Üvey Oğlumla Seks Hikayem

sevgili seks düşkünü dostlar sizlere sevdiğim kadın ile başımdan geçen enteresan seks öykümü paylaşmak üzere burada sizlerle bulunmaktayım. Çoğu dostlar da benim gibi enteresan seks öykülerini yaşanmışlarını anlatmışlar ben hazla okudum karar verdim ki bende paylaşacağım sanırım benimde seks öyküm beğenilir ve okunur. Öncelikle sizlere biraz kendimi ve sevdiğim kadını anlatayım. Ismim caner 26 yaşındayım kadın arkadaşımla yaklaşık 7 senelik beraberliğimiz var er den geldikten sonra tanıştım birbirimizi fazla sevdik beş yıldırsa hala ona olan sevgim değişmedi aynı evlilik teklifi bile ettim. Ama ailesi işsiz olduğum maksadıyla istemeye kaç defa git sekte kızlarını bana vermediler bu vaziyet fazla üzücüydü vazgeçmem maksadıyla defalarca türlü türlü bahanelerle size verilecek kızımız yok deyip bizi arka çevirdiler
benim harici de çoğu şahıs sevdiğim kadını istiyordu fakat sevdiğim reddediyor ve bana senden başkası hiç olmaz diyordu. Sevdiğim de benden vazgeçemiyordu sonuçta 7 senelik ilişkimiz ve bir fazla fedakarlıklarımız oldu ailemiz den bile vazgeçmeyi öze almıştık.
benim ailem sevdiğim kadını istiyordu hemde fazla fakat ailesi her defasın da yok dediği maksadıyla benim ailem de bu işten soğumuştu onlar ada adalet veriyordum fakat pes etmek yoktu yola devamdı ikimizde pes etmeyeceğiz diye birbirimize laf verdik ama ailesi fazla dik başlıydı kadını sırf benden vazgeçirmek maksadıyla başkasına vereceklerdi. Bu işe bir son vermeliydim istemeye geleceklerdi bir kaç güne kadar kadına seni kaçıracağım dedim fakat kabul etmedi ailemi kaybetmeyi göze alamam dedi. Bende onun üzülmesini istemediğim maksadıyla daha çok üzerine gitmedim dayanamazdım onun üzülmesine bir kaç gün sonra istemeye geldiler.
ailesi vermez derken onu beklerken duyduğum karar ile başımdan aşağı kaynar sular döküldü ne yapacağımı şaşırdım bir hafta sonra sevdiğimin nişanı vardı. Bu olanlar ben baya bir yıprattı sevdiğimle devamlı kavga ediyordum onu suçluyordum şayet o benimle kaçmayı göze alsaydı bunların asla biri başımıza gelmeyecekti. Ben her şeyi göze almıştım. Tamam oda ailesini kaybetmesi göze almıyordu en saf hakkıydı fakat ailesi de alışacaktı fazla fazla bir müddet aramız aleni kalacaktı. Fakat nereye kadar asker yada geç barışacaktı fakat ne yazık ki sevdiğimi ikna edemiyordum.
bundan sonra aklım dan buluşma şimdilerde zorla sahiplenmek bile geçti şeytan içime girdi. Aslında zararlı bir düşünce değil diye düşüncelere dalıyordum amacım hayat uzuluğu benim olmasıydı zorla sahip ayrılıp ortada bırakmayacaktım. Fakat onunda hayallerin yıkmış olacaktım. Gerçekleştirme samda bir hayat kaybedecektim yapmalıydım onu arayarak buluşalım bize gel dedim ailemi de evden yolladım sevdiğim geldi oturduk konuları biraz konuştuk onun gözlerine bakarak senden bir şey isteyeceğim ben kaybetmek istemiyorsan başkasına yar olmak istemiyorsan kabul edersin yok dersen kabul etmezsen de ayrılalım daha çok bu acıya dayanamayacağım dedim
ne isteyeceksin diye sorduğunda seni istiyorum helalim olur musun dedim hiç dedi o vakit birbirimizi hayat uzuluğu kaybedelim dedim ağladı ve boynuma sarıldı bende böyle olsun istemezdim dedim ve odama götürdüm onu korkutmayacak biçim de üzerini falan soydum utanma gel eşim olacaksın dedim sarıldım boynunu dudaklarını öptüm uzun zaman seks yaptık kulağıma hadi yeter helalin olmak istiyorum dedi uzatarak külotunu soydum ıslanmıştı yavaşça içine girdim canı fazla acıyordu kan falan geldi fazla korktu fakat iyi bir gerdek diyebilirdim bundan sonra sevdiğim kadın benim eşim yani helalim olmuştu her gün birlikteliğim ve ilişkim olacaktı fazla mutluydum memnun anın sonuna geldik sanırım misal olurum ve hazla öykümü okursunuz. Bir daha ki öyküm de görüşmek üzere.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir