Türbanlı Oluşum Patronumu Etkiledi

selam dostlar. Ben türbanlı bir bayanım ve sekreter olarak bir meslek yerinde uğraşıyorum. Aslında türbanlı olduğuma bakmayın ben gerçekten ereksiyon halindeki bir bayanım. Bu anlatacağım öyküm de meslek yerinde başımdan geçti. Daha buraya müracaat yapıp ertesi gün görüşmeye çağırılınca derhal geldim ve işe başladım. Benimle görüşen personel müdürü gerçekten fazla alımlı bir adamdı. Neyse görüşmeye gittim ve benimle fazla ilgilendi. Ben kendi sekreteri olarak işe alacağını söyledi. Umarım türbanlı olmama karşın fahişe yanımı o da fark etmişti. Neyse beni işe aldı ve ertesi gün başlamamı söyledi. Ben de ertesi gün işe giderken fazla ereksiyon edici dap dar kıyafetler giydim. Ondan sonraki günlerde de hep öyle giyinmeye devam ettim. Ilk haftanın nihayetinde esasen meslek yerindeki herkesle samimiyeti kurmuştum. Bundan sonra herkes benim kıyafetlerime ve bana yiyecekmiş gibi bakıyordu.
her gün böyle geçip gitmeye başladı. Tabi sekreterliğini yaptığım personel müdürü ile de aram fazla iyiydi. Bundan sonra yavaş yavaş kaynaşmaya ve yakınlaşmaya başlamıştık. Devamlı beni odasına çağırıyor sonra da bana yiyecekmiş gibi bakıyordu. Bu vaziyet gerçekten fazla hoşuma gitmeye başlamıştı. O gün tekrar beni odasına davet etti ve biraz çalışmadan sonra sohbet etmeye başladık. Bu arada meslek yerinde mesaimiz beş buçukta bitiyordu fakat biz sohbet ederken saat 6 olmuştu. Bundan sonra derhal derhal her gün bu şekilde olmaya başlamıştı. Adamın beni becermek maksadıyla benden bir hamle beklediğinden emindim. Sonra bir gün beni yemeğe götürmeyi öneri etti. Fakat ben de ona evde aş hazırlayabileceğimi kimsesiz yaşadığımı söyledim. Personel müdürü bunu duyunca gözleri parladı. O gün tekrar fazla ateşli giyinmiştim. Dar bir pantolon ve dar bir gömlek vardı üzerimde. Beni eve erken gönderdi hazırlık yapmam maksadıyla.
ben hoş bir masa hazırladım ve gece olduğunda onu beklemeye başladım. Saat full altı buçukta kapı çaldı. Gelen doğal ki oydu. Derhal onu masaya aldım ve sohbet ederek yemeklerimizi yedik. Sonra da koltuğu oturup yaptığım kahveleri yudumlamaya başladık. Vakit ilerledikçe ikimiz de sabırsızlanıyor ve birbirimize daha fazla yaklaşıyorduk. Bundan sonra ben de sikişmek maksadıyla fazla sabırsız duruma gelmiştim. Uzun süredir sikişmediğim maksadıyla de fazla azgındım. Bundan sonra ben yaptım ilk hamleyi ve elimi bacağına attım. O da adeta saatlerdir hatta günlerdir bunu bekliyormuş gibi derhal dudaklarıma yapıştı ve seksi bir şekilde beni öpmeye başladı. Bundan sonra ben de karşılık veriyordum ve seksi bir şekilde sevişmeye başladık. Birbirimizin her yerini öpüyor okşuyorduk. Ben full türbanımı çıkartacaktım ki kalsın seni onla becermek istiyorum dedi. Sonra da beni ayağa kaldırıp yalnızca türbanım yatacak şekilde çırılçıplak soydu. Ben de onu soydum ve döşek odasına götürerek yatağa oturttum. Derhal yarağını ağzıma alıp onu güzelce zevke getirdim.
daha sonra o beni yatağa yatırdı ve vajinamı sakso çekmeye başladı. Hazdan resmen orgazma yaklaşıyordum ve kasılıyordum. Bir zaman vajinamı yaladıktan sonra ben inlemeye başladım. Bundan sonra onun o devasa yarağını vajinamda istiyordum. O da beni daha çok bekletmedi ve yarağını haz sularıma biraz sürttü. Sonra da ani vajinama daldırdı. O yarak vajinama girerken aldığım hazzı size tanım etmem olası değil. O kadar kalındı ki her milimini hissettim. Fazla zevkliydi. Daha sonra da süratli bir şekilde pompalamaya başladı. Sikilirken ard arda orgazm olmaya başladım. O ise ben boşalırken bile durmadan beni pompalamaya devam etti. Ve en nihayetinde da muhteşem bir patlama ile vajinamı dölleriyle süsledi.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir