Üvey Kız kardeşimle Sikiş Hikayemiz

işsiz güçsüz bir delikanlıydım. Daha doğrusu, kendime göre bir iş bulamadığım maksadıyla, çalışmıyordum. Her zaman para problemi yaşardım. Nakit sorunumu halletmek maksadıyla devreye üvey annemi sokardım. O da bir biçimde babamı ikna edip, aldığı parayı bana veriyordu. Kısacası baba parası yiyordum. Üvey annemin bir de kadını vardı, serpil isminde. Serpil birkaç aylık nışanlıydı ve yakında evlenip gidecekti. Bir markette kasiyerlik yapıyordu. Nişanlı yer aldığı maksadıyla, aldığı paradan bana metelik dahi koklatmıyordu. Ak materyal aldığından onların taksitlerini ödüyordu. Kısacası, çeyiz düzmekle çalışıyordu.
serpil’in nişanlısı ferit isminde, kendini beğenmiş, gıcık biriydi. Bize geldiği zamanlar serpil’den başkasını gözü görmezdi. Saatlarce bizde kalır, serpil’in odasından çıkmazdı. Bu duruma muhalif çıktığım halde beni ciddiye bile almazlardı. Serpil haftalık iznini onunla beraber geçirirken, eve gece geç saatlerde dönerdi. Aralarında sekiz ıslak vardı. Ferit’in babası inşaatçı olduğundan şahsı de onunla takılırdı. Şahsı çalışmadığı halde babası desteğiyle yönetim ediyordu. Son model arabası vardı, bununla ne bok yediği dikkat alımlı değildi. Zamparalık dahil herşey beklenirdi ondan. Zihnimdeki acabalar gittikçe artarken, tüm bu düşünceler içimi kemiriyordu.
daha eski senelerde ailece her yaz köye gider, birkaç ay tatil yapardık. Ancak o yaz, serpil çalıştığı maksadıyla zorunlu şekilde ben de beraber kalmıştım. Babamla üvey annem köye gideli bir aydan çok olmuştu. Serpil ile evde beraber kaldığımız vakit içinde herhangi bir olumsuzluk olmamıştı. Serpil sabah saat 9:00 gibi işe gidiyor, gece 19:00 benzeri dönüyordu. Son yıllarda geç kalsa da, kafama takmıyordum. Daha evvela ben serpil’in eşofman giymesine muhalif çıkarken, bundan sonra herhangi birşey demiyordum. Doğrusu hoşuma bile gidiyordu. Eşofmana sığmayan, dolgun yuvarlak kalçalarının yanında, giydiği külotun izi bile anlaşılıyordu. Ilk zamanlar doğal külotlardan giyerken, son zamanlar tangaya heves salmıştı. Eşofmanın altındaki tanga, kalçalarını ikiye bölüyordu. Vaziyeti dikkat çektiği halde, yanımda epey bir rahattı. Serpil’e muhalif hislerim değişmeye başlamıştı. Porno izle yerek daha fazla azıyordum fakat yinede kendime yargıç olamıyor 31 bile çekiyordum
yazın aşırı ateşli olan evimiz gece olduğunda uyku uyutmuyordu. Serpil’in de serzenişleri de bunu doğruluyordu. Ateşli nedeni ile uyuyamadığını, uykusuz bıkkın durumda işe gittiğini söylüyordu. Sabahları kalkmakta zorluk çekiyordu. Kaldırmam maksadıyla yardım istemişti. Bir sabah uyandırmak maksadıyla, odasına girdiğimde müthiş bir manzarayla karşılaşmıştım. Serpil, yüzü koyun uzanmış, külot sütyen yatıyordu. Külot dedimse bu doğal bir külot değildi, tanga idi. Giydiği tanga kalçaların içinde kaybolmuştu. Sırf üst bölümü görünüyordu. Yastığa sarılmış, kalçalarını da geriye gerçek çıkarmıştı. Bembembeyaz teni müthiş güzeldi. Ak kalçalar kabak bunun gibi parlıyordu. Bu görüntü beni mahvetmişti. Görünüm karşısında dayanamayıp külotuma boşaldım.
o günden sonra serpil’e bakışlarım dahada değişmişti. Lisans günleri geç saatlere kadar nişanlısıyla beraberdi. Kendisine, nişanlısından hoşlanmadığımı, o mendeburdan herşey beklenebileceğini söylerken, dikkatli olması maksadıyla tembihliyordum. Serpil söylediklerimin ne anlama geldiğini fazla aşırı iyi biliyordu. Bana, “merak etme gökay, bu mevzu hakkında bana sonuna kadar güvenebilirsin! ” diyordu ve ben de ona güveniyordum. Kendisine güvendiğim maksadıyla de üstüne gitmiyordum. Daha sonraki günler bu mevzularda daha içten olmuştuk.
bir gece eve gelirken altı şişe bira getirmiştim. Babamlar evde olmadığı maksadıyla içmemde bir sakınca yoktu. Serpil bu konuda ağzını dahi açmamıştı. Ona, “sen de içsene çıtır! ” dedim. Serpil, “töbee töbee, delimisin sen yaa! ” diyor, içmek istemiyordu. Ben de, “iç şunu körpecik, birşey olmamaktadır! ” diyerek ısrarımı sürdürüyordum. Nihayetinde, “içerim, ama sarhoş olursam sorumlusu sensin! ” dedi. Hem müzik dinliyor hemde içiyorduk.
serpil ikinci bira şişesini bitirdiğinde, kelimeler ağzında yuvarlanıyordu, gözleri kaymış, ne dediğini bilmez haldeydi. Serpil, “başım dönüyooor, ben şu anda sarhoş m. Olduummmm? ” derken kahkalara boğuluyordu. Alışkın olduğum maksadıyla, bir iki bira, beni etkilemiyordu. Ben kendimi konrol ederken, serpil kendini kaybetmeye başlamıştı. Nışanlısıyla ilişkisinin ne seviyede olduğunu öğrenmek istiyordum. Ben sordukça, yarım yamalak anlatmaya uğraşıyordu. Anlattığına göre, öpüşme ve ellemelerin haricinde henüz münasebet yaşamamışlardı. Nışanlısı daha dahasını isterken, kendisinin buna lisans vermediğini söylüyordu.
vakit ilerledikçe serpil kendinden geçiyor, sarhoş oluyordu. Daha fazla dayanamadı ve koltuğa uzandı. Uzun olmayan bir vakit sonra da sızdı ve uykusuna daldı. Öyle tatlı, öyle güzeldi ki, bakmaya doyamıyordum. Sırtüstü yattığı maksadıyla, badinin içine sıkışan memeleri pramit bunun gibi duruyordu. Birkaç defa, “serpiill! Serpiill! ” diye seslendiğim halde, ölü benzeri yatıyordu. Cesaretimi toplayıp yanına yaklaştım. Dizlerimin üstüne çömelerek birkaç defa dürttüm. Kıpırdadığında, bir bacağı koltuktan kayarak yere değdi. O anki görüntüsü dayanılır bu gibi değildi. Açılan bacakları vajinasını da meydana çıkarmıştı. Eşofmanın içindeki vajina, ortadan ikiye bölünmüş gibiydi. Şişkin yuvarlak vajina deliği, beni müthiş heyecanlandırmıştı. Esasen kalkmış olan sikim, bu görüntü karşısında zonklamaya başlamıştı. Başımı bacaklarının arasını sokup, eşofmanın üstünden vajinasını koklamaya başladım. Vajinasını koklarken, derhal derhal boşalacaktım. Inanılmazdı ve mükemmel kokuyordu. Dokunmak istiyordum, ama cesaret edip vajinasına dokunamıyordum. Bendeki istek ve talep büyüdükçe, kendimi frenliyemiyordum. Ne olacaksa olsun düşüncesiyle, eşofmanın üzerinden vajinasına dokundum. O an hazdan titremiştim. Amının girinti ve çıkıntılarını parmaklarımla yoklarken, şeklini şemalini öğrenmeye çalışıyordum. Eşofmanı inceydi ve ellemesi daha pratik oluyordu. Vajinasını görmek maksadıyla eşofmanı araladım. Minik külotu, amının kıllarını dahi kapatmıyordu. Giydiği külot tanga olunca bu görüntü kaçınılmazdı. Amının üst kısmına bakarken daha dahasını görmek istiyordum. Bunun maksadıyla eşofmanını çıkarmam gerekiyordu. Salonda çıkaracak olsam, uyandığında söyleyecek kelime bulamazdım. Dürtükleyerek, “kalk körpecik burda uyuma, yatağına git yat! ” diye seslendiğimde, sırf anlamadığım birşeyler mırıldandı, hepsi o kadar.
koltuk altlarından tutarak ayağa kaldırdım. Kucaklayıp odasına taşıdıktan sonra, yatağın üstüne sırtüstü bıraktım. ışığı açıp ayak dibine oturdum. Derin bir nefes alarak, eşofmanın lastikli yerinden tuttum, bacaklarından yavaş yavaş sıyırarak ayak uçlarından çıkardım. Şu anda üstünde yalnızca kara tangası kalmıştı. Vajinasını dahi kapatmayan bu ufak bez parçasını indirirken kalbim duracak gibiydi. Nihayetinde onu da çıkardım. Daha iyi görmek maksadıyla bacaklarını dizinden kırarak yanlara gerçek açtım. Şu anda vajinası yüzde surat meydana çıkmıştı. Karşımda kusursuz bir manzara vardı. Uzun kılların arasındaki yarık boydan boya uzanıyordu. Amının dudakları, sağlı sollu ağız kısmını kapatıyordu. Klitorisi ise ufak, ancak diriydi.
incelemeye devam ederken, sikim kalkmış zonkluyordu. Çıplak kalçaları, kocaman görünüyordu. Daha sonra, ayak bileklerinden tutup bacaklarını yukarı ve yanlara gerçek açtım. Kalçaları kabak bunun gibi meydana çıkmıştı şu anda. Kara kıllarla çevrili götdeliğinin varlığı anlaşılmıyordu dahi. Amının sıcaklığı yüzüme vururken, adeta sidik kokuyordu. Burnuma vuran bu koku, en nitelikli parfümden dahi daha etkiliydi. Tüm cesareti toplayıp dilimi vajinasına değdirdim, sonra da yavaş yavaş sakso çekmeye başladım. Tuzlu bir tadı vardı. Tuzlu olmasına karşın hoşuma gitmişti. Uyanma ihtimali vardı. Daha dikkatlı olmam lazım olduğunu düşündüm. Kafamdaki düşünce itibarı ile bacaklarını yavaş yavaş bıraktım. Bu görüntüyü ölümsüzleştirmem gerekti. Bir daha böyle bir fırsat yakalayamayabilirdim. Gittim salondan telefonumu aldım geldim. Vajinasını ve kalçasını en ince detayına kadar çekip telefonuma kaydettim. Ilerki günlerde 31 çekmemem maksadıyla mükemmel bir yatırımdı. O anne kadar, boşalmamak maksadıyla kendimi zor tutmuştum, bundan sonra boşalmak istiyordum. Serpil’in vajinasına bakarken, türlü fantaziler rüya etmeye başladım. Onu becermek, vajinasına sokmak istiyordum, fakat bu mümkün değildi. Hayal bile olsa girip çıkmaya başladım. Bir iki dakika içinde titremeye başladım. Geniş bir afiyet kasıklarımı sararken daha çok dayanamamıştım. Saniyeler boyunca boşaldıkça boşaldım. Penisimden fışkıran döller çarşafı berbat etmişti. Ancak bu umrumda dahi değildi. Bu benim maksadıyla aklınızdan çıkmayacak bir andı ve bunu doyasıya yaşamak istiyordum.
birkaç dakika sonra güzelce rahatlamıştım ve kendime gelmiştim. Evvela tangasını, ardından eşofmanını giydirip üstünü kafası düzelttim. Çarşafına dökülen döllerimi temizledikten sonra her hangi bir olumsuzluk var mı diye etrafa baktım. Sadece döllerin ıslaklığı kalmıştı çarşafta, o da önemli değildi, hava ateşli yer aldığı maksadıyla sabaha kadar kuruyacağından emindim. ışığı kapatıp odadan çıktım.
ertesi gün uyandığımda saat 12:00’ye geliyordu. Serpil işe gitmişti. Odasını kontrol ettiğimde çarşafın değiştirilmiş olduğunu farkettim. Kirlilerin konduğu sepete baktığımda, tanga, eşofman bir de çarşaf, aynı yerdeydi. Acaba birşeyler anlamışmıydı diye doğrusu fazla çok heves ediyordum.
gece saat 22:00 gibi eve geldiğimde, serpil aş yapmış beni bekliyordu. Geç geldiğim maksadıyla, “nerde kaldın yaa? Saatlerdir seni bekliyorum. Seni beklediğim maksadıyla ben de yemedim! ” diye sitem etmesi, bir an canımı sıktıysa da, yüzündeki gülümseme beni yumuşatmıştı. “özür dilerim taze kadın, açlıktan ölmeni istemem! Sonra bizimkiler ne der! ” dedim. Serpil, “sen özür dilermiydin gökay? ” diye takıldı. Ben de, “biricik kardeşimden özür dilemeyeceğim de, kimden dileyceğim körpecik! ” dedim. Bu lafıma teşekkür etmişti. Sonra konuyu eski akşama getirdi, “akşam ne olduğunu dahi hatırlamıyorum. Fazla aşırı mt. Sarhoş oldum? ” diye sordu. Ben de, “iki bira içtin kendinden geçtin. Ayakta bile duramıyordun, odana taşırken anam ağladı. Ne kadar ağırsın taze kadın! ” diye takılınca, serpil, “saçmalama !, yalnızca 55 kiloyum, sence 55 kilo fazla m.? ” dedi. Kadınlar kendisine kilolu denmesinden hoşlanmadıkları maksadıyla özlllikle böyle söylemiştim. Latife yaptığımı anlayınca da gülmeye başlanıyor. O gece birşey ham gibi yemeğimizi yedik, tv seyrettik.
sonraki günler doğal biçimde geçiyordu. O işine gidip gelirken, ben de öylesine takılıyordum. Serpil nişanlısıyla buluşmaya devam ederken, bu buluşmalar bazı geç saatlere kadar sürüyordu. Bir gece eve döndüğünde yüzünün asık olduğunu farkettim. “ne o kadın? Yüzünden düşen bin parça! ” diye takıldım. “bulunmamakta birşey! ” dedi, ancak bira içtiğimi görünce, gitti bir bardak getirdi ve “bana da doldursana, içmek istiyorum! ” dedi. Bir şişe de ona açtım ve bardağını doldurdum. Bardağı aldığı bunun gibi yudumlamaya başladı, bir dikişte hepsini içti. Bu vaziyeti görünce, “hop hoop! Biraz yavaş iç! ” dedim. Gerçekte içmesi benim işime geliyordu, geçenki bunun gibi sarhoş olamsını istiyordum. Ikinci kez bardağını doldurdum. Bir iki tane kuru yemiş ağzına attıktan sonra, yeni baştan yudumlamaya başlanmıştır. Nışanlısıyla tartışmış gibi bir hali vardı. Kızgınlığı yüzünden okunuyordu. Biraları ard arda götürürken, bu vaziyet hoşuma gitmişti. Onu izlerken, o gece yaşadıklarım aklıma geldi. Nasıl bir amcığa sahip olduğunu fazla iyi biliyordum. Bu gün üzerinde diz uzuluğu bir etek vardı. Etek bol olduğundan, eteğin kenarlarını, bacaklarının altına toplamıştı. Dizine kadar görünen bacaklar, engelsiz tertemizdi. Ağda yada epilasyon yapmış olmalıydı. Dördüncü bardağı yudumlarken, kelimeler ağzında yuvarlanmaya başladı. Ne dediğini şahsı dahi bilmiyordu. Saçma sapan konuşurken, kendi şahsına sırıtıyordu. Bu defa geçenkinden daha çok içmişti. Kontrolden çıkmaya başlamıştı. Sağa sola eğilirken, yapışık bacakları zaman zaman açılıyordu, bembeyaz bacakları baldırlarına kadar görünüyordu. Öğrenir diye endişelenirken, bakmadan da yapamıyordum. Bu görüntü sikimi hareketlendiriyordu. Öne gerçek eğilip gizlemeye uğraşırken, kalp atışlarım da hızlanmıştı.
sonra serpil, “lavobaya gitmem lazım! ” diyerek yerinden kalktı. Yanımdan geçerken kendini sıktığını farkettim, sıkıştığı her halinden belirgin oluyordu, neredeyse altına işeyecekti. Tuvaletin kapısını açtı ve içeri girerken, ‘zoorrt! ’ diye osurdu. Küfürler ederek tuvalete girdi. Içtiği biralar onu işemeye zorlamıştı. Öyle tazyikli işiyordu ki, işeme sesi salona kadar geliyordu. Hem işiyordu, hemde vakit vakit osuruyordu. Tuvaletten çıktıktan sonra odasına gitti. Aradan bir müddet geçtiği durumda, serpil’den sound seda çıkmamıştı. Ne olduğuna bakmak maksadıyla odasına yöneldim. Odasındaki ışık yanıyordu. Ne yaptığını öğrenmek maksadıyla sessizce yaklaştım. Aleni olan kapıdan içeri baktığımda, yüzü koyun uzanmış yattığını gördüm. Kalçalarına kadar açılmış olan etek, süt ak bacaklarını meydana çıkarmıştı. Biçimli olan çıkık kalçası fazla çok hoş görünüyordu. Cesaretimi toplayıp içeri girdim içeri. “serpiil! Serpiil! ” diye seslendim. Herhangi bir biçimde de olsa tepki vermiyordu. Kendinden geçmiş, derin bir uykusuna dalmıştı. Bunu fırsat bilerek yanına oturdum. Süt ak bacakları tertemiz görünüyordu. Kalçalarını örten eteğini yavaş yavaş beline gerçek çektim. Şu anda önümde mükemmel bir manzara vardı. Kalçaların arasına sıkışan külot, iki dağın arasından akan dere gibiydi. Aleni mavi külotu fazla aşırı seksiydi. Kalçalarındaki lekeler dikkatimi çekmişti. Dikkatle incelediğimde, gördüklerime inanamamıştım. Kalçalarındaki morarmalar, parmak izine benziyordu. Bunu yapanın kim olduğunu anlamak maksadıyla kahin olmaya gerek yoktu. Umarım nışanlısıyla sevişmişti. Kızmıştım, ancak bunları düşünmenin sırası değildi.
daha evvela kıllı olan yerler, tertemiz kaymak gibiydi. Hafiften tenine dokundum. Avucumun içiyle, evvel bacaklarını, ardından kalçalarını okşamaya başladım. Bu olağan üstü bir duyguydu. Serpil öylece hareketsiz yatıyordu. Okşamalarım çoğaldıkça, kendime olan güvenim de artıyordu. Cesaretimi topladıktan sonra, külotunu çıkarmaya karar verdim. Lastikli yerleri belini sıkmıştı. Yanlarından tutarak yavaş yavaş sıyırmaya başladım külotunu. Birkaç saniye içinde külottan da kurtulmuştum. Serpil’de halen hareket yoktu. Kalçaları bütün görkemiyle meydandaydı. Bir mola kıpırdar bunun gibi oldu. Bu kıpırdama işimi kolaylaştırmıştı. Sağ bacağını yana gerçek açarken dizine gerçek kırmıştı…
gördüğüm görünüm olağan üstüydü. Kılları temizlenmiş olan şeftalisi, kabak bu gibi parlıyordu. Ortasını ikiye bölen çizgi, şu anda daha net görünüyordu. Kalçalarının arası kızarmıştı. Bu kızarıklık, külotun sürtünmesinden olabilirdi. O an kendimce öyle düşünmüştüm. Elimi uzattıp vajinasını yoklaklarken, çizginin arasında sıkışan ufak lisan mükemmel görünüyordu. Ortadan ikiye bölünen yeri hafif hafif okşuyordum. Bir müddet okşadıktan sonra, amının dudaklarını parmaklarımla gerdim. Deliğine bakarken, içim gitmişti. Bakire yer aldığı her halinden dikkat alımlı oluyordu. Işeme yerinin altında küçücük bir deliği vardı. Parmaklarımı çektiğimde, amının dudakları diri ve sert olduğundan, ağız bölümü sırasında kapanmıştı. Bir yandan serpil’i incelerken, başka yandan sikimi okşuyordum. Daha evvela kıllı olan geri deliği, eminim şu anda tertemizdi. Geri deliği heves ederek kalçalarına yöneldim. Iki yandan tutarak kalçalarını gerdiğimde, gördüğüm görünüm beni ürkütmüştü. Kendi kendime, (bu ne böyle? ) diye söylenirken, inanamıyordum. Daha evvela küçücük olan delik, adeta büyümüştü. Götünün deliği, şişenin ağzı benzeri açılmış, içi görünüyordu. O lahza aklıma nişanlısı ferit geldi. Belirgin ki serpil’i götten sikmişti. Birkaç saat evvela siktiği maksadıyla, deliği halen gevşek duruyordu. Gördüklerimden olağan üstü şekilde heyecanlanmıştım. Bu bir duruma daha fazla sabırsızlandım ve ani kasılmaya başladım. Müthiş bir hazla boşalırken, külotumu berbat etmiştim.
banyoya giderek pislenmiş olan giysilerimi çıkardım. Serpil’in akşamki vaziyeti aklıma geldi, eve geldiğinde kızgın olmasının nedenini şu anda daha iyi anlıyordum. Güzelce temizlenip banyodan çıktım. Odasına döndüğümde, serpil halen aynı pozisyonda yatıyordu. Kendimi toparlayıp ikinci defa kalçalarını gerdim. Ağzımda birikmiş olan tükürüğü, götünün deliğine tükürdüm. Parmağımla tükrüğü yedirdikten sonra parmağımı deliğe bastırdım. Kaygan olan parmak, problemsiz bir biçimde içine girmişti. Yavaş yavaş ileri geri hareket ettirmeye başladım. Içinin sıcaklığı parmağımı yakıyordu. Sonra iki parmağımla denedim. Tekrar pratik girmişti. Parmak sayısını artırdıkça, götünün deliği halen kabul ediyordu, ağız kımı açıldıkça açılıyordu. Bir müddet, dört parmakla devam ettim. Elimi çektiğimde, ağız bölümü sırasında kapanmıştı. Götünün deliğini, on-15 dakika boyunca parmaklarımla becerirken, serpil’den gık dahi çıkmamıştı. Bu sırada sikim kalkmış, demir bu gibi sertleşmişti. Bundan sonra karar vermeliydim. Bu fırsatı kaçırırsam, böyle bir şans bir daha yakalamayabilirdim. Ya şu anda, ya asla bir vakit. Bunu sürekli denemeliydim. Bacaklarını iki yana gerçek açtım. Belinden tutup geri gerçek çektim. Azda olsa domalma pozisyonuna getirdim. Bedenimi bacakların arasına yerleştirdim. Götünün deliğine bolca tükürdüm. Yarrağımıda kayganlaştırdıktan sonra, bundan sonra engel kalmamıştı. Kalınlaşmış olan sikimi, ağız kısmına yasladım. Ağırlık vermemek maksadıyla kollardan dayanak alırken, yüklenmeye başladım. Başını girdiğinde coşkudan titriyordum. Biraz daha, biraz daha derken, yarısına kadar soktum. Sikimi saran delik, müthiş zevkliydi. Ileri geri hareket ederken, yavaş yavaş hızlanmaya başladım. Tanrım ne olağan üstü afiyet bu böyle! Ilkkez birtanesini götten sikiyordum, o da üvey kızkardeşimin götüydü.
vakit ilerledikçe, derinlere sokmaya uğraşırken, hazdan uçuyordum. Kayganlık azaldığında, geri çekilerek tükrüğümle kayganlaştırıyordum. Sonra tekrar sokuyordum. Birkaç dakikadır, daha evvel yaşamadığım zevkleri yaşıyordum. Serpil’in kalçasını becerirken, kim olduğunu unutmuş gibiydim. Sikimi sonuna kadar bastırırken kalçaları kasıklarıma değiyordu. Kalçaların yumuşaklığı gerçekten harikaydı. Dakikalardır becerirken, şu anda daha rahat hareket ediyordum. Delik gevşemiş güzelce açılmıştı. Ama yinede olağan üstü zevk alıyordum. Ikinci kez olduğu maksadıyla boşalmam uzun sürecekti. Daha fazla dayanacağımı düşünmüyordum. Ama afiyet dalgası bütün vücudumu sararken, boşalmak üzere olduğumu anladım. Boşalma öncesi, süratli süratli becerirken karar vermem gerekiyordu. Karar vermeye fırsatım bile olmamıştı. Götünün iliklerine geniş bir hazla boşalmaya başladım. Birkaç saniye boyunca, tüm döllerimi götünün içine boşaltmıştım. Bir müddet içinde kaldıktan sonra üstünden çekildim. Az da olsa pişmanlık hissine kapılmıştım. Sabah olduğunda anlamasından endişe duyuyordum, mutfaktan bir koşu peçete getirdim. Peçeteyle kalçalarını silerken, gözüm vajinasına takıldı. Parmağımla yokladığımda, bunun vajina suyu olduğunu farkettim. Boşaldığım maksadıyla vajina deliği ilgimi çekmiyordu. Evvel külotunu ayaklarından sokarak giydirdim, ardından eteğini aşağıya gerçek çekerek bacaklarını kapattım. ışığı söndürüp çıktım. Banyoya girip hoş bir duş aldım. Sonra da odama gittim, yatağıma uzandım. Az eski yaşadıklarımı düşünürken derin bir uykuya dalmışım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir