Yarağımı Kocası Kaldırıyor Karısı Sikimi İndiriyor

merhaba, ben bülent. 32 yaşında, esmer, kocaman yapılı bir beyim. Gültepe’de oturuyorum. Birahaneden arkadaşım hamza ile vakit vakit sohbet ederdik. Karısı hatice’nin kendisine zararlı davrandığını ve pek seks yaşamları olmadığını anlatırdı hep. Bir gün tekrar hamza ile konuşurken, karısını bir başkasıyla gözlemek istediğini söyledi. Karısının kapalı giyinen, fazla tutucu biri olduğunu ve mola dizi fantazi olarak diğer erkekleri hayal ettiğini, fakat hiç bu çeşit hadiseleri gerçekten yapmaya ateşli bakmadığını, şayet bu olanlardan bilgiyi olursa evliliğinin biteceğini söylemişti. “sen karımı ayartabilirmisin? Ayartabilirsen karımı sikmeni istiyorum müşterek! ” dedi. Ben pek inandırıcı bulmamıştım, baya bir zaman konuştuk. “karının resmi varsa göstersene bir! ” dedim. “yanımda yok şu zamanda, fakat yarın getireyim! ” dedi…
ertesi gün karısının resmiyle beraber geldi. Hatta ufak bir kayıt cihazına karısının sevişirken sesini de kaydetmişti. Bana dinletti. Karısı, “sikin beni! Erkeklerim! ” diye inliyordu. Bana bunların yalnızca bir fantazi olduğunu, kendisinin fazla istemesine karşın karısının bunları gercekten yapamıyacağını, yapmıyacağını anlattı. Ben de, telefon hattını vermesini ve karısını benim tesadüfmüş gibi arayıp, görüşeceğimi söylediğimde, “çok zor ortağım, fakat peki vereyim. ” dedi, verdi. Kendisinin işte olduğunu bildigim bir zamanda karısına telefon açtım. Fazla tatlı bir kız sesi, “efendim? ” dediğinde fazla heyecanlanmıştım. Bu yaptığım şey benim normalde hiç yapmadığım bir şeydi. Fakat yapacaktım, haticenin öyle tatlı bir sesi vardı ki, bir zamanda adeta (sik beni bülent! ) dediğini düşündüm. Yarrağım dimdik olmuştu bile. Ben, “pardon umarım yanlış aradım, bir arkadaşımı arıyordum! ” dediğimde, tekrar o tatlı sesiyle, “iyi günler. ” deyip telefonu kapattı.
bekledim biraz. Birdaha arayıp ta, acaba mevzuya nerden girebilirim diye düşünüyordum. Nihayetinde karar verdim ve yeni baştan aradım, “kusura bakmayın rahatsız ediyorum, fakat sesiniz öyle güzel ve tatlı ki, sizi aramadan duramadım! ” dedim. Hatice, “beyfendi ben sizi tanımıyorum! ” dedi. Ben, “evet biliyorum, fakat sesiniz öyle tatlı ki, amacım sizinle yalnızca sohbet etmek. ” dedim. Hatice, “teşekkür ederim, fakat ben evli bir kızım! ” dedi. Ben de, “eşiniz fazla şanslı bir adam olmalı! ” dedim. Hatice, “bilmem? Bunu ona sormak lazım! ” dedi. Ben de, “bence sormaya gerek yok, öyle olduğuna eminim! ” dedim. (ama, resminizi gördüm diyemedim tabii). Hatice bana sordu, “peki siz evlimisiniz? ” diye. Ben de, “bir zamanlar evli idim, fakat 3 senedir dulum! ” dedim. “neden ayrıldınız? Ben ayrılanlara hep üzülmüşümdür! ” dedi. “isterseniz bunu size daha sonra anlatırım, siz kendinizden bahsedermisiniz? ” dedim. “bakın size evli bir kız olduğumu söylemiştim ve isterseniz konuyu daha çok uzatmıyalım, ne dersiniz! ” dedi.
“lütfen, şayet sizi rahatsız etmiyorsam, sizinle yalnızca sohbet etmek istiyorum. Msn adresiniz var mı? ” diye sordum. “evet var, fakat dedim ya, evli bir kızım. Size dürüst olacam, sesiniz etkileyici, ama muhabbetin sonunun nereye gideceği belli ve ben bunu istemiyorum! ” dedi. “eşiniz fazla kıskanç galiba? Ben de size dürüst olacam, sizin de sesiniz fazla güzel ve bir o kadarda ateşli! ” dedim. Durdu durdu ve “eşim kıskanç birisi değil, tamam size msn adresimi verecem, fakat telefonu derhal kapatacaksınız! ” dediğinde, sevinçten nerdeyse feryat atacaktım. Neyse çok uzatmıyayım, msn’de uzunca bir zaman chat yaptık. Karısıyla her chat yaptıktan sonra hamzaya sms atıyordum, “ortağım karını sikeceğim, az kaldı! ” diyordum. O da, “sik ortağım, karım sana feda olsun, o bundan sonra senin de karın sayılır! ” diye bana sms gönderiyordu. Msn’de karısıyla işi öyle ilerlettik ki, “senin vajinasını kalçasını sikecem fahişe, dağıtacam seni! ” diyordum. Hatice de bana, “sik beni erkeğim, vajinamı götümü parçala, yarağına kurban olurum! ” diyordu. Karıyı o hale getirmiştim yani !
bundan sonra hatice ile reelde görüşmeye karar verdik. Kocasına soylediğimde, nerdeyse hazdan bayılacaktı pezevenk. Tasarı buydu: ben yuvasına gidecektim, hatice kocasını işte sanacaktı, fakat hamza sonra eve gelecek ve ben karısını becerirken, bizi yakalayacaktı. Yuvasına gittiğimde hatice beni kapıda karşıladı, “hoş geldin erkeğim! ” diye bana sarıldı, öpüştük. Üstünde bir kazak, altında ise bir etek, kafasında da eşarp vardı. Ayakta sevişmeye başladık. Haticeyi bir an evvel becermek istiyordum, sebebi daha oyunun devamı vardı. Döşek odasına geçtik, öpüşerek soyunduk. Haticeye, “yarağımı ağzına kırmızı fahişe, o bundan sonra senin güncel sikicinin yarağı! Bu yarak senin vajinasını kalçasını sikecek yarak! ” dediğimde, “evet aşkım, evet yarağına kurban olduğum, bu yarak benim bundan sonra! Vajinamı hamza bozdu, götümü de sen bozacaksın! Fakat korkuyorum, yavaş ol ne olur! ” diyerek yarağımı ağzına aldı ve sakso çekmeye başladı. Yalarken de öyle bir inliyordu ki, adeta asla yarak görmemiş gibiydi. Öyle tatlı bedeni vardı ki, balık etli, fakat fazla canlı ve ateşli! Bütün bedeni adeta, sik te nerden sikersen sik! Diyordu.
hatice azmış gibi yarağımı kemirirken, yatakodasının kapısında bir karartı gördüğümde, kocasının evde olduğunu anlamıştım. Hatice farketmemişti, yarağımı yalamakla meşguldü. Hamzaya karısını ne hale getirdiğimi duyurmak ve onu güzelce azdırmak maksadıyla haticeyi konuşturuyordum, “söyle bana, benim neyimsin? ” dediğimde, hatice, “senin orospunum, senin kölenim! ” diyordu. Ben de, “bundan sonra anca ben lisans verirsem kendi kocana siktireceksin! Tamam mı? ” diyordum. “evet aşkım tamam, sana laf bundan sonra benim sikicim sensin, sen nezaman istersen hamzaya ozaman verecem! ” diyordu. “ha şunu bileydin fahişe! ” diyerek, haticeyi yan döndürüp, anal seks vajinasına kökleyerek, kanırta kanırta pompalamaya başladım.
deminden beri kapının haricinde bekleyen hamza, daha önceden anlaştığımız gibi, ani yatakodasına girdi. Hatice paniklemiş, beni ittirmiş, ne yapacağını bilmez bir durumda, utancından kıpkırmızı olmuş yüzünü saklıyordu. Hamzanın, “ben yokmuşum gibi devam edin ortağım! ” demesine, hatice fazla şaşırdı, fakat bir okadar da rahatladı. Hatice yatakta büzülmüş, çaresizce bundan sonra olacakları bekliyordu. Haticeyi öpmeye başladığımda, “yapma ne olursun! Hayır istemiyorum! ” diyordu. Fahişe, kocasına muhalif suçsuz görünmek maksadıyla, nağme yapıyordu. Bir elimle ensesininden tutarak yüzünü yastığa bastırdım, başka elimi de vajinasına attım. Vajinası su içindeydi, amının suları bardak bardak boşalmıştı, fakat halen, “istemiyorum, bırak beni! ” diye debeleniyordu. Kocası bu arada yatağın ayakucuna dikilmiş, pantolonunun üzerinden sikini avuçluyordu.
haticeyi sırtüstü yatırıp, bacaklarını havaya diktim, yarağımı vajinasına sokmaya başladığımda, sesi, “yapma! Istemiyorum! ” demekten kısılmış, fakat nedense bacakları belime dolanmış, beni güzelce şahsına çekiyordu. Yaklaşık 20 dakika becerdim haticenin vajinasını bu pozisyonda. Haticenin bundan sonra sesi kesilmiş, kolları yana düşmüştü. Fakat ben halen vajinasına pompalıyordum. Boşalacağımda yarağımı vajinasından çıkartıp ağzına verdim. Hatice ise biryandan, “hayır istemiyorum! ” diyor, bir yandan ağzını açıyordu. Ağzına yüzüne boşalmaya başladım. Döllerimin birçoğunu da yutmuştu, yutkunmasından anlayabiliyordum. Hamzanın ise gözleri hazdan yerinden fırlamış, yarrağı dimdik olmuş, pantolonundan belli oluyordu.
hamzaya, “gel sen de katıl bize ortağım! ” dediğimde, hamza nerdeyse sevincinden ağlayacaktı. Bir çırpıda soyunup aramıza girdiğinde, hatice arkasının bana dönmüş yatıyordu. Hamza hatice ile benim araya yerleşip, anal seks penisini haticenin vajinasına gömdü ve pompalamaya başladı. Hamza karısını becerirken gidip geldikçe, her seferinde kalçası de yarağıma sürtüyordu. Acaba hamza kasıtlı mı sürtünüyordu yarağıma diye düşünürken, yarağımın yeni baştan kalktığını farkettim. Yarağımın hamzanın kalçasına değmesinden uyarıldığına inanamıyordum. Ama nedense kasıt olmadığını düşündüm ve kalktım, yarağımı haticenin ağzına verdim. Hatice zevkin zirvelerinde inlerken, hamza belkide karısını ilk kez bu kadar rahat sikmenin rahatlığı içindeydi.
hamza haticeyi vajinasından becerirken, hatice bana, “seni de götümde istiyorum aşkım! ” dedi. Hamzaya, pozisyon değiştirmesini ve karısını kucağına almasını söyledim. Hamza sırtüstü uzandı ve karısı da arkası bana dönük olarak hamzanın sikine bindi. Haticenin kalçası güzelce açılmıştı. Sikimi haticenin kalçasına yasladım, sikim birkaç itmeden sonra götünün bileziğinden ‘kırt’ diye geçti ve karnına kadar girdi! Hatice derin bir, “ohhhhhhhh! ” çekti. Hamza alttan haticenin vajinasını pompalıyordu sürekli. Ben de kalçasını şakırdatmaya başlamıştım. Hamza ile yarraklarımız birbirine sürtüyor gibiydi. Hatice, hazdan uçuyor, “geçirin kocalarım! ” diye inliyordu. Bir eliyle de belimin gitgellerini ayarlıyor, “götümün kızlığını bozdun aşkım, geçir, vur dibine dibine! ” diye inliyor. Hamza coşkudan çok dayanamadı ve derin hırıltılarla karısının vajinasına boşaldı. “siz devam edin, ben sizi gözlemek istiyorum! ” deyip karısının altından çıktı, geldi yanımda diz çöktü. Bir eliyle karısının göğüslerini okşuyor, başka eliyle girip çıkan sikimi sıvazlıyordu.
ben karısının kalçasını kanırta kanırta pompalamaya devam ettikçe, hamza güzelce ereksiyon olmuştu ve karısına, “ben de götünden sikebilirmiyim karıcığım? ” diye yalvarıyordu. Karısı da, “sikicim lisans verirse lakin sikersin! ” dedi. Hamza yalvaran gözlerle bana bakıp, “he müşterek? ” diye sordu. Haline sabırsızlandım, “gel hadi! ” dedim. Karısının sakinleşmiş götünden sikimi çıkarttığımda, hamza basitçe penisini karısının kalçasına soktu. Ben daha boşalamamıştım, bir sigara yaktım ve hamzanın karısını götten sikişini gözlemeye başladım. Hamzaya üzülmüştüm. Demek ki hatice bana sunduğu kalçasını hamzaya koklatmıyordu bile. Nihayetinde hamza hırıltılarla karısının kalçasına boşaldı ve yığıldılar yatağa. Hatice terden sırılsıklam olmuştu, kalktı, “banyoya gidiyorum…” deyip, yanımdan geçerken sikimi eliyle sıvazladı ve “geç kalmam, yükleme bu kocaoğlanı! ” dedi.
yatakodasında hamza ile kimsesiz kalmıştık. Hamza bitkindi. Yanına oturdum, “oldu mu? Mutlu musun ortağım? ” dedim. “teşekkür ederim ortağım! Ama…” dedi. “ne aması? ” dedim. Sikimi tuttu ve “çok etkilendim seninkinden… ağzıma alsam kızarmısın? ” dedi ve ben yanıt dahi vermeden sikime yumuldu. Olağan üstü bir beceriyle sikimi sakso çekiyor ve somuruyordu. Birkaç defa oğlan sikmiştim, fakat pek sevmiyordum. Hamza, “hatice gelmeden sikermisin beni? ” dedi. Gözlerinde tekrar aynı yalvaran anlatım vardı. Ben, “olur…” der demez, önümde domaldı. Ağzında ıslattığı parmaklarını götünün ağzına devam ettik ve tekrar eliyle sikimi götünün ağzına yerleştirdi, “hadi müşterek! ” dedi. Ben daha şaşkınlıktan kurtulamadan, kalçasını sikime yaslamaya başladı. Ben de azıcık itince, benim penis hamzanın kalçasına ‘haşırt’ diye geçti. Benim devinim etmeme bile gerek kalmadan, hamza kalçasıyla kalın git-geller yapıyor ve inliyordu.
gerçek söylemek gerekirse, hamzanın kalçası karısınınkinden daha dardı ve beni fazla etkilemişti. Dayanamdım ve sarsıntıyla boşaldım. Hamza aldığı hazzı uzatmak maksadıyla kalçasını sıkıyor ve sikimi bırakmıyordu. Ani kapıda karısı belirdi ve şaşkınlıkla, “vay ibne vay! !! ” dedi. Sonra yanımıza gelip, hamzanın suratını tekmelemeye, “lan götveren, ben seni boşamazmıyım şu anda ha! Siktir git evimden fahişe evladı, senin gibi ibne koca istemiyorum! ” diye bağırmaya başladı. Hamza resmen karı gibi ağlamaya başladı ve haticenin ayaklarına kapandı, yalvarmaya başladı, “affet beni karıcığım, boşama beni, sabırsızlandım, senin yediğin siki ben de aş istedim. ” diye. Hatice öfkesinden burnundan soluyordu, “birdaha bana elini sürmeyeceksin! Bundan sonra beni yalnızca bülent sikecek! Tamam mı! ” dedi. Hamza boynunu büktü, “tamam karıcığım! Sen nasıl istersen! ” dedi, kabul etti.
bunun üstüne hatice, “iyi ozaman, hadi şu anda de bülentin o indirdiğin yarağını kaldır bakalım pezevenk, ben daha sikilmeye doymadım! ” diyerek, hamzanın saçlarından asılarak, yerde dörtayak üstünde emekleterek, sürükleye sürükleye benim yarağıma kadar getirdi. Hamza taşaklarımdan başlayarak sikimi yalaya yalaya kaldırdı. Hatice tekrar kocasının saçından asılarak, “yeter bu kadar! Şu anda de otur, karın nasıl sikiliyor seyret! ” diyerek, kocasını penisimden uzaklaştırdı. Sonra bana, “gel aşkım sik beni, doyur beni sikine, gavat kocam da seyretsin! ” dedi. Geçtik yatağa ve kocası seyrederken, 2 saate yakın vajina kalça becerdim haticeyi !
bundan sonra nerdeyse her gece sikiyorum haticeyi! Yarağımı kocası kaldırıyor, hatice indiriyor! Fakat adeta benim siki haticeden fazla hamza özlüyor gibi geliyor…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir