Yakışıklı Bir Erkeğim, Götümü İlk Kez Siktirdim

ben almanyada oturan 23 yaşında yakışıklı birisiyim. Hayatımda fazla bayanla birlikte oldum. Karı ayarlamak benim maksadıyla asla zor olmuyordu, kızları adeta bir mıknatıs gibi çekiyordum. Ve onları sikerkene, nedense onların benden daha şanslı olduklarını, onların benden daha fazla haz aldıklarını düşünüyordum.
birgün, acaba (sikilmek) nasıl oluyor diye meraklanmaya başladım. Ve ondan sonra 31 çekerken, adeta beni birisinin siktiğini düşünerek çekiyordum. Ve boşaldığımda, asla yaşamadığım bir şekilde orgazm oluyordum. Bundan sonra yavaş yavaş ibne olduğumu kabulleniyordum. Birgün kafama taktım, sikilmek istiyordum. Msn’den, beni becermek dileyen erkekler arıyordum. Birisiyle tanışıyordum, buluşacağız diye anlaşıyorduk, buluşacağımız gün geldiğinde de, bunun hastalıkları falan var korkusuyla vazgeçiyordum. Birisinin cep hattı duruyordu fakat bende. Birgün trenle eve giderken, ani bire kudurdum. Sikilmek istiyordum. Bende telefon hattı olan erkek yolun üzerinde bir kentte oturuyordu. Derhal trenden indim, ona telefon açtım ve “sikilmek istiyorum, fazla kudurdum, kaçırma bu fırsatı. ” dedim. Adam, “tamam, seni bahnhoftan arabayla almak maksadıyla yola çıkıyorum. ” dedi. Bahnhofta beklerken o beni aradı, ve kendimi tanım etmemi istedi. Ben de 1, 82 m uzunluğunda, hoş bir vücuda ve daha hoş bir kalçalara sahip olduğumu söyledim. Gerçektende öyledir, fazla süper bir kalçam var, kız olsaydım, bu götle kati manken olurdum.
adam bahnhofa geldi, ve o sikilmek isteyenin benim olduğuma pek inanamıyor olması lazımdi ki, benimle konuşmaya cesaret edemedi. Birisini arar gibi bahnhofta bir oraya, bir buraya gidip geliyordu. Sonra göz göze geldiğimizde, “aradığın benim. ” dedim. Adam şaşırmış ve acaba tuzak mı diye düşünerek, “merhaba. ” dedi. Ben de, “hadi sana gidelim. ” dedim. Arabasına oturduğumda öylesine kudurmuştum ki, o arabayı kullanırken onun penisini ellemeye başlamıştım bile. Sonradan da ağzıma alıp sakso çekmeye başladım ve onu boşalttırmadan bıraktım. Yuvasına geldiğimizde bana, “ne içersin? ” diye sordu. Ben de, “buraya birşeyler içmeye değil, sikilmeye geldim. ” dedim. O gün fazla dar bir kot pantolon giymiştim, fazla seksiydim. Arkamı döndüm götümü ellesin diye, o da boynumu sakso çekerek götümü elliyor ve sikini sürttürüyordu. “yatak odan nerde? ” diye sordum ve döşek odasına gittik. Ben derhal yatağa uzandım ve götümü ona gösteriyordum. O zamana kadar ödlek ödlek devinim eden adam ani bire açıldı ve beni soymaya başladı. Beni çırıl çıplak ettikten sonra, şahsı de soyundu.
sonra penisini ağzıma yasladı ve “yala ibne! ” dedi. Bu hoşuma gitmişti ve penisini hazla sakso çekmeye başladım. Adamın siki fazla kalın olmuştu, benim de yarrağım kalkmıştı. Sonra beni domalttı, full sikecekken ben ona, “prezervatif kullanacaksın. ” dedim. O da “tamam. ” deyip çekmeceden bir adet çıkardı ve sikine taktı. Bundan sonra hazırdım ve sikilmeyi bekliyordum. Adam penisini götüme dayadığında fazla keder vermişti. Bağırıp arka çekildim ve “çok acıyormuş, ben vazgeçtim! ” dedim. O da, “tamam, yavaş yavaş yaparız, seni alıştıra alıştıra sikerim. ” dedi ve beni ikna etti. Benim yarrağım bundan sonra inmiş ve coşku yerini korkuya bırakmıştı. Korkudan titriyordum. Adam kalça deliğime krem devam ettik ve ben full vazgeçmeyi düşünürken, ani bire geçirdi penisini götüme. Fazla acayıp acıdı ve fazla sesli bir şekilde bağırdım. Adam delirmiş gibiydi ve dur-durak dinlemiyordu. Götümü çılgın gibi sikiyordu, ben de acılar içinde kendimi kurtarmaya çalışıyordum. Fakat adam sıkıca tutuyordu beni, kaçamıyordum. 5-6 dakika siktikten sonra benim kalçam yarrağa alışmıştı fakat ben yinede istemiyordum. Kurtulamıyacağımı anladıktan sonra, “madem kurtulamıyorsun, bari haz almaya bak. ” dedim kendi kendime ve götümü serbest bıraktım.
bir zaman sonra sikilmek bana garip haz vermeye başladı. Keder haykırışlarım, haz haykırışlarına dönüştü ve yarrağım de tekrardan kalkmıştı bundan sonra. Ona “devam et, sik, fazla iyi yapıyorsun, durma sik. ” diye yalvarıyor olmuştum. Adam benim götümü (bir vajina siker gibi) becerirken, o zamanda diğer bir erkek geldi odaya. Çıplaktı ve siki kalkmıştı. Belli ki o da beni sikecekti. Başımın tarafına geldi ve penisini ağzıma verdi ve ben sakso çekmeye başladım. Bu arada o diğeri adam götümü halen çılgın gibi sikiyordu. Böylesine sikilmek fazla hoş oluyordu, olağan üstü derecede hoşlanıyordum ve (sikilmek ne güzelmiş! ) dedim kendi kendime. Ve o zamanda götümü siken adam boşaldı ve götüme sımsıcak birşeylerin aktığını hissettim. Meğer adam kaşla göz arasında bir yolunu bulup prezervatifi çıkarmış. Fakat asla umurumda değildi. Götümü siken adam güzelce boşaldıktan kisa bir zaman sonra, sakso çektiğim adam da ağzıma boşaldı ve bir sürü spermi ağzıma yüzüme doldu. Hazdan onun tüm spermimi yuttum, fazla güzeldi.
bu arada başka odada hazır bekleyen bir diğer dostları daha varmış, “gel, dizi sende. ” deyip onu çağırdılar odaya. Bu üçüncü adam da çıplaktı ve yarrağı kalkmıştı. Ve yetişir gelmez derhal arkama geçti ve beni götümden pompalamaya başladı. Fakat bu daha fena sikiyordu, fazla güzeldi, anlatamam. Adam en azından 15 dakika kadar götümü becerdi. O sikerkene, beni ilk siken adam kafa tarafıma geldi, inmiş penisini ağzıma verdi ve yalattırarak penisini kaldırttı. Hem götümü, hem de ağzımı siktiriyordum. Ve ben orda asla elimi yarrağıma vurmadan, yalnızca ağzımı ve götümü siktirerek hayatımda olmadığım derecede bir orgazm yaşadım, inanılmazdı. Sırayla ve dönüşümlü olarak götümü siktiler. Biri becerip götüme boşalırken, öbürü penisini ağzıma verip ağzıma yüzüme boşalıyordu. Yorulmuştum, onlar da bitmişlerdi. Biraz dinlendikten sonra, götümün ağrısıyla kalkıp eve gittim.
bir hafta götümün üzerine oturamaz oldum, resmen delik deşik etmişlerdi beni. Fakat çoook güzeldi. Bundan sonra devamlı götümü siktirmek istiyorum ve haftada en az bir kez bu üç kişiye siktiriyorum kendimi…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir