Üvey Oğluma karılık Yaptım

üvey oğlumun karısı oldum.
selamlar, ben fatma. Ben henüz kırk yaşında muhafazakar bir çevrede büyümüş, iyi eğitimli bir kızım. Fakülte okumuştum. Dediğim gibi yetiştirilme tarzımdan ötürü tesettürlüydüm. Fakat evlendikten sonra çalışmayı bırakmış evimin bayanı olmuştum. Eşimin ikinci karısıydım. 7 yıldan beri evliydim. Bir adet bakireyim var 5 yaşında ve bir de üvey oğlum var salih. Sene 1997 idi. Üvey oğlum salih henüz erotik yaşında idi. Onun büyüdüğünü anlayabiliyordum. Aslında hiçbir vakit üvey toy muamelesi yapamamıştım. Onu da kendi çocuğum gibi büyütmüştüm. Ben evlendiğimde henüz 7 yaşında idi. Salih ince zayıf fakat uzun yakışıklı bir gençtu. Babasına çekmişti…
bir nisan ayı idi erken kalkmış gençları okula yolladıktan sonra evde temizliğe koyulmuştum. Salihin odasını salih hakkında güncel şeyler öğrendim. Salih mastürbasyon yapıyordu ve evvel önceki bir havlu buldum, üstüne boşalmıştı. Daha yatağının altında benim önceki bir çift kara külotumu bulmuştum. Kara külotlarımın üstünde onun kurumuş ve ak lekeler bırakmış döllerini gördüm. Aslında mastürbasyon gerçekleştirmesi bana doğal gelmişti. Ergenlik çağına girmiş her toy bunu yapıyordu. Fakat külotlarımın orda olması bu beni rahatsız etmişti. Yatağın üstüne oturdum ve neler bildiğim ile alakalı düşünmeye başladım. Takıntısı neydi? Ben mi aksi halde alelade bir vaziyet muydu? Fakat bildiğim tek şey muhafazakar kocamın bunu duymaması gerektiğiydi. Salihii öldürebilirdi. O an maksadıyla bulduğum her şeyi olduğu gibi yerine bırakmak oldu. Salihi göz hapsine almaya karar verdim…
takip eden günlerde bulduğum külotları düşünüyordum. Fakat her nedense onların kayıp olduğunu hatırlamıyordum. Günlerce onun saklı deposunu düşünmekten kendimi alamadım. Söylemeliyim ki aklımdan çıkaramıyordum bunu. Kocam ise bu saplantılardan en karlı çıkan şahıs olmuştu. Onunla haftada en az 4 gece sevişiyorduk. Aslında kocam biraz şikayet eder durumdaydı bu kadar çok seks yapmaktan. Nihayetinde mayıs ayının sonlarına gerçek bir şeyler denemeye karar verdim.
normalde iç çamaşırlarımı pazardan alırdım. Fakat o gün bir t-shopa gittim. Güncel ve olabildiğince ateşli tülden yapılma al külot ve sutyen ile iki çift pembe ipekli külot aldım. Genellikle yavası içinde de tesettürlü olarak dolanırdım. O gün salihin derslerine muavin olacaktım. Güncel almış olduğum al saten eşarbımı başıma bağladım fakat altında saçlarımın bir kısmı görünüyordu. Ve giydiğim ak gömleğimin üstten bir düğmesini de açmıştım. Altımda ise ak ince şifon eteğim vardı. Ak şifon eteğin altında güncel aldığım al tülden külot ve sutyenimi giymiştim. Ve al çamaşırlarım kendini belli ediyordu. Salihin yanına oturdum. Biraz teşhircilik gerçekleştirmek istiyordum. Ve onun güncel aldığım çamaşırları görmesini istiyordum. Salih ders uğraşırken göz ucu ile bana bakıyordu. Bazen de kalemini veya bir diğer şeyi yere düşürüyordu. Eğildikçe masanın altından bana baktığına emindim. Ertesi gün salih okula gittikten sonra odasına gidip yatağının altını denetleme ettim. Evet tekrar külotlarım spermleri ile vıcık vıcık ıslaktı. Oturdum ve anladım ki üvey oğlum benim vücudumdan hoşlanıyordu.
öğleden sonra salihin okuldan gelmesini bekledim. Salonda oturuyordu. Bende yere uzanmış televizyon seyrediyordum. Sonra yerleri süpürmek maksadıyla elektrik süpürgesini almaya gittim. Gözlerinin üzerimde olduğunu hissedebiliyordum. Salonda uzandığı yerin sağını süpürürken giydiğim eteğin altını daha iyi görebilecekti. Bugün içime amımın suyu ile ıpıslak olan düz yalın ak külotumu giymiştim. Ve sutyenim de yoktu altımda. Memelerim hala kocaman ve taş gibiydi. Dikkatlice bakarsa kahverengi meme uçlarımı ak gömleğimin altından görebilirdi. Bana bakıyor ben ise hiçbir şey ham gibi işime devam edip ona frikikler veriyordum. Önünde bir kabarıklık belirmeye başlamıştı. Çevresinde dönerek kalkmış sikini saklamaya uğraşıyordu. Odadan çıktıktan sonra salihe salondan çıkıp kapısını kapatarak kendi odasına gitti.
sonraki günlerde yalnızca salih evde iken daha serbest giyinmeye başladım tabi aşırıya kaçmadan. Bu arada küçük kazalarda yapıyordum. Başımdan eşarbın yere düşüp saçlarımın görünmesi. Banyodan ilk defa bornozla dışarı çıkmak gibi. Giyinirken döşek odamızın kapısını aleni bırakıyordum. Söylemeye gerek yok tabi ki salih istisnasız 4 cilt çok mastürbasyon yapıyordu günde. Okulların kapanmasına 2 hafta kala kocam salihin yazın çalışması maksadıyla bir tanıdığının yanına vermek istiyordu. Ben ise henüz yaşının küçük olduğunu söyledim. Ilaveten diğer bir planım daha vardı.
eşim işi gereği 2 gün içinde 1 aylığına kent dışına çıkacaktı. Bende planımı hayata geçirmeye başladım. Eşimin gitmeden eski son gecesi kocamla sevişmeye başladık. O akşam her zamankinden daha çok sound çıkarmıştım. Kocam beni susturmaya uğraşıyordu fakat fazla kudurmuştum. O akşam 3 kere orgazm oldum. Eminim salih o akşam uyumamış hatta gözünü bile kırpmamıştır.
sabah saat 6da kocam evden ayrıldı. Bende yataktan kalkıp salihin yanına gittim. Bugün okulun son günüydü. Saçlarım açıktı. Salih bana bir bakış attı. Kahvaltı da ona şayet bugün sınıfı geçerse bir sürprizim olduğumu söyledim.
sabah boyunca yaptıklarımın ne kadar üzücü olduğunu düşünmekle ve onu gelişine hazırlanmakla geçti. Banyo yapıp ağda yapıp amımdaki kılları kestim. Salondaki kanepede oturuyordum. Saat 13, 10 gibi eve gelmesi ile kaygılarımdan kurtuldum. Yavaşça ayağa kalktım. Üstümde mevcut pembe bornozun kuşağını açtım ve yere bıraktım. Üzerimde yalnızca jartiyerim çoraplarım tanga külotum vardı. Ağzımdan salih seninim kelimeleri döküldü. Aklı karışmış şaşkınlıktan ağzı aleni kalmış öylece bakakalmıştı. Titrek ve tereddütlü bir şekilde ona gerçek yürüdüm ve dudaklarından öptüm. Bana karşılık vererek boynumu boğazımı öpüp koklamaya başladı. Bundan sonra dillerimizin düellosu başlamıştı. Bildiğim tek şeyi yapacaktım. Önünde diz çöktüm ve pantolonunu çözerek külotu ile beraber aşağıya indirdim. Daha güncel çıkmaya başlamış kılların arasında dimdik yarrağına bakıyordum. Babasının ki kadar büyüktü fakat biraz daha inceydi. Dibinden tutup al rujlu dudaklarımın arasına aldım. Vakumlamaya ve dilimle sakso çekmeye başladım. Ne beklediğimi full olarak bilmiyordum. Kalçalarından sıkıca tutup sikini dudaklarımın içinde devinim ettirmeye başladım. Salih inlemeye başlamıştı saçlarımdan sıkıca tutarak yarrağına gerçek bastırmaya başladı. Ağzından derin oh çıkarken spermlerini ağzıma fışkırtıyordu. Spermleri yutmaktan diğer çarem yoktu. Bende biraz zorda olsa keder keskin kokusuyla salihin döllerini yuttum. Bende bu arada boşalmıştım. Külotum sularımla sırılsıklam olmuştu. Sikinden dökülen son damlaları da ağzıma boşalttıktan sonra saçlarımı bırakıp ağzımdan çıktı. Tıpkı babasının ki gibi inmesini beklediğim yarrağı hala kaya kadar sertti ve dimdik karşımda duruyordu. Sırtüstü yere uzandım. Salih de üstündeki elbiselerin arka kalanını çıkarttı ve yanıma uzandı. Ve ona bedenimi gösterdim. Klitorisimin nerde olduğu, nasıl yalanacağını, amımın dudaklarının heyecanlığı vakit büyüdüklerini, meme uçlarının nasıl emileceğini ona gösterdim. Akşam yarısına gerçek sekse doymuş bir şekilde yatakta uykuya dalmıştık. Ilk gün nerdeyse 10 saat sevişmiştik. Evin tüm odalarında her yerde önümüzdeki 4 hafta boyunca seks yaptık. Bir kere yaptığımız günlerin sayısı fazla azdı. Salih boşaldıktan sonra bile hala sertliğini koruyor olması beni farklı orgazmlara götürüyordu. Klitorisim fazla kullanılmaktan davul gibi şişmişti. Gün boyunca amımdan salihin içime boşalttığı dölleri ile dağınık beraber sular geliyordu.
sonraki yıllarda salihin üniversiteye gitmesine kadar hem salih hem de babası ile seks yaptım. Kimi günler hem salihle sonra babası ile

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir