Yengemi Saatlerce Pompaladım

Benim bi adet yengem var fakat resmen rus bayanları gibi bir bedene sahip diyebilirim. O kadar ateşli ve gülüşü güzelki bana yakınlığıda ayrı bir güzel, herneyse yengemi sürekli banyoda düşünürken 31 sürükleyerek boşalırdım. Fakat en nihayetinde o güzel kalçasına ve amınada erişebildim. Hikayem gayet sarih ve seksi saatler kapsar. Erotik yaşından miniklerin okumamasını tavsiye ederim. Herkese seksli saatler dilerim. .
sizlere yengemle aramıza geçenleri anlatıcağım 24 yaşındayım bu stil sitelerle fakülte senelerimde tanıştım ve o günden bu güne aralıksız takip ederim. Tabi sürekli bu sitede takıla takıla cevrenizdekilere bakış acınız değişiyor. Benimde her okuduğum öyküde yengem usuma geliyordu. Derken yarı yıl tatiline girdik ve memlekete döndüm. Herkez bizdeydi ve güzel bir gece geçirdikten sonra yengem beni eva bırakırmısın dedi, ve otomobille yola koyulduk.
yengem otomobilde nasıl gidiyor gibilerinden sualler sormaya başladı ve sohbet ederek eva gittik, derken elektirikler keamıma götüme soktu, ağzımı yüzümü becerdi, yengem ben şu anda fazla çok korkarım canım bu akşam sen bende kalsana hem sohbet muhabbet ediyoruz, dayında bu akşam gececi dedi, ben dünden rağzıydım ve evtakilere durumu anlattım, eva girdik yengem döşek odasına geçti ve beni davet etti, üzerimi değiştiricem çok korkuyorum fer tutarmısın dedi, ve bende arkam dönük bir durumda ışık meblağken aynadan yansımasını gördüm. Üzerindekini çıkardığında pars desenli bir sütyen ve altında da tangası vardı. Benim alet direk sertleşmişti.
herneyse üzerini değiştirdi ve yanıma gelip teşekkür ederim diyerek yanağıma bir öpücük kondurdu, fobiden umarım elimi yakalamak istedi ve eli istemeden yarrağıma deydi kazık gibiydi kavramadı diye düşünüyrdum ama kavramıştı, cünkü mutfağa geçtik ve sohbet ederek sigara içerken ani bire külünü eşofmanımın üstüne attı ve eliyle arınma gerekçesi ile resmen yarrağımı okşadı, ani “ıhhh” diye sound cıkarttım ve yengem suratıma bakarak tebessümdü, daha sonra tekrardan döktü pardon canım diyerek bu sefer daha fazla bastırarak arındı, bende picliğine elindeki sigara külünü önme döktüm ve gözüne baktım bu sefer dudaklarıma yapıştı ve elini dolaysız eşofmandan içeri sokarak okşamaya başlanmıştır, cılgınlar gibi sevişiyorduk adeta dudaklarımı koparaçaktı.
ani bire karanlıkta yere eğildi ve yarrağımı ağzına sokup cıkartmaya başlanmıştır, olağanüstü bir sevinç alıyordum bende elimle başını derderst edip bastırıyordum, birdenbire gırlağına kadar girdi ve soluğu kesildi, ve ağzından çıkartıp üstüne tükürdü ve ayağa kalkarak donunu indirdi, altındaki parslı tangasını yana gerçek çektim ve kaygan olan yarrağımı bir iki sürttükten sonra ani ittirdim ve yengem öyle bir bağırdı ki anlatamam, karanlıkta kalça deliğine girmiştim ancak cok sevinç aldığımdan dur duraksız pompalıyordum, ve birden belini anladım ve boşalmaya başladım cıkarttığımda yengem tir tir titriyordu, kalça deliğinden akan dölleri görebiliyordum, ve ani bire elektirikler geldi yengem bana bakarak hayvansın sen mahvettin beni diyerek banyoya gerçek yürümeye uğraşıyordu fakat ayakları titiriyordu.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir