Türbanlı Kadın Saatlerce Verdi

30 yaşında hem yakışıklı hem de ateşli bir adamım. Burada gösterime giren hikeyeleri de tertipli olarak takip ediyorum. Benim hikayelerim de her vakit coşkulu olduğu maksadıyla buradan sizlere izah etmek istedim. Sohbet siteleri son anlarda fazla ilgimi çekmeye başlamıştı. Sonra burada takılırken bir kadınla tanıştım. Onunla devamlı sohbet etmeye başladık. Kadın gaziantep’te yaşıyordu ve 33 yaşındaydı. Ben esasen hep kendimden geniş bayanlardan hoşlanmışımdır. Neyse bayanla uzun olmayan sürede sohbeti kurduk ve derin bir muhabbete daldık. O kadar hoş bir muhabbeti vardı ki beni derhal sarmıştı. Kız eşinden boşanmış ve bir sevgilisi varmış. Fakat sevgilisi de işlediği bir suçtan ötürü hapse girince kız kimsesiz kalmış. Neyse bana çalıştığı işi falan anlattı. Saat ilerledikçe sohbetimiz de derinleşiyordu. Baya aleni seçik konuşmaya başlamıştık. O da bana sevgilim olup olmadığını sordu. Ben de kadın arkadaşımdan ayrılmıştım ve ona bunu söyledim.
bundan sonra ikimiz de birbirimize derdimizi anlatmaya başlamıştık. Mevzu yalnızca sekse dönmeye başlamıştı. Kız bana sevgilisinin hapse girmesinden bu yana 8 ay geçtiğini ve bu zaman boyunca da kimseyle beraber olmadığını anlattı. Anlayacağınız kız güzelce azmıştı. Yalnızca vibratörle kendini tatmin etmeye çalışıyormuş. Bir de bu arada kendi meslek yerinden bir kadınla lezbi, yen bir münasebet yaşamış. Tabi bunları konuşurken ikimizde iyicene azmıştık. Bundan sonra sikim kazık gibi olmuştu. Ben de bu bayanı hayal edip 31 çekmeye başladım. O da ben izah ederken vibratörle vajinasını okşadığını söyledi. Bundan sonra dayanamadığım maksadıyla ona sanal seks öneri ettim. Kabul etti ve telefonda birbirimizi azdırmaya başladık. Onun inlemelerini duydukça ben daha da azıyordum. Ikimiz de telefonda kendimizden geçmiş bir haldeydik. Ben derhal işe koyuldum ve telefonda inlete inlete evvel ağzını becerdim. Daha sonra ise göğüslerinin arasına boşaldım. Son olarak da dizi vajinasına ve kalçasına gelmişti. Götünden sikmemi yetenekle istiyordu. Ben de ona telefonda kalçasını kuru kuu ve keder çektirerek siktiğimi anlattım.
bundan sonra ikimiz de kendimizden geçmiştik ve telefonda karşılıklı inleyerek boşaldık. Daha sonra ise benimle görüşmek ve sevişmek istediğini söyledi. Ben de onun bu teklifini kabul ettim. Fakat o gaziantepteydi ben ise diğer bir ilde. Nasıl yapacaktık bilmiyordum. Aslında bir meslek seyahatim vardı ve o vakit uğrayabileceğim aklıma geldi. Evvel inanmadı amma gelmemi çook istediğini söyledi. Aradan 20 gün geçmişti ki meslek seyahatim nihayet geldi. Ben evvel adanaya gidip işlerimi hallettim ve oradan da gaziantepe geçtim. Bana bir kafede randevu verdi. Ben de kabul ettim ve derhal kafeye gittim. Kolaylıkla kafeyi buldum içeride bayanı gördüğümde gerçekten nutkum tutuldu. Fazla hoş bir kadındı.
neyse kafede biraz sohbet ettikten sonra beni alıp eve götürdü ve gizlice içeriye soktu. Eve girerken coşkumu belli etmemeye çalışıyordum. Beni salona oturttu ve şahsı hazırlanmak maksadıyla döşek odasına gitti. Arka geldiğinde ise üstünde mükemmel bir gecelikle karşımda duruyordu. Derin dekoltesiyle sanki her şeyini bana sergiliyordu. Derhal dudaklarına yapıştım bi yandan da dekoltesinden göğüslerini okşamaya başladım. Gerçekten ikimiz de kendimizden geçmiş çılgın gibi öpüşüyorduk. Onu ilk postada derhal becermek istiyordum. Esasen o da en az benim kadar sabırsızdı. Derhal domalttım ve akadan vajinasına soktum. Ilk sefer olduğu maksadıyla ikimizin boşalmamız da uzun sürmedi. Esasen uzun bir akşam bizi bekliyordu. Ilk seferde boşaldık ve sonra onu sabaha kadar defalarca pompalamaya devam ettim. Bana muhteşem bir seks yaşattı. Türbanlı öyküler

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir