Üvey Annemi Başka Erkekle Bastım

selam dostlar ben cengiz. 23 yaşında fakülte öğrencisiyim. Izmir’de ailemle yaşıyorum. Babam ben ve üvey annem. Evet babamla annem liseye başladığım ilk yıllarda ayrıldı. Annemle de görüşüyorum fakat velayetim babamda. Babam zengin ve bir o kadar da rahat bir adam. Şu an hususi bir üniversite’de pc alanında okuyorum. Umarım okulu biraz zor bitireceğim sebebi okulla aram oldum mümkün iyi değil. Annem onu ziyarete gittiğim anlarda babamın beni fazla şımarttığını söyler durur belki de öyledir bilmiyorum. Üvey annem zehra babamla annem boşandıktan iki sene sonra babamla evlendi. Akrabalar aracılığıyla tanıştılar ve evlendiler. Ben bir zararını görmedim fakat ilk günden beri de içime sinmeyen bir şeyler vardı. Bundan 1 ay evvel de üvey annem içim de ki rahatsızlığı haklı çıkarttı. 1 ay evvel okulda her vakit ki gibi aşırı sıkılmış ve ilk dersten sonra ayrılıp gitmiştim.
niyetim eve gitmek değildi fakat üzerimde mana veremediğim bir ağırlık yüzünden eve gidip uyumak istiyordum. Taksiye atladım ve evin yolunu tuttum. Evin yakınlarında inerek markete girdim ve sakinleşmek maksadıyla meşrubat bir şeyler aldım. Marketten ayrılıp eve yaklaştığımda evin önünde yabancı bir otomobil olduğunu gördüm ve şaşkınlık ve hevesle içeri gerçek süratli adımlarla ilerledim. Içeri gerçek yaklaştığımda sesler geldiğini fark ettim bu sesler kahkaha sesiydi ve üvey annemin yanında yabancı bir adam vardı yani babamı aldatıyordu. Bu nasıl bir cesaret diye sinirlendim ve o sinirle içeri daldım. Üvey annem çırılçıplaktı adam da öyle tabi. Derhal elimdeki içecekleri yere fırlatıp adamı geniş bir öfkeyle evden kovdum. Kaçar adımlarla evden çıkan adam arkasına bile bakmadı. Üvey annem ağlıyor ve açıklayabilirim diyerek yalvarıyordu. Ona hem kızgındım hem de bu hali fazla hoşuma gitmişti. Bana yalvarması bile beni ereksiyon ediyordu. Çıplak bedeni olağan üstü güzeldi ve sanki beni çağırıyordu. Yavaş yavaş yanına yaklaştım ben yaklaştıkça o daha fazla korkuyor ve arka arka kaçıyordu. Tek bir hamleyle saçından yakaladım ve “benimle de yatacaksın orospu” dedim. Üvey annem bu sözlerimden sonra geniş bir şaşkınlığa uğradı fakat benim tehditlerim üstüne kendini bırakmak zorunda kaldı.
ben onun karşımda duran çıplak bedenini içime çekerek koklamaya ve içime çekmeye başladım. O an o koku benim maksadıyla dünyanın en hoş kokusuydu. Boynundan göğüslerine kadar sakso çekerek her yerinin tadına baktım. Yarağım havalanmış ve çoktan harekete geçmişti. Olağan üstü bir zevkti ve oda çoktan haz almaya başlamıştı. Ayakta seks yaparak olağan üstü bir zevke ulaşmıştık. Ve ben üvey anneme hayran kalmıştım. Tekrar ayakta sevişmeye devam ederken arkasını çevirerek götünden yarağımı sokmaya ve canının acısıyla onu bağırtmaya başladım. Onun bağırması beni daha fazla zevke getiriyor ve ben daha kalın sokmaya başlıyordum. Üvey annemi becerdim. O gün üvey annemle olağan üstü bir seks yaşadık. Tabi bu durumun devamı geldi.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir