Türbanlı karıma fantazi

Selam ben mahmut, antalyada yaşayan, turizm sektöründe meslek yapan, 32 yaşında, odtü mezunu, bekar bir işadamıyım. Sexte sınır tanımayan ve her türlü coşkuyu yaşamaya hazır ve yaşamış birisiyim. Sex yaşamım fazla renkli geçmekte, zira genelde…
selam ben mahmut, antalyada yaşayan, turizm sektöründe meslek yapan, 32 yaşında, odtü mezunu, bekar bir işadamıyım. Sexte sınır tanımayan ve her türlü coşkuyu yaşamaya hazır ve yaşamış birisiyim. Sex yaşamım fazla renkli geçmekte, zira genelde sex yaşamımın geniş bir kısmı yabancı turistlerle geçirdiğimden ötürü, sex ’i doyasıya ve hudutsuz yaşamış ve fantazilerimin bir çoğunu kolayca hakikatleştirme fırsatlarım olmuştu. Fakat size anlatacağım hikaye beni gerçekten fazla afallatmış ve heyecanlandırmıştı… yazları antalyada bir otelin su sporları merkezini çalıştırıyordum.
genelde alıcılarımız yabancı turist olduğu maksadıyla, türk müşteri otelde fazla az bulunurdu. Işlerimizin fazla yoğun olduğu bir gün çalışan personellerin hepsi meşguldu. Bu sırada jet-ski gerçekleştirmek dileyen bir türk çift geldi. Erkeğin ismi yazı, kızın isminin merak olduğunu bildiğim bir karı-kocaydı. Merak, minyon tipli, iri memeli, masmavi gözleri, iri dudakları olan, 27-28 yaşlarında, kafasında çağdaş bir başörtüsü kapalı ve türbanlı hatunlara muhalif fantastik bir zaafım bulunmaktadır, fakat altındaki giymiş olduğu sexy mayosu bedeninin full işthamını meydana çıkartan türden olduğu maksadıyla, tüm bir afetti. Yazı ise iri yarı, göbekli, 40 yaşlarında nazik bir beydi. Yazı bana karısının
jet-ski gerçekleştirmek istediğini, fakat yaşamlarında ilk kere böyle birşeye bineceği maksadıyla fazla korktuğunu, bu mevzuda onlara destek edip edemeyeceğimi sordu. Ben de metine, isterse karısına birkaç devir birlikte binersek öğretebileceğimi söyledim, fazla hoşnut olacaklarını söyleyerek bana teşekkür etti… ben derhal jet-ski ’yi kıyıya yaklaştırdım ve hevesyu da arkama oturtarak sarihe gerçek hızlı biçimde devinim ettik. Tabi bu arada rüzgardan ötürü başörtüsü başından düştü ve onu derhal beline doladı.
deniz azıcık dalgalı olduğu maksadıyla merak arkamda düşmemek maksadıyla bana sıkı sıkı sarılmak zorunda kalıyordu. Hevesnun, iri ve harikulade göğüslerini sırtıma büsbütün yapıştırıp beni sıkı sıkı sarması beni kusursuz ereksiyon etmiş ve yarağımın odun gibi olmasını sağlamıştı. Dalgalardan ötürü jet-ski ’nin her zıplayışında hevesnun eli göbeğimden kayarak benim kalkmış olan yarağımla teması ve hevesin bundan rahatzız olmaması ‘tabi kaza ile olduğu maksadıyla : ’ ve dahada ehemmiyetlisi beni daha sıkı sarması, benim cesaretimi güzelce artırmış ve hevesyu sikme isteğimi reelleştirmek maksadıyla derhal bir plan kurmuştum.
hevesya isterse önüme oturabileceğini, korkmaması lazım olduğunu, direksiyonun konrolünün bende olacağını, bunun bilmesi maksadıyla daha iyi olacağını söyleyince, derhal öne oturmayı kabul etti. Bundan sonra istediğim olmuş, hevesyu önüme oturtmuş ve dalgalı denizde tekerrür hızlı bir biçimde hoplaya zıplaya gidiyorduk. Fakat bu kezki fark, merak benim kucağımda, ben full vücudumu anal seks hevesya yaslamıştım. Tabi yarağım sürtünmeden ötürü tekrardan kazık gibi olmuş, merak da tabiki taş gibi olmuş yarağımı götünde sezince, her zıplamamızda götünün yarağıma sürtünmek zorunda kalması umarım onu da etkilemiş olacak ki, o da full vücudunu geriye gerçek iterek ‘tabi merak bunu jet-ski ’den düşmemek maksadıyla yapıyordu : ’ bundan beğendiğini muhakkak ediyordu.
bundan sonra kavramıştım, bundan o da haz alıyordu, fakat hiçbir şey konuşmuyorduk, yalnızca vücutlarımız konuşuyordu. Ben de bundan cesaret alarak sahilden uzaklara gerçek sürdüm jet-ski ’yi, zira kocası sahilden bizi görebilirdi. Azıcık daha sarihe giderken hevesya direksiyonu ona vazgeçeceğimi, bundan korkmaması lazım olduğunu, risk sırasında derhal müdahele edebileceğimi söyleyerek, ellerimi onun beline attım ve sıkı sıkı sarıldım. O da jet-ski ’nin gazına sonuna kadar yüklenmiş, tabi hoplama zıplamalarımız çoğalmış, artta kalkmış yarağım götünde, ellerimden birisi o harikulade göğüslerinde, ötekiyi de vajinasına kolayca ‘kazara da olsa! ’ sürtünmelerimi ve okşamalarımı basitleştirmesi ve bunun ona verdiği zevkin yanı gizeme,
hızlı ve riskli bir biçimde jet-ski ’yi kullanmasının verdiği zevkle isterik çığlıklar atıyor, bu da beni kudurtuyordu. Bundan sonra ok yaydan çıkmıştı, katlanamıyordum, yarağımı hevesin kalçasına sürtmekten patlamak üzereydim. Daha çok direnemedim ve hevesyu okşamalarımı artırdım. Sol elimi büsbütün amcığının üstünden ve mayosunun kenarından usulca içeriye soktum. Vajinası sırıl sıklam olmuştu, parmaklarım rahatlıkla içinde gidip geliyordu. Diğer elimle de, mayosunun içine sokarak, o harikulade göğüslerini okşamaya başladım. Hevesnun buna kızabileceğini düşünürken, onun heyecandan attığı çığlıkların inleme ve haz çığlığına dönüştüğünü gördüm. Bundan sonra çekinecek bir şey kalmamış, hevesnun da bunu arzuladığı besbelli muhakkak olmuştu.
parmaklarım amcığının derinliklerini keşfederken, merak katlanamayıp jet-ski ’yi stop ettirdi ve suratını bana dönerek ani dudaklarımı tutkulu bir biçimde öpmeye, daha doğrusu vakumlamaya, bir eliyle de bady-short ’umdan ucu fırlamış olan, başını al bir mantarı anımsayan yarağımı okşuyor, daha doğrusu avına saldıran bir panter gibi parçalarcasına dövüyordu. Bundan sonra hakimiyet benden çıkmış, kendimi hevesnun eline vazgeçmiştim. Merak ise barbar bir hayvan gibi hırıltılar çıkartarak dudaklarımdan yarağıma inerek, o harikulade dudakları arasında yarağımı tutuklamış, sakso çekiyor, vakumluyor, koparırcasına somuruydu. Bu kusursuz bir duyguydu. Ağzının sıcaklığını sezmemle birlikte onun kafası daha altlara bastırarak, boğazına kadar gidip geliyor, o harikulade kadını ağzından sikiyordum. Bundan sonra hakimiyeti ele alma vakti gelmişti, zira derhal boşalmak istemiyordum.
hevesnun kafası yarağımdan kaldırdım, omuzundan mayosunu indirdim, önce dudaklarını öperek, uçları dikleşmiş iri göğüslerine dudaklarımı gömdüm, uzun uzun onları öptüm, sakso çektim ve vakumladı. Doyamıyordum, zira merak hazdan inlemiyor, resmen hırlıyordu ve bu da beni dahada azdırıyordu. Hevesyu, sırtı jet-ski ’nin direksiyonuna gelecek biçimde sırt üstü yatırdım, mayosunun kalan kısmını da büsbütün çıkarttım, göbeğinde yalnızca evvelden bağlamış olduğu başörtüsü kalmıştı. Bundan sonra hevesnun o traşlı vajinası ve harikulade kalçası tüm karşımdaydı. Derhal hevesnun bacaklarının arasına başımı soktum ve güzel bal kolisini sakso çekmeye başladım, dilimle sikiyordum vajinasını.
merak dudaklarını hafif hafif ısırarak hazdan kuduruyordu, full suratım amının suyundan sırılsıklam olmuştu. Bir yandan da elimle klitorisini okşuyor sıkıyordum. Ani sesi yükseldi, ağlar gibi sesler çıkararak ağzıma boşaldı. Şahane bir tadı vardı ve fazla güzel kokuyordu… dilimi hevesnun vajinasından çıkarıp, dar olan kalça deliğini sakso çekiyor, içine dilimi sokarak onu çıldırtıyordum. O anne kadar hiçbir sözcük konuşmayan merak, “lütfen sok bundan sonra direnemiyorum, yarağını istiyorum, sik beni, seni içimde sezmek istiyorum, hadi lütfeeeen direnemiyorum bundan sonra! ” diye ağlayarak dileniyordu. Hevesyu jet-ski ’nin selesine ata biner gibi oturtup önüme domaltım. Elimle vajinasını okşarken götünün deliğinden vajinasına gerçek sakso çekmeye başladım, delirmeye başlamıştı.
anal seks yarağımın kafası usulca vajinasına yasladım, kalçaları kıvranıyordu önümde, “sok! ” diye dileniyordu. Usulca içine itince, merak ince bir feryat attı, “evet! Dibine kadar sok, taşaklarına kadar sok lütfen! ” diye bağırdı. Ani vajinasına kökledim sonuna kadar. Gözlerinden yaş gelmişti, hazdan ve acıdan ağlıyordu. Amının içinde gidip gelmeye başlamıştım. Minicik vajinası becermek gerçekten zevkliydi. Parmağımla kalça deliğini okşuyor, parmaklıyordum. “hadi! ” dedikçe, sikimi vajinasından çıkarıyordum. Ben öye yapınca, “sok ne olur! ”
ben de sikimi vajinasına köklerken, kalçasına de parmağımı sokuyordum. Kalçası de parmağıma alışmıştı, kalçasına iki parmağımı sokarken hazdan haykırıyordu. Ben vajinasını sikerken, merak iki kere bağıra bağıra boşaldı. Yarağım hali hazırda amındaydı. Bundan sonra boşalma sırası bendeydi ve kalça deliğini becermeyi kafaya koymuştum. Vajinasından çıkardım siki ve kalçasını dayadım. önce sound çıkarmadı, fakat kafası sokunca, “yapma ne olur! ” diye dilenmeye başladı. Asla kurtuluşu yoktu! Ani bastırdım götünün deliğine, yarısına kadar girmişti. Merak acıdan ağlıyor, feryat atıyor ve altımda debeleniyordu. Kulağına eğildim ve “sık dişini bebeğim, azıcıktan alışacaksın! ” dedim. Sikimi götünden biraz çıkardım, sonra tekerrür usulca ittirdim. Bir kaç kere böyle yaptıktan sonra taşşaklarım kalçalarına dokunmaya başlamıştı. 5-10 dakika hevesnun götünde gidip geldikten sonra, bundan sonra o da haz almaya başlamış, keder çığlıkları haz inlemelerine dönüşmüştü… bir zaman sonra ben de haykırarak götünün içine patladım.
sex hikayesi yarağımı çıkarttığımda götünden kanla karmaşık döllerim akıyordu. Hevesyu dudaklarından öptüm ve teşekkür ettim. Çevreye baktığım vakit kavradım ki dalgalar bizi sahile gerçek çekmişti. Birilerinin ne yaptığımızı görmesini istemediğimizden ötürü, panikle mayolarımızı giydik, jet-ski ’nin gazına dokundum ve kıyıya gerçek yöneldim. Sahile vardığımızda, hevesnun kocası bize gülerek, “nasıldı? Eğlenebildiniz mi? ” dedi. Ben kızarmıştım. Merak derhal söze sıçradı, “şahaneydı kocacım, hocam şahane bir jet-sikiciymiş! ” dedi hınzır bir tebessümmeyle. Kocası da, “öğreniyorum karıcığım! ” diyerek elindeki camerayı gösterdi. Umarım uzaktan da olsa, kocası full olanları cameraya kaydolmuştu !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir