Üniversite arkadaşımın evinde

Sizlere hoş bir seks öykümü izah etmek istedim. Bu siteye güvendiğimden ilk kez bu sitede böyle bir seks öykümü paylaşıyorum. Ben 28 yaşındayım. Üniversiteyi geçen yıl daha bitirdim. Fakülte yılları bende aklınızdan çıkmayacak bir kareyi bıraktı. Başımdan geçen sikiş. Unutamıyorum o günü.
doğal alelade bir günde hazırlandım ve okula gittim. Bizim fakülteden dostlar kampüste oturmuş sohbet ediyorlardı. Bizim didem diye bir dost vardı. Yanında kuzenini de okula getirmişti konuk olarak. O da tatile gelmiş buraya. Baş dağıtmaya o gün kampüs te tam ona odaklandım ve nihayetinde ayarı verdim hattını aldım. Akşam sabaha kadar sohbet ettik hayatlarımız hakkında bütün verileri birbirimize anlattık.
fazlasıyla birbirimizi tanımıştık, hoş bir duyguydu bu kadını tanımak. Dakikalarca muhabbetin arkasından ertesi gün buluşmak maksadıyla öneride bulundum oda biraz naz yapsada kabul etti. Ertesi gün giyindim hazırlandım falan parfümler derken full olduk diyelim. Normalde bu kadar süslenen birisi de değilimdir. Arabayla buna beklemesini istediğim yerden gidip aldım. Altına kalem mini etek üzerine askılı bir bluz giymiş göğüsler bacaklar büsbütün ortadaydı.
yolda giderken devamlı gözlerim bacaklarına takılıyordu oda baktığımın farkındaydı fakat hoşunamı gidiyor bundan sonra neyse asla bir şey demiyor sebepsiz tebessüm edip beni utandırıyordu. Neyse kent i full tepeden görebileceği kimsenin olmadığı bir yere çıktık ve orada uzun bir zaman şehir’i izledik. Konuştuk falan daha sonra yanıma gelip biliyor musun ben hoşlandığım erkeklerle beraber olup onları memnun ederim dedi.
bende nasıl yani dediğim sırada dudağıma yapıştı ve işte böyle dedi. Şoka girmiştim. Gerçekten asla böyle bir şey beklemiyordum. Hoşlanmıştım. Bunu tutup arabanın arkasına soktum. Soyunmasını istedim karşımda bütün elbiselerini çıkardı. Çırıl çıplak kalmıştı, kendiside benim kendi elbiselerimi çıkarmamı isteyincce bende çıkardım. Eğildi ve kalkmış olan kocaman yarrağımı eline alıp ağzıyla sakso çekmeye başladı uzun zaman yaladı yuttu resmen.
daha sonra vajinasını parmaklayıp tükürükledikten sonra kucağıma oturup yarrağımı tutup vajinasına sokarak üstümde süratli bir şekilde zıplamaya başladı. Haline bakılırsa, fena derecede haz alıyordu. Onu kucağımda o şekilde görmek beni daha da ereksiyon halindeki bir kişil haline getiriyordu. Daha sonra boşalacağımı anlayınca üstümden kaltı ve arka ağzına aldı sakso çekmeye süratli bir şekilde devam etti. Geldi dememe kalmadan ne var ne yok ağzına yüzüne boşaldım. Benden hoşlandığını bunu tekrarlamamız lazım olduğunu söyledi. Bende ne vakit istersen dedim. Şu anda neredeyse her gün mesaj atıp buluşalım diyor

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir