Teyzemin üzerine boşaldım

Benim maksadıyla fazla coşkulu bir seks anısını paylaşacağım sizlere. Ben ayak seksten fazla haz alırım. Teyzemin ayaklarına hastayım. Fazla hoş bakar şahsına ve bedenine itina gösterir. Ona gittiğimde ayaklarından ve götünden alamıyorum gözümü. Birgün mutfakta otururken sandalyede ayaklarının üzerine oturdu tv izliyorduk. Full sevdiğim pozisyondu bu. Hem kalçasını hemde ayaklarını aynı zamanda görebiliyordum ve sabırsızlandım yarrağımı kurcalamaya başladım. Ayak seks fantazim tekrar depreşmişti. Full o esnada neresine baktığımı gördü. Fakat çaktırmadı bana ve doğal konuşmaya devam etti. Biraz daha sokuldum arkasına masaj gerçekleştirme bahanesiyle sikimi ayaklarına değdirecektim. Biraz masaj yapmaya başladım ve ayaklarına bakıyordum. Biraz masaj yaptıktan sonra yarrağımı güzelce teyzemin beline değdirmeye başladım. Yavaş yavaş kalktı yarrağım ve fazla haz alıyordum. Ayaklarına değdirecektim, biraz zor oluyordu dizlerimi kırıp eğilmek fakat buna fazlasıyla değerdi. Nihayetinde bundan sonra değdiriyordum ve müthişti.
ayak seks bana o derece haz veriyorduki anlatamam. Yarrağım full olarak çıplak değmesede bunun düşüncesi bitiriyordu beni. Penisimin her deyişinde ayak parmaklarını oynatıyordu adeta istemeden olmuş gibi. Fakat bundan sonra sabırsızlanıyordum ve dedimki teyze maşallah ayakların ne kadar hoş fazla iyi bakmışsın. O da evet dedi ve arkasından ayaklarıma fazla itina gösteririm dedi. Sevdin mi ayaklarımı dedi evet dedim. Fakat sabırsızlanıyordum. Normalde devamlı çoraplarıyla 31 çekerim, yarrağıma değdiririm, koklarım fakat ayağına asla bu kadar yakınlaşmamıştım. Abartmıyorum coşkudan ölmek üzereydim. Masaja devam ederken yarrağımı yavaşça çıkarsam hissedermi düşüncesi içime oturdu fakat bundan sonra içime düşmüştü güzelce ve kararlıydım yapacaktım. Çıkarttım fakat ilk başta çekindim ya anlarsa diye.
sonra cesaretimi topladım ve ayaklarını fazla beğeniyorum teyze deyip yasladım ayaklarına sikimi. Sırıttı ilk başta ve napıyorsun dedi. Bende teyze kimseye söylemem hem seks değil yalnızca ayaklarına dokunduracağım dedim. Ikna oldu. Kalçası ve ayaklarının arasında gidip geliyordum müthişti. Ayaklarını yalıyordum sonra yeni baştan sürtüyordum olağan üstü birşeydi ve ayaklarına öyle bir boşaldım ki anlatamam. Tabi bunlar yalnızca bir kez oldu sebebi ondan sonra asla yaklaşamadım. Onun ayaklarına ve ayak seks hikayelerine hastayım. Başkaca küme seks öyküsü yazınızda fazla heyecanlıydı.
sex hikayeleri:
porno hikayelerim, batıkentte sikiş h

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir