Yengemi Yedim

Amcamın karısı 40’lı yaşlara rağmen fazla canlı vücutlu ve hoş bir kız. Belma yengem, ergenliğe girdiğim yaşlardan beri beni etkilemiş, defalarca mastürbasyonlarıma malzeme olmuştur. Her vakit o dudakları öpmek, o hoş kalçası avuçlamak, önünde kabaran vajinasını sakso çekmek, göğüslerini dişlemek istemişimdir. Belma yengem, amcama göre fazla toy ve isterik bir kadındır. Erkeklerle sohbet ederken onları etkiler ve ereksiyon eder. Bakışları buram buram seks kokar. Amcamsa gariban bir adam. Hatta bazen annem bile babamdan yengemi kıskanır ve tartışırdı. Yaşına rağmen yürürken göğüslerini öne çıkarır, kalçalarını isterik şekilde kıvırır, bir bakanın bir daha bakmasına sebep olurdu. Giydiği kıyafetler hep dar olur, vücudunun bütün kanallarını meydana koyardı. Istem dışı olarak onu fazla arzuluyor, lakin devinim yapmaya cesaret edemiyordum. Annem yaşında bir kadındı. Bir keresinde evlerine gittiğimde bana omuzlarına masaj yapmamı istemişti. Omuzlarını tutarken yarrağımı sırtına yaslıyor, narin etlerini sıkıca tutuyor ve saçlarını kokluyordum. Yarrağım kazık gibi olmuş ve yengem bunu hissetmişti. Bir aşifte gibi ayağa kalkarak yarrağımı tuttu ve “bu ne ulan. Ne vakit büyüdün de kaldırdın bunu. Bayağıda yetişmiş. Kimseyi bulamadın da bana mı yaslıyorsun? Amcana söylerim bak seni” diyerek bir kahkaha atmıştı. Ben fazla utanarak yavası terk etmiş ve onurum kırılmıştı. Birkaç hafta sonra amcamın meslek yerine uğradım. Amcam bir meyve poşetini bana vererek yengeme götürmemi istedi. Ben yengemden utandığımdan gitmek istemesem de amcam ısrar edince kıramadım. Eve yaklaştığımda kapı önünde 30’lu yaşlarda bir adamın sağına soluna bakarak içeriye girdiğini fark ettim ve durdum.
adam içeri girdikten sonra arkaya dolaşarak, pencerenin karşısına geldim. Yaz günü olduğu maksadıyla pencereler açıktı. 3-4 briketi üst üste koyarak pencereye uzandım. Perdeyi araladığımda ne göreyim, yengem adamın yarağını yalıyordu. Sikini kaldıran adam yengemi yatağa yatırarak vajinasına kökledi ve bir hoş becerdi. Yengem inliyordu. Bunu fırsat bilerek derhal kapıya dolandım ve zili çaldım. Birkaç dakika sonra yengem saç kafa karışık kapıyı açtı. Üstünde bornoz vardı. Amcamın verdiği poşetleri verdim ve içeriye geçebilirmiyim diye sordum. Yengem banyo yapacağım bahanesiyle reddetmesine rağmen wc bahanesiyle içeri girdim. Içeride panik sesleri geliyordu. Fahişe amcamı aldatıyordu. Hem onurumu kırmanın, hem de amcamı aldatmanın cezasını ödetecektim ona. Ani wc’den çıktım ve süratli adımlarla döşek odasına daldım. Adam orada yoktu. Yengem ne yapıyorsun sen derken ben banyoya daldım. Adam banyoda üzerini giymeye uğraşıyordu. Mutfaktan bir bıçak kaptım ve “kimsin lan sen” diye bağırdım. Yengem yalvarırken adam kaçtı. Esasen amacımda adamı kaçırtmaktı. Yengem “yanlış anladın” diye açıklama etmeye uğraşırken, “sus fahişe, sizi pencereden izledim. Çatır çatır sikişiyordun. Bunu bir şartla unuturum, bana da vereceksin” dedim. Yengem, “seni piç seni, demek beni becermeyi kafana koydun ha. Daha evvel seni kırdım, fakat ağzını tutamazsın diye. Esasen hala doymamıştım, haydi gel içeri” dedi.
ben döşek odasında soyunurken, yengem duş alarak geldi. Bornozunu çıkarttığında muhteşem bedeni meydana çıktı. Evvel göğüslerine yumuldum. Aşağı gerçek inerek, traşlı amının dudaklarını sakso çekmeye, fırça çekmeye başladım. Hele o ak bıngıl kalçasını, rahat 15 dakika öpüp, koklayıp, sakso çektim. Hayallerimdeki yengem şu an ellerimdeydi. Önüme eğilerek yarrağımı ağzına aldı. Full bir profesyonel yalayıcıydı. Bir yandan sakso çekiyor, başka yandan “seninki, amcanın sikinden büyük” diye mırıldanıyordu. Zaman kaybetmeden kucağıma çıkarak yarağımın üstüne oturdu. Bel hareketleriyle o kadar profesyonelce gidip geliyorduki, gelmemek imkansızdı. Geliyorum deyince derhal kalkarak yarrağımı ağzına alıp vantuzlayarak, bütün döllerimi geniş bir iştahla yuttu. Ben hala doymamıştım ve yarrağım kalkık vaziyetteydi. Yengeme götten becermek istediğimi söyledim. Evvel daha evvel yapmadığını söyleyerek kabul etmedi fakat, “her şeyin bir ilki bulunmaktadır. Aksi halde amcama söylerim” tehdidini duyunca inadından vaz geçti. Mutfaktan zeytin yağını getiren yengem, evvel benim yarrağıma sonra kendi kalçasına devam ettik. Evvel parmaklarımla kalçasını yumuşattım. Daha evvel olmadığı, darlığından belliydi. Önümde öyle bir domaldı ki, sikmemek olası mü? Bembeyaz kalça yanaklarını iki yana ayırarak, yarağımı bir hamlede götünün içine kökledim. Yengem acıyla bir feryat attı. Bir zaman içinde kıpırdamadan durdum. Ağır ağır git gele başladım. Kalçası güzelce alışmış, vıcık vıcık olmuştu. Ben sikerken yengem “süpersin götçüm benim. Ben daha evvel sebep denememişim bunu. Ooooohhhh daşaklarını da sok. Ayyy süratli kökle” diye inliyordu. Tüm bu iniltiler arasında yengemin kalçasına boşaldım. Yengem de gayet mutlu olmuştu. Ondan sonra bir anlaşmaya vardık. O bir daha yabancı birine vermeyecek, ben de onu arzuladığı vakit vajinasından, ağzından, götünden sikecektim. Bu arada yengem ilk defa götten vermesine karşın, şu anda müptelası oldu. Onu en fazla götünden sikiyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir