Yakışıklı Kardeşim Enis ile

Liseye giden oldukca yakışıklı, fizigi doğru bir kardeşim var. Aramızda 9 yaş fark var. Arkadaşlarımın erkek dostlarıyla parklarda, okulun geri bahcesinde tatmin olduğunu duydukca bende kuduruyordum. Fakat bir erkeğin ilgileneceği kadar hoş olmadığım maksadıyla yapacak bir şeyim yoktu. Ne yapaydım yani cocuklardan birine gidip benimle ilgillenmesini mi söyleyesydim. Böyle bir şey olmazdı tabi.
bir erkeğin tenine dokunmak maksadıyla çıldırdığım günlerin birinde ani kardeşim geldi aklıma. Evet daha cok toy ve aramızda bir hayli yaş farkı vardı fakat enis te bundan sonra bir delikanlı olmuştu. . Lise bire başlamıştı.
enis okuldan geldiğinde ona son derece sevecen davrandım ve aş hazırladım. Yemiğini bitirdikten sonra da ödevi olup olmadığını sordum. Biraz ödevi vardı ve yardım ederek derhal bitirmesin sağladım.
sonra annemler gelene kadar boş kalmıştık. Enise benden bir isteği olup olmadığını sordum yok abla dedi bende o vakit odama gidiyorum, biraz temizlik yapacağım dedim.
odama gittiğimde derhal soyundum ve cıplak bir şekilde odamı temizledim, dolapları yerleştirdim. Bu işleri yaparken kapıyı acık bıraktım. Enisin kapının önünden gecerken beni incelediğini, beni çıplak görünce aynı yerden birkaç kere daha geçtiğini biliyordum. Fakat cesaret edip odama girememişti.
bende bu işleri yaparken bir mola cıplak bir halde banyoya giderek temizlik bezi aldım. Full odamdan girerken enisi koridrun kenarında gördüm. Asla önemsemeden yapabileceğim bir şey varmı diye sorarak odama girdim. Enis derhal arkandan gelerek teşekkür ederim abla dedi fakat bu arada bemi cıplak bir şekilde gördü ve benim yapabileceğim bir şey varmı dedi.
asla farkında değilmiş gibi cıplak bir şekilde enisin yanına gittim ve bak ufaklık şu süpürgeyi kırmızı odayı süpür dedim. Enis ağzı aleni bir şekilde bana bakıyordu. Hadi hadi ufaklık dedim, bu işleri bir an evvel bitirmeliyiz.
enis asla itiraz etmeden yavası süpürmeye başladı. Ben se alal çabuk üzerime içimi gösterecek şekilde bir tşört ve uzun olmayan bir öğrencilerin kullandığı okese bir mini etek giydim.
enis yerleri süpürürken bende toz almaya başladım. Toz alırken kalçamı öyle yukarı kaldırıyordum ki enis amımın arasına giren o incecik g stringimi görebiliyordu. Bir mola ben yerleri silmeye dalmışken bir de baktımki enis arkamda. Eteğimi hafifce kaldırarark ufak temaslarla kalçamla oynamaya başladı.
ben bundan sonra kopmuştum. Kalçamı onun el hareketlerine göre devinim ettirirken yavaş yavaş soyundum ve enisin karşışında çırılçıplak kaldım. Biçare enis hala beni ellemeye uğraşıyordu. Ona bu işin nasıl olduğunu göstermeye karar verdim. Nefesimi tuttum ve ilk kez bir erkeğin sikini ağzıma aldım. Gırtlağıma kadar giren sikini vakumlamaya uğraşırken enis bogazıma boşaldı. Az daha boğuluyordum.
birkaç dakika sonra yeni baştan kendime gelip işi başladım. Enisin vucudu mükemmeldi. Her bir santimetrekaresini vakumladı. Sonra eniste beni vakumladı. Enisin beni anal seks sikmesine lisans verdim fakat yaklaşık iki gün kalçam acıdı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir