Yakalığında bulunan ismi tanışmamıza

10 kasım 2015alışveriş maksadıyla gittiğim mağazada çalışan toy kadının güzelliği calliopeg. Info gözümden kaçmadı derhal yanına yanaştım ismi yaka kartında yazıyordu söz attım karşılık verdi mahsul bakıyor gibi muhabbeti kurdum ateşli kanlılığım sayesinde numarayı koparttım kızdan sonra mesajlaşmaya zamanlada sevgili olmaya başladık esasen her sevgili gibi bizimde sonumuz seksti
o gün geldi aslı ile buluştuk ve arabaya bindi araban çook güzelmiş dedi meğer bzimki leon hastasıymış  issız biir yere gittik bununla konuşurken önceki manitasını sordum anlattı salağın tekiydi çook romantic devamlı ağlayan sıkıştıran biiriymiş sıkılmış ayrılmış. Çokta umrumda değildi beenim amacım belliydi. Derken bunun elini tuttum göz göze geldik sonra yanağından öptüm. Biiraz durdum biir daha öperken dudağına yapıştım ilk önnce itiraz etti amma sonra kendiside istedi ve öpüşürken göğüslerini avuçlamaya başladım ve elimi aşağıya gerçek kaydırmaya başladım. Elimi çekti ve biiraz öpüştükten sonra kendi beenimkini tuttu fermuarımı açtı ve ellemeye başladı.
oğlum alper forsat bu fırsat deyip etrafı denetleme ettikten sonra kadını soymaya başladım ve memeleri harikaydı deliler gibi vakumladı bu inlmeye başladı. Beenşmkini ağzına verdim çook profesyonelce yalııyordu belli ki çook yapmış. Sonra vajinasını sakso çekmeye başladım deliler gibi inliyordu. Elimlede göğüslerini eziyordum. Bundan sonra vakti gelmişti gözlerine baktım ve beenim oğlanı amcığına yasladım yavaş yavaş girdirdim başı girdi biir baktım kadın değil. Tek seferde sokuverdim beenii itti acıdı yavaş old dedi. Tabi basit değil övünmek gibi olmasın kalındır beenimki  yavaş yavaş girip çıkarken hızlandım ve aslı deliler gibi inliyordu. Kaç kez boşaldı bilmiyorudm amma full been geliyorudm dedim sakın içiine boşalma dedi çıkardım göğüslerinin arasına boş aldıım. Hevesim ge. Mişti ki biir baktım otomobil geliyor derhal süratle giyindik ve bunu meslek yerine kaddar uğurladım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir