Üniversite Kızları Sert Seviyor

selam sitenin kıymetli okuyucuları. Ben uzun vakit evvel borçlarımı kapatıp rahata ermiştim. Bunu kendi başıma yaptım. Ailemi rahatlatmak maksadıyla kendimi feda ettim. Ödünç aldığımız adam devamlı eve geliyordu ve senetleri gösteriyordu. Borcumuzu ödemezsek senetleri bankaya verecekti.
fakat bana bir öneri yaptı ve karşılığında bütün senetleri bana verecekti. Ben bunu bir hafta düşündüm ve sonrasında kendi kararımı aldım. Adamı senetler ile beraber eve davet ettim. Evde gençlarım okuldaydı ve kocam işte olduğu maksadıyla boştu. 29 yaşındaydım ve kendime bakan birisiyim. Sarı saçlarım ve erişkin fiziğim vardı. Adam bundan hoşlanıp bana öneri yapmıştı. Bende onu eve çağırarak senetleri alacaktım. Süslendim ve önceki anlarda giydiğim alımlı elbiselerimi giydim. Eve geldiğinde beni o halde görünce adam direk senetleri bana verdi. Bende onlara bakarak aldım. Sonra yanıma yaklaştı ve göğüslerime başını soktu. Sakso çekmeye başladı ve sonrasından dişlemeye geçince kendimi arka çektim. Fakat hoşuma gitmişti ve bu sefer ben başını tutarak göğüslerime yerleştirdim. Adamı sonra döşek odama götürdüm ve orada onu soyundurdum. Iri siki vardı ve gözlerim dönmüştü. Ona yaklaştım ve penisini sakso çekmeye başladım. Yaladıkça yalayasım geliyordu o yüzden yaklaşık bir saat boyunca aralıksız sakso çektim. Nihayetinde onu boşalttım ve peçete ile sikini temizledim. Ardından eteğimi yukarı çektim ve yarrağının üstüne oturdum. Üstünde zıplamaya başladım ve koca yarrağının yarısı dışarıdaydı. Ben yavaşça yaparken o üstüne yatmamı söyledi. Bende dediğini yaptım ve memelerimi yalarken siki full amımın içine girdi. Ben bağırdım ve sonra belimden tutarak beni pompalamaya başladı. Süratli bir şekilde belini çalıştırırken benim canım fazla yanıyordu. Fazla fena haz aldığının farkındaydım fakat canım fazla zararlı yanıyordu. Bende bunun üstüne bütün bedenim uyuşmuş haldeydi ve ben bundan sonra asla bir şey hissetmez duruma geldim. Arından beni surat üstü yatırdı ve göğüslerime hasta olmuştu. Göğüslerim bundan sonra morarma belirtisi verdi fakat o asla durmadan devam etti.
bende bunun üstüne adam boşaldı. Üstünden çıkarak yan yatağa yattım. Yorulmuştum ve fazla haz almıştık. Bunu tekrarlayalım dedi ve ben duraksadım. Düşünmem lazım olduğunu söyledim ve o gün evden gitti. Sonra bana yüklü paralar getirerek kandırdı. Beni nakit karşılığında becermeye başladı ve yavaş yavaş kalçam büyüyordu. Bu şekilde ailemizin borcunu kapattım ve durumuzu düzelttik.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir