Yasak İlişkinin Tadı Bir Başka Güzel Oluyormuş

46 yaşında, 15 yıllık evli bir adamım, karım avukat, ben de ticaretle çalışıyorum. Karım boşanma davalarına bakıyor ve çatır çatır milleti boşuyor, işinde son derece becerili bir avukat. Ben de bu yaşıma kadar karıma her vakit sadıktım en son ilişkimi karımdan fazla evvel onu tanımadan evvel fakülte vakti bir kızla yaşamıştım. Yani yıllardır aynı bayanla beraberlik yaşıyorum ve onu asla aldatmadım, ta ki geçen aya kadar. Üyesi olduğum bir dernek var gece yemeği maksadıyla bir yer ayarlamışlar benim de mutlaka gitmem gerekiyormuş. Her neyse karıma da söyleyerek restorana gittim ama restoran sandığım yer meyhane ile pavyon karışımı bir yerdi ve kızlar uğraşıyordu. Bir kız masamıza geldi ve masamızdan asla kalkmadı doğal ki ulus eğleniyor içiyor ve keyfini çıkarıyordu, benimse karımdan korkumdan ötürü pek eğlenecek durumum yoktu.
bırakın kızın gelip masamıza oturmasını, karım bu ortamda olduğumu bile bilse beni mahveder öyle biridir. Ben de arkadaşlara ben bundan sonra gideyim dedim ama benimle dalga geçtiler, oğlum ne kadar fazla korkuyorsun karından deyince erkeklik gururuma yediremedim ve oturmaya devam ettim. Bundan sonra herkesin başını hoş olmuştu ve bundan sonra ulus masaların sandalyelerin üstünde oynamaya başladı. Daha sonradan bizim masaya bir toy kadın geldi 23-24 yaşlarında olduğunu tahmin ettiğin bu kadın öylesine güzeldi ki upuzun kara saçları olan, esmer tenli, dolgun dudaklı, ufak okka bir burnu, zayıf hoş bedeni ile masadaki tüm erkeklerin dikkatini çekmişti. Ama hepsinin kafaları hoş olduğu maksadıyla ve aralarında tek ayık ben olduğum maksadıyla kadın bana yanaşmaya başladı, bense kadına son derece mesafeli durdum. Ama bir zaman sonra güzelliğine muhalif koyamadım. Biz kızla bir sohbete giriştik ama arkadaşlardan da çekiniyordum. Karımın kulağına gidebilirdi, kadına da aynen bunu söyledim ve istersen numaramı yaz dedim.
o da telefonunu çıkardı, asla kimsenin görmediğine vakumlayın olduğum vakit kadına numaramı verdim ve 5-10 dakika sonra esasen mekândan ayrıldık. Sarhoş olan dostları yuvasına bırakırken bana bir mesaj geldi bir açtım bu kadın yazmış. Istersen müsaitsen bugün görüşelim demiş, ben de sebep olmasın dedim, tüm arkadaşlarla ayrıldıktan sonra kadını aradım ve nasıl olacak dedim, bir otele gideceğiz dedi, tamam dedim. Derhal karımı aradım bu yaşıma kadar evden asla ayrı kalmamıştım ve ilk kez böyle bir şey yapıyordu ama gözüm öyle karartmıştı ki bu kızla kesinlikle bu gece birlikte olmalıydım. Karım telefonu uykulu bir şekilde açtı, ben de özür dilerim hayatım merakta bırakmak istemedim arkadaşlardan
harun fazla sarhoş oldu biliyorsun kimsesiz kafasına yaşıyor onu bırakıp gelemiyorum dedim, tamam mühim değil dedi ve kapattı. Karımı ayarlayınca bana güzelce bir gevşeme geldi ve bayanı yeni baştan arayarak hoş bir otele gitmesini söyledim ve otel ismini verdim. Gittiğimde beni lobide bekliyordu onu görünce beni aldı bir coşku. Sonuçta yıllardır karımdan diğer hiçbir bayanla bakışmamıştım bile böylesine hoş bir açılış yapacaktım. Derhal onu odaya çıkardım ve birer kadeh alkol koydum fiyatını sordum, nakit benim maksadıyla önemli değil ama tekrar de gün nihayetinde kendimi zararlı hissetmemek maksadıyla önceden bilmemin daha iyi olduğunu düşündüm. O da bana fiyatını söyledi ben de tamam dedim, bayanla kadeh tokuşturduktan sonra öpüşmeye başladık. Gerçekten fazla hoş bir kadındı, dışarı da görsem hiç bu işi yaptığını düşünmezdim, bu güzellikle arzuladığı erkeği esasen ayarlayabilirdi beni de ayarlamıştı işte.
onun dudaklarını öperken derhal elimi bedenine gezdirmeye başladım o da son derece istekli bir şekilde bana karşılık veriyordu. Adeta parayla bu işi yapan bir kız gibi değil de istekli bir şekilde sevişiyormuş gibi bir hali vardı ve bu hali gerçekten fazla hoşuma gitti. Elimi derhal kalçalarına atarak okşamaya başladım, altındaki eteği çıkardım, bayanı yatağa yatırdım ve bacaklarını aralayarak direk kadınlığını sakso çekmeye başladım. Vajinası öylesine ıslanmıştı ki suları bacaklarından süzülüyordu, demek ki onu gerçekten heyecanlandırmıştım ve ben de bunun gazıyla onu hoş bir şekilde sakso çektim, kız inlemeye başlayınca keyfe geldiğini anladım. Şu anda dizi bendeydi elinden tuttum onu kaldırdım yatağa ben yattım benimkini ağzına aldı ve fazla istekli bir şekilde sakso çekmeye başladı hatta taşaklarıma kadar yalayınca işte o vakit ben çıldırdım ve bundan sonra onun içinde olmak maksadıyla sabırsızlanınca derhal bir prezervatif aldım.
taktıktan sonra bayanı yatağa yatırdım bacaklarını araladım ve içine başlangıç yaptım. Sıcacık vajinası harikaydı, öylesine ıslanmıştı ki onun içinde olmak müthiş bir duyguydu. Vajinasını net olarak hissederken kasları da benimkini sardı ve birbirimizin içinde bir tüm haline geldik. Ben kadının üstünde onu sikerken dudaklarını öptüm, boynunu sakso çektim ve fazla güzelsin diye ona fısıldadım, o da güzelce keyfe geldi ve o zamanda orgazm oldu. Onu boşaltmak müthiş bir duyguydu. Kadını ayağa kaldırdım ve önümde domalttım, domalınca öylesine hoş bir beden meydana çıktı ki çıldıracak gibi oldum. Sebebi yusyuvarlak, sıkı dar kalçaları vardı ve bu hoş göte dokunarak okşayarak doggy pozisyonunda içine girdim.
kadınlığının tadını çıkarmaya başladım şakşak sesleri eşliğinde onu becerirken bir yandan arada kaldırıp dudaklarını öpmeyi de ihmal etmedim. Bunca sene sonra diğer bir kızın içinde olmak bir de böylesine hoş bir bayanı sikmek kusursuz bir duyguydu. Bunu ona da verdiğimi düşünüyorum ve bir zaman daha bu pozisyonda becerdikten sonra prezervatif taktığım maksadıyla içine gönül rahatlığıyla boşaldım. Akşam boyunca koyun koyuna yattık, ben ona sarıldım o da hoş yüzünü bana yasladı ve sabaha kadar mışıl mışıl uyudum. Sabah uyandığımda kadının beni sakso çekmesiyle uyandım altıma inmiş beni yalıyordu ve bunu tekrar fazla aşk dolu bir şekilde yapıyordu. Ben de gözlerimi açtığımda böylesine hoş bir kadının yarrağımla ilgilenmesi ile yeni baştan kudurdum ve onu yatağa yatırıp tekrar siktim. Tekrar sevgi dolu aşk dolu bir cinsellik yaşayarak birbirimizin tadına doyduk.
ayrılırken parasını ona uzattım ama istemedi bana fazla iyi davrandın, gerçekten sevgilimle sevişiyormuş gibi hissettim ve kesinlikle bana kız olduğumu hatırlattın deyince işte o vakit dünyalar benim oldu. Sebebi bu kadar meraklı ve bu kadar sevgi dolu sevişmesi benim maksadıyla dünyalara bedeldi, tekrar de ona ısrar ettim ve parayı çantasına attım. Bir daha görüşmek istediğini söyledi, ben de istediğimi ama bundan karımdan ötürü çekindiğimi söyledim, o da aramanı bekliyorum dedi.
sikiş öyküleri bu görüşmenin üzerinden bir ay geçmiş olmasına karşın bir daha arayamadım sebebi dışarıda kaldım diye karım burnumdan getirdi ve karımın başka yüzüyle tanışmış oldum. Ilk kez böyle bir şeye yeltendim ve karım daha hiçbir şeyden bilgiyi yokken böylesine tepki gösterdiyse bilse onu toy bir bayanla aldattım umarım donuma kadar alır. O yüzden bir daha buna cesaret edemedim, başımdan geçen o anlarla avunarak hayatıma devam ediyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir