Üvey Annemin Külotları

gençliğimden beri kız külotlarına muhalif hep ilgim olmuştur. Hâlâ da devam ediyor. Şu zamanda bu satırları yazarken bile hâlâ altımda sexy bir kız külotu var. Herşey erotik yaşımdayken evde kimsesiz olduğum bir gün başladı. Evde yalnızdım ve canım sıkılıyordu. Bir zamanda üvey annemin döşek odasına gitmeye karar verdim, yatağının üzerinde pamuklu kara külotunu gördüm. Insan bu yaşlarda biraz hevesli olur. Korkarak fakat bir hevesle yatağın üstünde duran kara külotu elime aldım. Üvey anneme ait külotu denemeye karar verdim. Sık sık çamaşır kataloglarında gördüğüm külotlardan biri üvey anneme aitti ve ben denemek istiyordum. Açıkçası üzerimde nasıl duracağını heves ediyordum. Derhal üzerimdekileri çıkarttım ve üvey annemin kara külotunu giydim. Narindi ve kalçalarımı lakin kapatıyordu.
yarrağım iri olmuş, kara külotun içine sığmıyordu. Kara külotun üzerinden yarrağımı okşayarak 31 çekmeye başlamıştım. Olağan üstü hoş bir duyguydu fakat asla yaşamadığım. Birkaç dakika sonra kara külotun içine ılık ılık boşalmaya başladım. Bir rüyadaydım adeta daha evvel asla görmediğim. Kara külotun ön kısmı döllerimle dolmuştu. Titrek ellerimle üvey annemin kara külotunu bacaklarımdan kaydırarak çıkarttım. Ve yatağın üstüne aldığım yere bıraktım. Üvey annemin daha eve gelmesine epeyce bir vakit vardı, buda külotun kuruması maksadıyla yeterliydi. Şu anda düşünüyorum da fakat bu aptalca bir düşünceydi, nasıl böyle bir aptallık yapmıştım…
fazla vakit geçmemişti. Odamda oturuyordum. Kapının açılmasını duymamla beraber, beni de bir horror almıştı. Birkaç saat eski hazdan hiçbir yapıt kalmamıştı. Yürek atışlarım hızlanmış, adrenalim yükselmişti. Üvey annem birazdan döllerimle dolu külotunu bulunca ne tepki verecekti? Üvey annemin yürürken ayağındaki terliklerin çıkarttığı sesler evin içinde yankılanıyordu. Sesler kesildi ve odamın kapısı açıldı. Üvey annem sakin bir sound tonuyla “birkaç dakikalığına benim odama yetişir misin? ” diyerek odasına gitti. Hiçbir şey düşünemiyordum. Ne yapacaktım? Ne yanıt verecektim ?
odasına girdim. Yatağın kenarına oturmuş, elinde kara külotu tutuyordu. Külotu bana göstererek, “bunun hakkında bir şey biliyorsundur sanırım? ” dedi. Donmuştum. Kekeleyerek, “hayır, bilmiyorum. ” dedim. Gözlerini gözlerime dikerek “yalan söylüyorsun! ” dedi. Yakalanmıştım, suçluydum. Özür diledim. Yatağa, onun yanına oturmamı söyledi, dediğini yaptım yanına oturdum. Pek kızmışa benzemiyordu. Tekrar sakin ve narin bir sound tonuyla bana ne yaptığımı sordu. Onun sakin konuşmalarından cesaret alarak, beni yanlış anlamamasını, yalnızca kız külotlarını giymeyi ve onlarla kendimi tatmin ettiğimi ve doğal bir erkek olduğumu ona söyledim.
üvey annem, “eğer yalnızca kendini tatmin etmek maksadıyla giyiyorsan mesele yok, fakat kendini bir erkek gibi değil de bir kız gibi hissediyorsan, derhal doktora gitmemiz lazım. ” dedi. “ayrıca bundan sonra bunları kullanmak istediğin vakit bana önceden haber ver! ” dedi. Başımı öne eğip, kafamı olur anlamında salladım. Geniş bir yükten kurtulmuştum. Bundan sonra istediğim vakit kız külotları giyebilirdim, hemde üvey anneminkileri. Bana şahsı lisans vermişti, inanamıyordum !
iki gün sonra okuldan eve gelmiştim. Kızkardeşim evde yoktu. Üvey annemin odasından sesini duydum. Eşyalarımı odama bırakıp üvey annemin döşek odasına gittim. Amacım üvey annemin birkaç külotunu alıp 31 çekmekti. Kapıyı açınca şok oldum. Sebebi üvey annem yatağına uzanmıştı ve üstünde ak satenden külot ve sütyeni fazla güzeldi ve ayağında da ak çorapları vardı. Kocaman memeleri sütyeninden taşmış, fırlayacak gibiydi. Yarrağım kalkmaya başlamış ve pantolonumda çadır kurmuştu. Üvey annem gözümün önünde bir seks ilahesi gibi duruyordu. Yarrağım olağan üstü sertleşmişti. Üvey annem bunun farkına varmış ve gözlerini pantolonumdaki kabarıklığa dikmişti.
sexy ve narin sound tonuyla beni yanına davet etti. Yatağa yaklaştım. Üvey annem elleriyle kalkmış yarrağımı pantolonumun üzerinden okşamaya başladı. Yataktaki kızın üvey annem olduğunu büsbütün unutmuş, kendimi olayın akışına bırakmıştım. Üvey annem yarrağımı okşuyor ve okşadıkça yarrağım daha da kalkıyordu. Içim içime sığmıyor fırtınalar kopuyordu. Bedenim alev alev yanmaya başlamıştı. Üvey annem kemerimi çözüp pantolonumun düğmelerini açtı. Daha sonra ben de pantolonumu çıkartıp karşısında yalnızca külotumla kaldım. Yarrağım külotuma sığmıyor, ucu dışarı çıkıyordu. Üvey annem gözlerimin içine bakarak, “benim külotumu giymek ister misin? ” diye sordu. Yanıt veremeden yalnızca başımı salladım…
bir eli hâlâ külotumun üzerinden yarrağımı okşarken, başka eliyle de yatağın üstünde duran al külotu alarak bana uzattı. Fazla sexy bir külottu, daha evvel asla görmediğim kadar güzeldi. Ipekti, kenarları ince dantellerle süslü ve ön tarafında yeşil işlemeli bir gül vardı. Ellerim titreyerek külotu aldım. Bir çırpıda altımdaki külotu çıkartıp üvey annemin bana uzattığı külotu giydim. Istem dişi olarak makyaj masanın aynasında kendimi seyrettim. Üvey annemin sexy al ipek külotu üzerimde mükemmel duruyordu. Kalçalarımı al külotun üstünden okşadım, içim bir garip olmuştu. Ardından yarrağımı külotun üzerinden okşadım. Al ipek külotun içine sığmayan ve başı dışarıda kalmış sikimin ucundan erkeklik sıvım çıkıyordu…
üvey annem de bu arada yataktan kalkmış ve arkamdan bana sarılmış, giymiş olduğum al külotunun üzerinden yarrağımı okşuyordu. Kısık sesle kulağıma, “biliyorum beni istiyorsun. Biliyorum beni bu sexy çamaşırlar içinde seviyorsun. Biliyorum onların içindeyken beni istiyorsun! ” dedi. Elimden tuttu ve yatağa sırt üstü uzandı. “ama unutma ben senin annenim, yalnızca fantazilerinde olduğu gibi olacak. Benimle beraber olmayacaksın. Anlat ne istiyorsun? ” dedi. Evet kendimi üvey annemin külotları ile tatmin ederken hiç üvey annemi aklıma getirmiyordum. Asıl olan benim maksadıyla onun sexy külotlarıydı…
“aslında seni hiçbir vakit bir seks objesi olarak hayal etmedim. Sen benim annemsin. Ben yalnızca senin sexy külotlarını istiyorum. ” dedim. “al ohalde, hepsi senin olsun! ” dedi. Bacaklarını ayırdı. Üvey annemin bacaklarını havaya kaldırdım ve kalkmış olan yarrağımı külotun üzerinden üvey annemin külotuna sürtmeye başladım. Üvey annemin vajinası yanıyordu. Bunu hissedebiliyordum. Gözlerimi üvey annemin gözlerine diktim, o’da bana bakıyordu. Yavaş yavaş yarrağımı külotuna sürtüyordum. Üvey annem, “nasıl böyle mi daha hoş, aksi halde yalnızca külotlarım mı? ” diye sordu. “böylesi olağan üstü zevkli, bundan sonra hep böyle yapalım. Fazla sıcaksın yanıyorsun ve beni de yakıyorsun. ” dedim.
“söyle bana, en fazla hangi külotumu seviyorsun? En fazla hangisine spermlerini boşaltmak istiyorsun? ” diye sordu. “bu ak külotun fazla hoş, yumuşacık. Her vakit döllerimi külotlarına akıtmak istiyorum. Onları hep döllerimle yıkamak istiyorum. Ne olur beni külotlarından mahrum etme valide! ” dedim. Üvey annem birden bir hareketle beni üstünden attı ve beni sırtüstü yatağa yatırdı. “şimdi sana bir sürprizim var! ” dedi ve yataktan kalkarak külotlarını koyduğu komodinin çekmecesini açıp, ak bir külot daha getirdi. Üvey annem getirdiği ak saten külotu geri kısmı sikimin üzerini kapatacak şekilde sikimin üstüne koydu ve elleriyle bana 31 çektirmeye başladı. “nasıl, hoşuna gidiyor mu? ” dedi. “evet, fazla hoş, ne olur durma, devam et! ” dedim.
üvey annem bir zaman böyle devam ettikten sonra yüzü sikimin hizasına gelecek şekilde uzandı. Ne yapmaya çalıştığını anlamaya uğraşırken, ani yarrağımı ağzına aldı. Ağzıyla yarrağım arasında üvey annemin ak külotu vardı. Üvey annem kafası yukarı aşağı oynatıyordu. Bunlar bir hayal olmalıydı. Fakat hoş bir hayal. Bundan sonra kendimi tutamaz olmuştum. Nerdeyse boşalmak üzereydim. “anne geliyorum, devam et durma, döllerimle ağzını doldurmak istiyorum! ” diye inledim. Üvey annem yarrağımı ağzından çıkarttı ve yarrağımı dibinden anlayarak tuttu. Boşalıyordum…
üvey annem ak külotuna akmakta olan döllerimi seyrediyordu. Üvey annem yarrağımı yukarı aşağı sıvazlayarak içimdeki tüm döllerin külotuna akmasını sağlamıştı. Yarrağımı orta kısmından sıkmış, döllerimin dışarı akmasına lisans vermiyordu. Ak külot döllerimle ıslanmış, külotun sikimin kafasına değen kısmından yavaş yavaş dışarı sızmaya başlamıştı. Üvey annem dudaklarını açarak döllerimle dolu olan ak saten külotu ağzına aldı. Sikimin kafası vakumlamaya başladı. Üvey annem döllerimin hepsini temizlemiş ve onları yutmuştu.
o günden sonra üvey annemle böyle hadiseleri fazla sık yaşadık, fakat hiç benimle birlikte olmadı…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir