Yengemi Bağırtarak Becerdim

merhaba dostlar ben kerem.  24 yaşında bekar 1. 78 uzunluğunda kumral bir erkeğim. Asla evlenmedim ve evlenmeyi aklımın ucundan bile geçirmedim. Sebebi evlilik bana göre değil ve ben istediğim her kızla günümü gün eden bir insanım. Istanbul’da tek başıma yaşıyorum ve hususi bir şirkette danışman olarak uğraşıyorum. Erotik yaşımdan bu yana bir fazla kızla birlikte oldum fakat şu anda anlatacağım öyküm hepsine ücret. 1 sene evvel bahar aylarında tekrar istanbul’da oturan fakat evli olan abimi ziyarete gittim. Abim evde yoktu ve yengem kapıyı açtı. Beni görünce biraz şaşırsa da derhal sarıldı ve içeri aldı. Yengem de abim de beni fazla sever. Şansıma abim mesaiye kalacakmış ben evvel kalkmak istedim daha sonra gelmeyi ve abimi görmeyi istediğimi söyledim fakat yengem lisans vermedi. Zorla yemeğe bıraktı ve aş yedikten sonrada salmadı. Zorunlu orada kalacaktım sabah abimi görürüm düşüncesiyle kalmaya karar verdim. Fakat yengemin hareketlerinde geldiğimden beri bir tuhaflık vardı. Bana fazla diğer bakıyor ve devamlı gülümsüyordu. Akşam saat ilerleyince yengeme salonda yatabileceğimi söyledim.
fakat yengem kabul etmedi. Konuk olduğumu rahat etmem lazım olduğunu söyledi. Beni onların döşek odasına yatırdı ve ardından çıktı. Lakin üzerinden fazla geçmeden ateşli bir gecelikle arka geldi. Ben şaşkınlık içerisindeydim. Hiçbir şey söyleyemedim. Esasen yengem de fırsat vermeden yatağa geldi ve beni öpmeye başladı. Fazla seksi öpüyor ve beni ereksiyon etmeye uğraşıyordu. Üstündeki gecelikle de fazla ateşli görünüyordu. Ben birkaç kez bütün gücümle itip olamayacağını abime bunu yapamayacağımı söylesem de yengem kendinden geçmişti ve ne desem dinlemiyordu. Anlaşılan sikilmeden rahatlamayacaktı. Uzun zaman lisan dökmeme karşın dinlemeyince ben de altıma yatırdım ve başladım öpmeye. Yengem azmış gibiydi altımda inliyor ve kıvranıyordu. Boynundan göğüslerine gerçek inerek meme uçlarını emme ye başladım ve onu daha çok çıldırttım. Daha sonra keyfini çıkara çıkara göbeğinin üstünde dilimi gezdirdim ve asıl çıldırtan nokta vajinasına geldim. Vajinası çoktan sulanmıştı ve mükemmel görünüyordu orayı da geniş bir iştahla sakso çekmeye başladım. Yengem hazdan uçmuş ve kendinden büsbütün geçmişti. Benim penis da irileşmiş ve sertleşmişti.
yengem kalınlaşan sikimi hissedince yerinden doğruldu ve onu ağzına alarak geniş bir afiyet ve zevkle sakso çekmeye başladı. Fazla hoş yalıyordu ve bende bundan sonra uçma noktasına gelmiştim. Yengem arkasını dönerek girmemi istedi ben esasen hazdan uçuyorum durur muyum elimle tutuğum yarağımı yengemin siyah kalça deliğine sokup onu inletmeye başladım. Yengem hem keder hem de haz içerisinde bağırmaya başladı. O bağırdıkça ben daha süratli ve daha kalın sokmaya başladım. Fazla iyi ve seksi sevişmiştik. Ben iki kez yengemin götünden içeri boşaldım o da ben kalçasını becerirken bir iki kez boşalmıştır. Yengemin attığı haz çığlıkları kulaklarım da günlerce yankılandı ve tadı damağımda kaldı. Tabi ben bu tadı almışken durur muyum. Yengemi arayarak abimin evde olmadığı zamanlar yanına gidip onu pompalamaya devam ettim…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir