Yengem Yarrağımı Görünce Dayanamadı

sizlere yengem ile aramızda geçen seks dolu dakikaları anlatacağım yengem ile haftada bir kaç gün evde oturur sohbet ederdik. Yengem o mola insanlardan haz duygusundan bahsediyor derken birbirimize fazla yakın olmaya başladık. Ani yengem dudağıma yapıştı ve beni vakumlamaya başladı, sonra soyunduk ve hoş bir sikişe başladık.
ben kürşat adında toy bir delikanlıyım. Yengem ile ben her hata dertlesirdik, fakat sonra isler full kıvamına girdi dertlesme sikisme oldu.
bir pazar günü yengem ile dertlesmeye gittim. O gün vucudunun üst kısmını saran kara ak careli bodisini giymisti. Altına bacaklarını sıkan bir pantol. Gögüslerinin ne kadar geniş ve hoş oldugunu size anlatamam. Oturduk birlikte birseyler icerken ani kalktı ve oynamakla meskul olan yegenimi yatıracaktı. Bu gün ben yatırabilirmiyim yegenimi diye sordum o da doğal dedi.
aldım ufak yegenimi yukarıya, döşek odalarının oldugu yere götürdüm. Odasına girdim ve yatırdım yegenimi. Karsı oda yengemgilin döşek odasıydı. Yengeme hayrandım. O asagıdayken onların odasına girdim. Ve derhal iççamasırlarını aradım. Sütyenleri okadar büyüküki en geniş lerindendi. Hepsi değişik renklerde idi. Bundan sonra sabırsızlanıyordum. Full benim 22cmlik yarrağımı avucladım 31 çekecektim yengem girdi içeriye. Fazla utandım fakat o sevinmişti. Yarragıma baktı ve o ne kadar geniş oyle dedi ve sırıttı. Kıpkırmızı olmustum. Elimdeki iççamasırını gördü ve burda daha güzelleri var dedi ve bodysini sütyenine kadar kaldırdı.
derhal eline aldı…artık sabırsızlanıyordum. Geniş olan yarragımı yakından görmek veya tadına bakmak istermisin diye sordum. Doğal dedi. Derhal eline aldı ve derhal agzına soktu, bende pantolunu ve bodysini cıkarttım. O da benimkilerini. Elimi bacaklarının arasına soktum ve vajinasını parmaklıyordum. Hazdan dört köşe olmustu. Benim yarragı agzından cıkardı ve bana birseyler fısıldadı: ne olur sik beni, canim fazla istiyor dedi.
sabırsızlanıyordum ve onu sırt üstü yatagın üstüne yatırdım. Benimkinin basını amının etrafına sürttüm ve söyle dedi:ne olur ne olur sik beni. Sabırsızlandım basını soktum, fazla bagırmıstı. Ve ileri arka etmeye basladım. Bir mola dur dedi fazla acıyor dedi. Derhal birsey olmaz dedim ve dahada kalın sokmaya basladım. Bundan sonra alısmıstı ve keder zevke dönmüstü. Ve bir zamanda kendimi kaybettim ve yengemin vajinasına bosalttım benim junyor kursatları. O tamam bundan sonra dedi fakat ben bikere azmıstım ve bikerede o süper kalçasına akıttım. Sonrada bir kac kere yüzüne. Yarrağım mos mor olmustu.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir