Yakışıklı benim olacak dedim ben onun

25 ekim 2015sonradan aramıza katılan yakışıklıdan fazla etkilendim onu etkilemek calliopeg. Info içinde giyim tarzımı biraz değiştirdim daha aleni giyiniyor onu baştan çıkartmaya uğraşırken beni fark etti bundan sonra benim olma yolunda vakumlayın adımlarla ilerlerken aslında kendimi kaybetmişim fark etmeden ben onun oldum kendimi altında buldum bir zamanda
uzunca bir seyehat sonrasında odama yerleştim. Ben yetenekle kimsesiz kalmak istediğimi söylediğim maksadıyla tek yataklı bir odaya yerleştim. Bavullarımı açtım ve bir kaç parça eşyamı dolabıma yerleştirdim. Planım biraz dinlendikten sonra kayak gerçekleştirmek maksadıyla çıkmaktı ve öyle de yaptım. Bir kaç saat uyuduktan ve bir kaç kadeh bişiler içip çıktım. Okuldaki arkadaşlarımdan kimseyi bulamadım çevremde umarım herkes dalgasına bakmaya karar vermiş ve bundan sonra kafalarından ne niyetler varsa onu hayata geçirmek maksadıyla harekete geçmişlerdi. Ben tek başıma dışarı çıktım ve kayak yapmaya başladım. Garip bir yel vardı ve uzun vakittir kayak yapmadığım maksadıyla de bir kaç kez düştüm. Bundan sonra yorulmuştum fakat istediğim hedefe ulaşmadan bırakmak da istemiyordum.
yeni baştan kalktım ayağa ve kaymaya devam ettim. Sonrasında öyle bir düştüm ki ayak bileğimin kırılmış olabileceğini düşündürecek kadar keder hissediyordum. Bağırdığımı ve yardım istediğimi hatırlıyorum en son fakat sonra bayılmışım umarım. Uyandığımda odamda yatağıma uzanır haldeydim. Ve kader nasıl bir yol çizmişti ki bana yanı başımda da yiğit oturuyordu. Bana kayak anında fazla zararlı bir düşme yaşadığımı ve beni uzaktan da olsa takip ettiğini sonrasında düştüğümü görünce yardıma koştuğunu söyledi.
beni kucağına alıp odama kadar getirmiş. Resepsiyondan yedek kayi alıp beni yatağıma yerleştirmişti. Işte gözümü açtığımda onu yanımda oturur ve bileğime masaj yapar vaziyette bulunca olağan üstü heyecanlanmıştım. Tamam onunla bir şeyler geçiyordu aklımdan fakat bu kadar uzun olmayan sürede bu kadar yakınlaşacağımız aklıma bile getirmemiştim. Şu anda yiğit yanımdaydı ve bileğime okşuyordu. Elleri o kadar kibar ve naifti ki o bileğimi okşarken acıyı filan unutuyordum.
yiğit bir yandan bileğimi okşarken bir yandan da üzerimdeki kayak giysilerimi çıkartmama yardım ediyordu. Aslında utanmam gerekirdi ondan sebebi altımda kısacık bir tayt ve ince askılı bir tshirt vardı. Ve vücudum fazla açıkta kalmıştı farkındaydım. Fakat başımdan geçen bu kaza ve anın etkisiyle utancımı örselemiştim.
bana önceki anılarından filan bahsetmeye başlamıştı. Kayak maceralarından filan anlatmaya başladı. Önceki manita arkadaşlarına filan dallandı ordan ne ilgi ise fakat ben onun maceralarını da heves ediyordum aslında. Masanın üzerinden bir şişe şarap alıp yanıma geldi ve birer kadeh al şarap içmeye başladık birlikte. Sonrasında afiyetli bir muhabbet başladı. Bana aşık olduğunu söylediğinde asla coşku filan duymamıştı söylerken beni uzun vakittir hayallerinde yaşattığını ve bu geziye de sırf benimle beraber olabilmek maksadıyla katıldığını söyledi ki şu zamanda yanımda olması da bunu gösteriyordu esasen. Içkinin de etkisiyle umarım bileğimi okşarken bir zamanda yukarı gerçek çıktı. Bacaklarımda geziyordu eli.
ben bu yaşıma kadar hiçbir erkekle bu konsept bir an yaşamadığım maksadıyla fazla heyecanlıydım. Eli bacaklarımda geziyordu. Delirmek üzereydim o kadar seksi bir şekilde elliyordu ki her yanımı en son eli kalçalarımda geziyordu. Çılgın gibi mıncıklıyordu her yanımı eli en son orama geldi ve bundan sonra haz çığlıklarına başladım. Beni eliyle memnun etmeye başladı. Parmakları taytımın içinde geziyordu, beni eliyle tatmin etmeye uğraşıyordu. Bileğimin ağrısını filan unutmuştum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir