Yengeme tuvalette tecavüz ettim

Abimin karısı yani benim yengem fazla ateşli çekici ve kalçası mükemmel olan bir hatundur. Bu bayanı gördüğüm vakit abim bile aklımdan ayrılıp gidiyor dost. Abim devamlı olarak vatan dışına gidip gelen tırcıdır. Tekrar vatan dışına çıktığı bir gün yengeme uğrayıp herhangi bir şey lazım olup / olmadığını sordum. Yengem de teşekkür etti ve herhangi bir gereksinimi olmadığını söyledi. Bu arada fazla pardon. Ben kemal. Yengemin ismi ise aslıdır. Veshasıl. .
buyur kemal gel içeriye bir kahve yapayım iç ve öyle git dedi. Bende tabi yenge dedim ve içeriye girdim. Yengemin üstünde dar ak pijaması vardı. Fakat ne garip ki altına giydiği külot kara ve dantelli olduğu maksadıyla derhal belli oluyordu. Memeleri de biraz büyüktür. Insan ister istemez gözlerini alamıyor malesef.
yengem kahveyi pişirdi ve içmeye başladık. Biraz abimden sohbet ettikten sonra ben istemeden kahveyi üzerime döktüm. Yengem panik oldu ve derhal gitti abimin eşofmanını getirdi. Sen bunu giy kemal, ben derhal temizler arka veririm dedi. Bende bir tebessüm ederek peki yengecim dedim. Bezle iyice sildikten sonra kahve lekesini çıkardı ve ütü ile derhal kuruttu. Buyur giyebilirsin, ben lavaboya gidiyorum dedi. Sessizce derhal bende arkasından lavaboya gerçek gittim. Pijamayı üzerimden çıkarmadım ve saf olarak pantolonu giymedim.
yengem de aslında fazla seksi ve ateşli seven hatundur. Ne de olsa tırcı karısı değil mi? Ani beni karşısında görünce şok oldu buyur dedi. Bende seni o kadar fazla arzuluyorum ki anlatamam aslı dedim. Biraz naz yaptıktan sonra sol tarafı derhal onların döşek odası idi. Oraya gerçek delice seks yaparak geçtik. Ben derhal pijamayı indirdim ve geniş sikimi yengemin ağzına verdim. Nasıl yalıyordu şeker gibi bilseniz. . Biraz tatlı sevişme sonrasında iyice kendisine tecavüz ettim ve istediğimi elde ettim. Abim yokken bundan sonra arada uğrarım bir kaç posta atıp çeker giderim. .

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir