Türbanlı Komşum

Selam. Hikayelerinizi uzun zamandan beri okuyorum. Yetenekle başörtülü türbanlı yani tesettürlü kadınlarla alakalı yazılan sikiş hikayelerinden geniş haz alıyorum. Sikiş yapan tesettürlü hanımlar açılmamış çiçeğe örnekler. Sebebi tesettürlü kadınların baldır ve bacaklarını hatta saçlarını dışarıdan kimse görmez. Ama sevişeceğiniz odaya girdiğinizde başından eşarbını veya türbanını çıkararak soyunmaya başlar. Tesettürlü kadın soyundukça sikiş arzunuz artar. Birde kimi tesettürlü hanımlar soyunup çırılçıplak olunca daha ateşli olduklarını düşünerek yalnızca kafası eşarp veya türbanla örterek sikişirler. Böyle tesettürlü kadınların vajinasını sakso çekmek, eşarbına türbanına yani başörtülerine boşalmak isterim. Sizlere tesettürlü komşumu nasıl siktiğimi anlatacağım.
oturduğumuz dairenin alt katında güncel evli kocası uzun yol şoförü eşi yuva hanımı olan tesettürlü bir komşumuz vardı. Kocası yolda iken kalmak niyetiyle bize geldi. Gece aş çay derken geç saatlere kadar oturduk. Akşam ihtiyaca kalkınca tuvaletin ışığı yanıyordu. Tuvaletten komşum üstünde geceliğiyle çıktı. Beni önüne görünce utandı. Ama muhteşem bedeni vardı. Ben de full vakti komşumu dudaktan öpmek istedim. Evvel pek istemediyse de elimi külotuna sokup vajinasına tutunca daha bir şey demedi. Tesettürlü komşumu yatağa götürmek isteyince evdekilere yakalanırız korkusuyla kabul etmedi. Sonra bana ” seni yarın gece bekliyorum” dedi. Ertesi gece gizlice yuvasına gittim. Beni tesettürlü bir elbiseyle karşıladı. Birlikte döşek odasına gidip elbiselerimizi çıkardık. Ikimizde çırılçıplaktık. Sonra giysi dolabını açıp içinden iki adet eşarp aldım. Büyükçe olan eşarpla kafası örttüm. Diğerini de yarrağıma sardım. Sebebi vajinasından tesettürlü komşumun vajinasından sızan ve benim sikimden akan suları yarrağıma sarılı eşarba silecektim.
tesettürlü komşumu dudaktan öpmeye başladım. Elimle de vajinasını parmaklıyordum. Sonra göğüslerini vakumlamaya başladım. Küçücük göğüsleri vardı. Kocası yolda direksiyon sallarken bende tesettürlü karısını sikecektim. Dizi vajinasını sakso çekmeye gelmişti. Evvel vajinasına nazikçe bir lisan attım. Içi alev alev yanıyordu. Vajinasını geniş bir hazla sakso çekmeye başladım. Tesettürlü komşumun vajinasından şehvet suları geliyordu. Yarrağıma sarılı eşarbı vajinasına sürerek şehvet sularını sildim. Sonra benim yarrağımı sakso çekmeye başladı. Bu arada bende boş durmuyor elimdeki eşarbı vajinasına sürerek tesettürlü komşumun vajinasını serinletiyordum. Dizi tesettürlü komşumu pompalamaya gelmişti. Bacaklarını açtım. Yarrağımı vajinasına sokup pompalamaya başladım. Epeyce sikiştikten sonra boşalacağımı anladım. Yarrağımı arka çekip eşarbına boşaldım. Sonra komşum yataktan kalktı. Bana “kocam beni bu güne kadar böyle hoş asla sikmemişti. Hele hele eşarptan fazla haz aldım” dedi. Ben de ona ” ne vakit seks gerçekleştirmek istiyorsan emrindeyim” dedim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir