dakika kadar öyle devam ettikten sonra, yengemle beraber boşaldık. Yarrağımı vajinasından çıkardığımda, yengem bir ‘ohhhh! ’ çekerek yatağa uzanıverdi. Ben de koltuğa geçtim, birer sigara yaktık.
yengem rahatlamıştı ve keyfine diyecek yoktu, “sigaranın yanında bir de çay olsaydı. ” deyince, ben derhal mutfağa gidip ocağı yaktım ve çay suyu koyup geldim. “hadi yenge, çay olana kadar bir defa daha sikişelim! ” dedim. Yengem, “nefes alacak halim kalmadı, biraz dinleneyim, sonra sikişelim! ” dedi. Ben de, “o vakit biraz öpüşelim! ” deyip dudaklarını öpmeye başladım. Yengemin dilini ağzıma alarak vakumluyordum, bir yandan da beni çılgın eden kavun gibi göğüslerini okşuyordum. Çay olana kadar öyle öpüştük ve elleştik. Gittim mutfaktan birer çay doldurup geldim. Yengem çayını içer içmez, ben yatağa uzanıp yengemi üstüme çektim. Ben altta, yengem üstte, bir defa daha yengemi becerdim. Beraber banyoya girip duş aldıktan sonra, yengemle birbirimize sarılarak, karı koca gibi uyuduk.
işte ilk kez böyle becerdim yengemi. Sonraki günlerde yengemi götten de becerdim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir