UÇAKTA SEKS UÇAKTA KIZI SiKTiM

selam. Ismim hakan, 50 yaşındayım. Amerika’da başımdan geçen maksadıyla her yaz türkiye’ye tatile giderim. Gidiş iyi oluyor da, dönerken 11 saatlik uçak yolculuğu düşündürüyor insanı. Dönüş vakti geldiği tarihte istanbul’dan uçağa bindim. Uçağın önleri derhal derhal doluydu, ama geri kısımları boş sayılırdı. Numaralı yerime oturduğum vakit yanıma bir hanım geldi ve bana geri koltuklarda kızının oturduğunu, çocuğuyla benim yer değiştirmemi rica etti. Biraz düşündüm ve kabul ettim. Çocuğunu davet etti, toy geldi benim yerime oturdu. Ben de 3-4 dizi arkaya, tek kafasına oturan bir kadının yanına oturdum.
yanına oturduğum kadın 25-26 yaşlarında cici bir kadına benziyordu. Bakışarak selamlaştık. Kadın kitap okuyordu. Ben de gazetelere göz gezdirdikten sonra uçak kalkmaya hazırlandı. Kemerlerimiz takılı kalkışı bekliyorduk. Uçak kalktıktan sonra iyi yolculuklar dedik birbirimize. Sonra tanıştık. Kocasıyla beraber kanada sınırında bir kasabada kalıyorlarmış. Üniversiteyi orda bitirmişler, karı koca mimarlık yapıyorlarmış. Kadının adını yazmak istemiyorum, onun maksadıyla ona kadın diyeceğim. Meşrubat ikramı geldi, ben bir bardak whiskey içtim. O da portakal suyu içti. Sürekli her konuda konuşuyorduk, bayağı samimiyet ilerledi. Yaptığım hoş espirilere bayıldı kadın. Aş servisinde tavuk yedik. Ben ikimize de şarap söyledim. O şarap içmedi ve kendi şarabını da bana verdi. Hatta fazla ısrar etti içmem maksadıyla. Konuşa konuşa uzun bir aş yedik…
uçak kalkalı iki saat olmuştu. Daha dokuz saat yolumuz var diye yakınıyorduk. Yan koltukta amerikalı ihtiyar bir kız bizi dinliyor, fakat biz turkçe konuştuğumuzdan birşey anlamıyordu. Tekrar de hevesli bakışları vardı. Bir iki saat daha geçti, biz halen konuşuyorduk. Uçakta pencerelerin perdeleri kapandı, ışıklar söndü, monitörlerden sinema yayını başladı. Herkes sinema seyretmeye başladı. Biz de sineması seyrederken, başka yolcuları rahatsız etmemek maksadıyla kısık sesle konuşuyorduk. Kadın, “soğuk oldu…” diyerek battaniye ile üstünü örttü. Ben de o mola tuvalete gittim. Döndüğüm vakit gözlerini kapamış uyumaya uğraşıyordu. Biraz uyudu, fakat derhal uyandı. “ben de uçakta uyuyamam…” dedim. Kadın kalktı, tuvalete giderken, “birşey istermisin? ” dedi. Ben de, “yok, teşekkür ederim. ” dedim. Fakat elinde ufak bir şişe şarapla geldi, “sana şarap getirdim. ” dedi.
ben şarabı içerken ikinci sineması seyrediyorduk. Fazla şahıs uykuya dalmıştı. Daha sonra tepemizdeki ufak ışığı yakıp dergi aldım elime. Kadın birden koluma güzelce sokuldu. “hadi sana giysi bakalım. ” dedim şakadan. “olur…” dedi. “ama yavaş sesle konuşalım kimse rahatsız olmasın. ” dedim. Olur gibisinden kafası salladı. Mecmuaya bakarken, “ben aslında seyahatta kimseyle konuşmam. ” dedi. “peki benle sebep konuştun? ” dedim. “sana kanım ısındı, fazla kibarsın, karizmatik bir insansın hakan abi. ” dedi. Kulağına eğilerek, “sen de fazla cici bir kızsın, başkaca fazla hoş göğüslerin var. ” dedim. Yüzüme baktı, yüzü derhal biraz kızardı. Şaşırmış bir gülümsemeyle, “teşekkür ederim. ” dedi. O arada, acaba biraz daha ileri gitsem mi? Dedim kendi kendime. Ya kızarsa, daha beş saattir tanıyorum seni derse, ya beni uçuş görevlilerine şikayet ederse diye evhamlandım. Fakat kadın göğüslerine iltifat ettiğimde olumsuz bir tepki göstermemişti. Yalnızca biraz sessizlik oldu.
ne olursa olsun! Dedim kendi kendime, tekrar kadının kulağına eğilerek, “sütyen takıyormusun? ” dedim. Kadın bir an duraksadı, biraz düşündü ve “müsadenle tuvalete gidiyorum. ” diyerek gitti. Asıl şu anda tasalandım, kızdı diye. Fakat az sonra arka geldi, yerine oturdu. Başımızın üzerindeki ufak lambayı kapattı, bana gerçek döndü, battaniye’yi üzerine örttü. Uçağın içinde çıt yoktu, yalnızca horlamalar duyuluyordu. Kulağıma eğildi, “sütyenimi çıkardım, okşamak istermisin? ” diye fısıldadı. Evet anlamında kafamı salladım. Elimi tişörtünün içine soktum, taş gibi göğüsleri avucuma full oturdu. Memelerini okşarken göğüs uçları dimdik oldu. Yolculardan kimse anlamasın diye ikimiz de sinema seyreder gibi yapıyorduk. O vaziyet’te sinema bitene kadar göğüslerini okşadım kadının. Ikimiz de fazla alıyorduk. Kadın kulağıma fısıldayarak, “çok sexy’sin hakan abi, ayakların da fazla geniş, o’da geniş mü? ” diye sordu. “eline alınca kendin karar verirsin, iki dakika müsade et…” dedim, kalktım tuvalete gittim. Yarrağım kazık gibi olmuştu. Tuvalette donumu çıkardım, kot pantolonumu yeni baştan giydim, fakat fermuarımı kapamadım…
gelirken etrafıma bakındım, herkes uyuyordu, fakat orta sıranın nihayetinde toy bir kadın beni gözüyle takip ediyordu. Yerime oturduğum vakit o bizi uzaktanda olsa görebiliyordu. Asla umursamadım bile. Yanımda oturan kızla aynı pozisyona geçtik tekrar, ben cam kenarında, o da yandan sırtı dönük vaziyette. Üstümüzde battaniyelerle örtülü vaziyette göğüslerini okşamaya başladım tekrar. Kadın hazdan titrerken, kulağına, “eline vereyim mi? ” dedim. Gözleri yarı kapalı olarak, “ver! ” dedi. Kadının sağ elini tuttum sikimin üzerine koydum. Derhal kavradı yarrağımı ve yukarı aşağı sıvazlamaya başladı. Kulağıma eğilerek, “çok sert ve uzun! Bu yaşta hayret, kazık gibi! ” dedi. O sırada beni gözüyle takip eden o toy kadının bizi seyrettiğini gördüm. Göz göze geldik, ama gözünü kaçırmadı, ben de kaçırmadım. Sonra ben işime devam etmeye karar verdim, yanımdaki kadın benim yarrağımı sıvazlarken ben de onun göğüslerini okşuyordum. Tabi haliyle battaniyenin altından kıpırdaşmalar belli oluyordu, fakat o toy kadın dışında başkasının görmesi imkansızdı.
bir müddet sonra “ağzına alsana. ” dedim. “gören olur…” dedi. “herkes uyudu, içersi esasen karanlık, uyuyor gibi yap kucağımda, birisi geçerse seni dürterim, sen de uyur gibi yaparsın. ” dedim. “olur. ” dedi, uzandı, kucağıma kafası koydu, başladı yarrağımı sakso çekmeye. Ohh! Ne sakso çekmek fakat, yarrağımı vantuz gibi çekiyor, gırtlağına kadar sokuyordu. Ben de bir gelen var mı diye etrafa bakınıyor, bazen o toy kızla göz göze geliyorduk, mesafemiz uzak da olsa. Yarrağımı onbeş dakika kadar yaladıktan sonra bıraktı ve arkasına yaslandı, gözlerini kapadı. Kulağına eğildim, “islandın mı? ” dedim. “hemde nasıl, sırılsıklam oldum! ” dedi. Kadının boynunu sakso çekerek, “çok coşkulu dimi? ” dedim. “evet fazla! Hele babam yaşında, tecrübeli birisiyle, uçakta, yakalanma korkusuyla, fazla daha coşkulu. Biliyormusun erişkin erkekler fazla ereksiyon ediyor beni! ” dedi. “beni de toy kadınlar ereksiyon eder! ” dedim. “neden toy kadınlar? ” dedi. “onlarınki dar olur, sım sıkı, kütür kütür girer! ” dedim. Kadın gülümseyince, “biraz yana dönsene! ” dedim. Sırtını bana döndü. Ben de yana dönerek kadının kıçını kucağıma oturtturdum. Güzelce yapıştık birbirimize. Fakat üstümüzdeki battaniyeler bizi örtüyordu.
sağ elimle kadının göğüslerini okşarken, kadın da kıçını kıvırıyordu. Kadının pantolonunun düğmesini açarken elimi tuttu, kulağıma, “korkuyorum, ya bir izleyen olursa? ” dedi. “korkma, sessiz olalım yeter, bak herkes uyuyor, pantolonunu biraz sıyır, yeter. ” dedim. Kadın, “o vakit bir tuvalete gideyim, kilodum fazla ıslandı. ” dedi. Kalktı, üst bagajı açtı, çantasını alarak tuvalete gitti. Arka geldiğinde, geri sıralardan bir battaniye bulmuş, onu şahsına uzun bir etek yapmış, battaniye ince olduğu maksadıyla doğru etek gibi olmuştu. Kulağıma, “eteğim nasıl, hoşlandın mi? ” dedi, oturdu. Sessizce tekrar aynı pozisyonu aldık. Fazla yavaş devinim ediyorduk. Battaniye eteğini sıyırdım, kalçasını okşamaya başladım. Kilotu yoktu, tuvalette çıkarıp gelmişti. Yarrağımı amının dudaklarında gezdirirken, etrafıma bakındım (bizi seyretmekte olan toy kadının uyuduğunu gördüm). Kadının sulanmış vajinasına sikimin başını yavaşça sokarken, kadın bacaklarını güzelce karnına çekti. Sabırsızlandım kökledim! Kadın full feryat atarken ağzını kapadım, kimse duymadı. Fakat o bize bakan toy kadın duydu umarım. Köklemiş vaziyette öylece biraz hareketsiz durduk.
yarrağım zonkluyordu daracık vajinan içinde. Az sonra içinde oynatmaya başladım, yavaşca gidip geliyordum. Ama o pozisyonda, daracık yerde vajina becermek hiçte basit değildi, daha rahat bir yerde becermek istiyordum onu. Kulağına, “hadi, tuvalete gidelim! ” dedim. Kalktık uçağın en arkadaki tuvaletine gerçek gittik. Giderken en geri üç sıranın büsbütün boş olduğunu gördük. Tuvalet’te her an birisinin gelme ihtimali çoktu, en geri koltuklara oturmaya karar verdik. Evvel ben oturdum en dipteki koltuğa, kadına da, “gel kucağıma otur! ” dedim. Geldi kucağıma, yarrağıma köküne kadar oturdu. Daha oturmasıyla amının suları akmaya başladı. Ön koltuğun başlığından tutunarak, yavaş yavaş sikimin üstünde oturup kalkmaya, sonra da tempoyu artırarak, süratli süratli zıplamaya başladı. Kasılmalarından ve titremelerinden ikinci defa orgazm olduğunu hissedebiliyordum. Bir müddet sonra ben de sabırsızlandım ve amının içine patladım. Uzun olmayan bir zaman boşalmanın ve orgazm olmanın tadını çıkardıktan sonra, ben fermuarımı çektim, kadın da battaniyeyi tekrar etek gibi dolayarak, kalktık yerimize gittik. Kadın çantasını alarak tuvalete gitti, pantolonunu giydi geldi…
uçuşun arka kalanını, yalnızca elleşerek tamamladık. O kızla halen görüşüyorum. Anlaştık, birdahaki tr tatilinde tekrar birlikte uçak yolculuğu yapacağız…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir