Üniversite İçin Bursa’da Okuduğum Zaman Evli Çiftle

22 nisan 2015merhaba kıymetli arkadaşlarım. Genellikle yolds. Com bu siteden hep başkalarının öykülerini okurum fakat bu sefer bende bir öykümü anlatmaya karar verdim. Size öncelik bursaya geliş sebebimi ve nasıl yerleştiğimi izah etmek istiyorum. Bursada fakülte kazandım ve geldim. Ayrı eve çıktık. Bir gün birisi beni aradı ve eşimle beraber bir şahıs daha istiyoruz diyerek öneri etti.
karı koca önde ben ise arkada oturuyordum. Eve gelmiştik ve meydanı ısıtmak maksadıyla bir kaç bira rakı filan alınmıştı. Ben bira onlar ise karı koca rakıyı yudumluyorlardı. Kocası müsaadenizle deyip kalktı ve yan odaya gitti. Bu arada semra yanıma oturdu ve benimkini kavradı. Yarrağımı sıkmaya yoğurmaya başladı. Ben derhal fermuarımı açıp benimkini özgürlüğüne kavuşturduğum gibi semra’nın yeni baştan eline verdim. Semra benimkini biraz sıvazladıktan sonra, tadına bakmak istermisin dedim. Kesinlikle diyerek başladı vakumlamaya. O ne şekil yalamaydı öyle, çıldırıyorum umdum. Bu arada kocası içeri girdi ve oooooo iki dakika boş bırakmaya gelmiyorsun hayatım bu ne sürat diyerek gülümsedi. Semra bir kemal’in yarrağına bak da o vakit anlarsın dedi ve vakumlamaya devam etti.
kocasıda benimkini görünce helal olsun sana karıcığım dedi ve başladı karısını soyup her soyduğu yeri de öpmeye. Derhal yere uzandım ve çırılçıplak kaldıktan sonra semra üstüme oturarak 69 yaptık ve bende onun vıcık vıcık olmuş traşlı vajinasını sakso çekmeye başladık. Ani kocasının yarrağı takıldı gözüme. 10-12 cm kadardı. Yaladığım fakat gerçek sikini getirip karısına bir hamlede gömdü. Semra oohhh derken hala 69 a devam ediyorduk. Arada bir ilyas’ın yarrağı semra’dan çıkıyordu bende elime alıp yeni baştan karısına gömdürüyordum. Tekrar bir mola sikini çıkartan ilyas’ın sikini bu defa semra’ya gerçek değil de ağzıma gerçek götürdüğüm de kocasıda ooohhhhhh sıcacık güzelmiş dedi. Karısı vaziyeti fark edince derhal üstüm den kalktı ve bu sefer yarrağıma gerçek oturmaya başladı ilk başta kocasının siktiği vajinası açıldığı maksadıyla girmem o kadarda zor olmadı ve başladım derhal alttan sikmeye.
karısı haz çığlıkları atıyor ve ben daha süratli pompalıyordum. Ani kocası tekrar sikini ağzıma verdi. Hem karısını beceriyor hem kocasını yalıyordum. Ilyas karısına hadi karıcığım sen domal dedi. Semra derhal dört ayak oldu ve ben tekrar arkasına geçtim ve başladım son hız delmeye. Ani ilyas’ın yarrağı arkama değmeye başladı ve anlamıştım oda beni sikecekti. Krem getir kuru kuru olmaz dedim. Derhal banyoda sikini kremlemiş birazda elinde benim kalçam maksadıyla getirmişti bile ve başladı arkamı kremle yağlamaya. Ben arkamdan bir parmak girdiğini hissediyordum ve yavaşladım semra’yı sikmekte. Semra ise hadi aşkım hızlan devam et diyordu. Ben ise dizi kocanda biraz sabret dedim ve ikinci parmağı da bu arada yedim. Çok sert olmayan ilyas’ın sikini tuttum ve gel dedim.
ilyas arkamda yerini aldı ve az bir yüklenişle içime yarısı girmişti bile. Biraz keder hissettim açıkçası fakat devam et süratli gerçekleştirme alıştır diye bildim. O kadar haz almaya başlamıştım ki bir kaç git gel den sonra kasıklarımı sıkıyordum ve kocası da arkamda geliyorum diye bildi ve içime patladı. Bunu o kadar yoğun hissettim ki ani bende geliyorum diyerek semra’nın vajinasına patladım. Karısının ise ağzından çığlıklar noksan olmuyordu. Gözleri kapalı kaç kere titrediğini bile sayamadım.
biraz dinlendikten sonra semra sende denemelisin kocacığım mükemmel beceriyor dedi. Ben asla yaptın mı ilyas diye soruyu yöneltmiştim bu arada kocasına. Semra bire bir yapmadı fakat ben fazla yaptım kocamı dedi. Nasıl yani dediğimde nasıl olacak plastik penislerle dedi. Bu arada ilyas’ın benim yarrağımı süzdüğünü görüyordum ve ayağa kalkıp ağzına gerçek yaklaştırdım yarrağımı. Derhal karısı da aramıza gelip benimkini eline aldı ve adamın ağzına gerçek uzatıyordu. Yala kocacığım. Karını siken malın tadına bak hadi dedi. Adam asla beklemediğim bir zamanda hışımla yarrağımı sakso çekmeye koyuldu. Içimden düş görüyorsun sen birazdan uyanacaksın demeye bile başlamıştım.
karısı derhal döşek odalarından plastik yarrağı getirdi ve beline taktı. Ne meslek dediğimde seninkini şu anda almaya kalkarsa yırtılır kocamın kalçası dedi ve sırıttı. Adamın ise asla bir şey umurunda değil kalkmış olan yarrağımı taşaklarımı yalamayla meşguldü. Karısı ilyas’ı domaltıp kremlediği plastik penisle zorlamaya başlamıştı bile ve ani adam yalamayı bırakarak yavaş diye bildi karısına. Biraz uğraştan sonra kızın adama resmen gidip geldiğini görüyordum arada ben semra’yı dudaklarından öpüyor kocasına yarrağımı yalatıyordum. Karısı adamın arkasından çıktı ve hazırladım aşkım gel sik kocacığımın kalçasını dedi. Derhal adamın arkasına geçip yarrağımı yasladım ve biraz yüklendim ve başını rahat almıştı. Adam oohhhhh gerçeğinin tadı bambaşka dedi ve ben full yüklendim sonuna kadar içine girdiğimde adam bastı çığlığı sakın kaçma bekle dedim derhal ve belinden kavradım. Karısı derhal ilyas’ın karşısına domalmış ve ben arkasına girerken ilyas hafif doğrularak karısına yasladı ve geçirdi. Resmen tren gibi ben adamı oda karısını sikiyordu. Ilyas biraz karısına süratli geçirmeye başladığı zamanda bende girip çıkmalarıma sürat vermiş pompalıyordum adamın deliğini. Adamı becerirken seni kıskandım dost dedim.
birazda ben meydana geçsem nasıl olur dedim ve derhal yer değiştik kocası ile fakat ben karısının kalçasına yasladım ve bir sen kaldın anal seks vermeyen dedim. Esasen kremli delikten çıkan yarrağımı karısı semra’nın kalçasına basmaya başladım. Kocası ise arkamdan bir zamanda vazgeçip çok sound çıkarabilir diyerek karısın ağzına verdi. Ben sıkma kendini dedim ve bıraktığını hissettiğim an bastırdım biraz ve sikimin başını almıştı. Ayy diye inlemeye başlayan semra’ya heves etme, alıştıracam seni dedim ve hem çıkartıyor hem başını arka sokuyordum. Buna alışan kız kendini bırakmış kocasının sikini sakso çekmeye koyuldu ve ben adama delecem diye işaret ederek olan gücümle karısının kalçasına yüklendim ve bir hamlede taşaklarıma kadar soktum. Semra feryatlar içinde feryat atıyor kocası ise ağzına vererek ben bile aldım sıkma kendini karıcığım diye teselli ediyordu.
biraz bekledikten sonra alışan semra’nın kalçasını sikmeye başlamıştım. Kocası bu sefer benim arkama geçti ve benim götüme dayandı. Ben ise kendimi ona gerçek hafiften domalarak girmesini sağladım. Çok uğraşmadan esasen açılmış götüme ilyas girip çıkıyor bende karısına girip çıkıyordum. Karısı derhal eline plastik yarrağı aldı ve vajinasına soktu. Ooohhhh diye inlemelerimiz duvarlarda yankı buluyordu. Adam bana bende karımın kalçasını sikecem dedi ve bende kıza plastiğin yerine geçsem nasıl olur dedim. Tamam dedi.
ben yere yattım karısını üstüme aldım ve başladım alttan sikmeye. Kocası arkasına geçti ve açtığım kalçalara rahat bir şekilde başlangıç yaparak sikişmeye koyulduk. Karısı ise beni hep böyle yarrağın diye inliyordu. Doldurdun sikinle içimi aşkım diye beni gaza getiriyor kocasına da sik hayatım daha kalın sik götümü diye sesleniyordu. Semra ani gözlerini kapattı ve baygın bir halde titreyerek boşalıyordu. Bense daha süratli sikmeye başladım ve kız üstüme yığılmış bir halde sikiliyordu.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir