Travesti Grubum

antalyalı pasif partnerim denizin ayarladığı travesti grubunda yaşadıklarımı yazmak istiyorum. Denizle görüşmelerimiz devam ediyordu. Tekrar telefonda konuşurken deniz hafta sonu maksadıyla fazla çılgın bir tasarı düşündüğünü söyleyince asla şaşırmadım. Sebebi denizin herşeye yetebilecek olanağı vardı. Bu sefer napıyoz deyince geçen anlattığın travestili olaydan fazla etkilendim travesti ayarlayıp hoş bi küme tecrübesi yaşayalımmı deyince süper olur dedim.
ben araştırıp haber ederim sana dedi. 1 gün sonra beni arayıp, ayarladım 2 adet travestiyi cumartesi gününe 1 günlük deyince baya sevinmiştim. Herşey ayarlanmış küme günü gelmişti. Antalyaya geldiğim gibi direk denizin eve gittim. Deniz kapıyı açıp dudaklarıma bir zamanda yumulup hoşgeldin deyip beni içeri aldı. Uzun olmayan zaman sohbetten sonra deniz git bi duş kırmızı rahatla deyince derhal yukarı ayrılıp duşumu alıp hava ateşli olduğundan yalnızca boxer giyerek odadan çıktım. Aşağı indiğimde deniz travesti sineması açmış gözlemeye başlamıştı. Uzun olmayan zaman izledikten sonra kapı çaldı. Deniz sineması durdurup derhal kapıyı açıp travesti dostları içeri aldı. Yanımıza gelen 2 travestide süper fizikli güzellerdi gerçektende. Gamze adlı travesti yanıma geldiğinde tv deki görüntüye bakmış oo ela bunlar hazırlanmışlar bile deyince elada yanıma gelip elini uzattı. Gamzeye dönüp baksana baya bir hazırlanmışlar diyerek kalınlaşmış malafatımı gösterince 4 ümüzde gülmeye başladık.
uzun olmayan sürede kaynaşıp aramızda muhabbeti kurmuştuk bile. Deniz gamzeye dönerek hadi hazırlanın sizde deyince travestiler bir zamanda kalkıp yukarı çıktılar. Denize dönüp manyak nerden buldun bunları süperlermiş dedim. Denizde olum öyle zararlı fizikli olsun istemem hiç kral olsun diye baya uğraştım. Saolsun bi dost gitmiş o ayarladı. Bunlarıda razı olunca hallettik sen haz almana bak dedi. Sineması yeniden oynatarak gözlemeye başlamıştıkki deniz yanıma gelip boxerımın üstünden malafatımı oynamaya başladı. Len dur gelirler birazdan deyince ben sabırsızım bilmiyormusun deyip malafatıma yumuluvermişti bile.
deniz bana oral yaparken gamzeyle elada merdivenlerden yavaşça iniyordu. Üstlerinde yalnızca sütyen ve tanga vardı. Gamze oo deniz bey baya sabırsızsınız ne bu çabuk deyince bende öyle dedim fakat bizimki doyumsuz ve sabırsızdır sormayın deyince elada biz onu doyururuz heves etme deyip üstlerini çıkarmaya başladılar. Uzun olmayan sürede çırılçıplak kalmışlardı. Gamze sarı saçlı bembeyaz tenli dolgun göğüslüydü. Ela ise esmer hoşuydu resmen, gözleri yemyeşil gamzeye göre daha uzun olmayan boyluydu göğüsleride daha ufak fakat dimdik şekildeydi. Gamze yanıma gelip koltuğa oturdurdu ve denizi saçından çektiği gibi kendi karşısına getiriverdi. Elada denizden boşalan yere yani önüme diz çöküp denizin esasen sertleştirdiği yarrağımı eliyle tutup baya kalınmış dediği gibi ağzına almaya başladı. Ela denizin aksine lisanı yerine dudaklarını daha fazla kullanıyordu. Malafatımı resmen emiyor hepsini ağzına alıp bırakıyordu. Gamzede elleriyle bedenimi geziyor memelerimin kafası sıkıp beni dahada zevklendiriyordu. Ben hafif yana dönerek elimi göğüslerine atıp sakso çekmeye başladım. Memeleri o kadar büyüktüki ellerime sığmıyordu. Başımı eğip göğüslerine götürmemle gamzede çıldırmış elleriyle kafamı tutup göğüslerine bastırmaya başlamıştı. Denizin oral gerçekleştirmesiyle gamzenin peniside büsbütün kalkmış resmen yaratık haline gelmişti. Fazla sert değildi fakat en az erotik cm civarında görünüyordu.
ela yerinden kalkıp prezervatif aldı ve kayganlaştırıcıyı malafatıma ve deliğine sürüp sırtı bana dönük olacak şekilde yavaşça oturmaya başladı. Deliği beklemediğim şekilde baya dardı. Kafası biraz uğraştıktan sonra sokup bedenini bana yaslayınca aletim içinde azar azar geliştirmeye başladı. Derhal girmesini ister gibi sürekli sertçe kendini bastırıyor arada acıyor deyip kalkıyor sonra yeniden kendini güzelce bana yaslıyordu. Bu şekilde yaparken hamlesini yapıp hepsini soktuğu zamanda derin bir ohh çekip inip kalkmaya başladı. Bu sırada gamzede denizi koltuğa dayamış yüklenmeye başlamıştı. Denizin deliği esasen her daim büyük olduğundan 2-3 hamlede sokmayı başardı. Kucağımda ela inip kalkıyor yanımda gamze de denize pompalıyordu. Biraz elanın üstümde kendini siktirmesine lisans verdikten sonra bir hamlede beline elimi dolayıp malafatımı içinden çıkarmadan ayağa kaldırdım ve belini öne gerçek eğmemle aynı gamze gibi sokup çıkarmaya başladım. Gamze yavaş şekilde giderken ben full bilakis güzelce kendimden geçmiş süratli süratli elayı sikiyordum.
gamze denizi tuttuğu gibi koltuğa yatırdı ve bacaklarından tuttuğu gibi yüklenmeye başladı. Biraz hantal yapısı olduğundan yavaş şekilde gidip geliyor hiç süratli olmuyordu. Elanın ise keyfine diyecek yoktu önümde hazdan uçuyordu adeta. Yoruldum deyince aynı denizin pozisyonunu aldı. Bacaklarını şahsına oldukça çekip deliğini meydana çıkarınca bende 1 hamlede yüklendim. Hafif bir ahh sesinden sonra daha süratli sok demeye başlayınca tekrardan tempo kazanıp hızlandım. Elada bu arada malafatını tutup 31 çekmeye başladı kendi şahsına. Aleti kalkmış fakat fazla geniş değildi. Fazla geçmedende geliyorum dediği gibi ben girip çıkarken karnına gerçek boşalmaya başladı. Elanın boşaldığını izleyen deniz de pozisyonu değiştirmiş gamzenin kucağına oturuvermişti. Denizin en sevdiği şey aynı zamanda 2 yarrağın sikmesiydi. Bunu fırsat bilip derhal az kayganlaştırıcı sürüp denizin arkasında yerimi aldım.
gamze yarrağını yana çekip aynı zamanda girmemle denizin ohhh işte bu demesi bir oldu. Gamze dediğin doğruymuş fırat bunu doyurmak baya zor galiba deyince sen boşver alttan yüklenmene bak birazdan doyar deyip denize bende bütün şiddetimle yüklenmeye başladım. Ben üstten gamze alttan denize aynı tempoda sokup çıkarıyor daha şiddetli şekilde sikiyorduk. Fazla geçmeden denizde aletiyle oynarken gamzenin üzerine boşalıverdi. Gamze bununda işi bitti deyip denizi üstünden indiriverdi ben daha bitmedim napsak dedim. Gamze boşalma sırası sende ozaman deyip kayganlaştırıcıdan biraz alıp deliğine devam ettik. Bacaklarını kaldırdığındaki deliğinin görüntüsü süperdi. Pembemsi bir renkteydi. Aletimede biraz sürüp deliğine denk getirince yavaşça yüklenmeye başladım.
yavaş devinim ettiğimi izleyen gamze ben aktifken yavaş severim pasifken süratli ol deyince yüklenmemle bir hamlede kafası sokuverdim. Kendimi arka çekmeden yeni baştan bastırınca hepsi içine girmişti. Bir zamanda sert yarağımı sokmamla gamze deliye dönmüşçesine kafası sağa sola sallayıp offf neydi bu böyle fazla acıdı dedi. Sen kaşındın dememle süratli süratli sokmaya başladım. Biraz keder çektikten sonra zevke gelen gamze ellerini belime dolamış beni şahsına çılgın gibi çekiyordu. 3-4 dk kadar bu pozisyonda gamzeyi siktikten sonra içinden ayrılıp koltukta çevirdim. 4 ayak pozisyonuna geçtiğim gibi deliğe yeniden gömmeye başladım. Yanımıza gelen ela helalin var uzun vakittir bu şekilde beni siken olmamıştı umarım gamzeyide kimse sikmemiştir dedi. Deniz de popoma tokat atarak adam makinadır dostlar daha ne hünerleri var görürsünüz deyip arkamdan beni desteklemeye başladı.
gamze önümde azmış yeter gel bundan sonra dağıttın götümü deyince eminmisin geleyimmi diye yeni baştan sordum. Ela lafa tuşlayarak 1. Sefer maksadıyla bana göre kafi daha akşam bizimkendini çok hırpalama fırat deyince peki ozaman deyip dahada hızlandım. 1-2 dk sonrada geliyorum deyip prezervatifi çıkardığım gibi yanımda dölümün keyfini özlemiş hazır kıta bekleyen denizin ağzına boşalmaya başladım. Deniz zerresini heba etmeden hepsinide ağzına alıp bir hamlede yutunca gamze elaya dönüp bizim bunlardan öğrenecek fazla şeyimiz varmış dedi. Kendini koltuğa bıraktığında ela bana dönüp o seni rahatlattı dizi sende demesiyle yarı kalın haldeki yarrağını ağzıma alıp oral yapmaya başladım gamzeye. Elada arkama geçmiş kayganlaştırıcıyla deliğime masaj yaparak yumuşatmaya başlamıştı. Gamze elleriyle başımı tutumuş şahsına gerçek itip çekiyor penisinin daha çoğunu sokmaya uğraşırken elada parmaklarının sayısını arttırmış deliğimi genişletmeye devam ediyordu.
beni öne gerçek güzelce bastıran ela prezervatifi aletine geçirip arkamdan yavaşça sürtmeye başlayınca ben lütfen yavaş ol dedim. Heves etme ben esasen sen gibi değilim deyip yavaşça kendini öne itmeye başladı. Ben deliğime odaklanmış haldeyken gamze başımı tutup malafatını yeniden ağzıma verdi, senin işin bununla buraya odaklan ela halleder dedi. Dediği gibide ela usulca keder çektirmeden sokmaya başladı aletinin kafası. 1-2 dk bu şekilde yapa yapa deliğimi büsbütün rahatlatmayı başardı ve hızlanmaya başladı. Ela işini iyi biliyordu gerçektende. Haz almaya başladığımı görünce güzelce tempo kazandı sonra ani içimden ayrılıp beni gamzeye bıraktı. Gamzeninki esasen ağzımda kazık gibi olmuş girişi bekliyordu.
yerinden kalkan gamze elanın yerine geldi. Sırtımdan biraz daha bastırarak deliğimi full aletine denk getirdiği gibi kafası itiverdi. Elanın sayesinde asla keder hissetmedim. Tepki vermediğimi görünce dahada fazla yüklenerek hepsini deliğime sokmaya başladı. Malafatını en derinde hissediyordum uzun olmayan vakit sonra esasen. Denize yaptığı gibi yavaş yavaş girip çıkan gamze dahada haz almamı sağlıyordu bunu yaparak. Biraz bu şekilde takıldıktan sonra gamze kanepeye oturdu. Bende yüzüm ona gelecek şekilde üzerine oturup kalkmaya başladım. Sonra içinden çıkarmadan çevresinde dönerek sırtım ona gelecek şekilde döndüm. Kendimi geriye iterek üzerinde daireler çizmeye başladım. Elada bu arada malafatımı ağzına almış oral yapmaya başlamıştı. Esasen aldığım hazdan ötürü aletim yeniden sertleşmişti. Ela prezervatifi malafatıma takarak derhal üstüme oturuverdi. Ben gamzeyle elanın arasında 2 taraflı haz almaya başladım. Ela üstten yüklendikçe gamze altımda inlemeye başladı.
uzun olmayan süredede kendini alttan çıkarttığı gibi denizin yüzüne boşalmaya başladı. Rahatlayınca bende elaya tempolu olarak sokup çıkarmaya başladım. Alttan pompalıyor elanında zıplamasıyla 2 kat haz yaşıyorduk. Elayı tutup koltuğa yan yatırdım ve gir çık yapmaya devam ettim. Fazla uzun olmayan vakit sonra tekrardan zevke gelip deliğine boşalmamla 2. Defa mutluluğa ermiştim. Gamze ilerleyen saatlerde 1 dostunu daha çağırmış sabaha kadar 3 travesti ve denizle çılgınca sex yaptık. Tekrardan görüşmek üzere…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir