Teyzemin kızı Nilüfer anal seks deneyimini yaşarken inledi

Okulun en becerili öğrencilerinden biriyim. Bu yüzden dikkatleri üzerime çekiyorum ve basketbol oynamayı fazla severim. Çılgın dolu bir kişiliğim var ve kadın arkadaşım ile her gün tertipli olarak cinsel ilişkiye girmeyi sürdürmekteyim. Ismim ahmet, on yedi (17) yaşındayım. Uzun boyluyum ve esmer tenliyim. Sevgilim zehra ise on beş (15) yaşında. Güzelliği ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Sarı saçları nerede ise ince beline kadar yetişir ve mavi gözleri ile okyanus gibi derin bakar. Spor yapmayı sever ve bana en geniş ilgisi bu yüzden diye tahmin ediyorum. Bazen, okulun spor salonunda antrenman gerçekleştirme bahanesi ile görüşüyoruz. Soyunma odasına tuşlayarak, seks yapıyoruz ve vaktimizin olduğu anlarda muhteşem bir seks şöleni meydana çıkarıyoruz. Içimde ki enerjiyi cinsellik ile atmayı seviyorum ve sevgilimin dar kalçaları beni baştan çıkardı. Sikişmeye doymuyor ve sanki bir seks makinesi gibi içine alınca çıkmamı istemez.
yarı sene tatili olmasına bir hafta kaldı ve kadın arkadaşım ile görüşemeyecektik. Son günlerimiz olduğundan ötürü, kendimize devamlı fırsat yaratır duruma geldik. Bazen dersleri ekerek spor salonuna gittik. Soyunma odasına giderek olağan üstü şekilde seks yaptık ve inlememesi maksadıyla ağzına bastırdığım zamanlar oldu. Fazla hoş ağzına alıyor ve bir zaman sakso çektikten sonra ben daha çok dayanamıyorum. Derhal dar amcığının içine tuşlayarak, sikişmeye başlıyorum ve canının yanması bana ayrı bir zevk verir. Sonrasında ise asla bir şey ham gibi sınıflarımıza arka dönüyorduk.
okullar kapandı ve bizde konuk olarak kalmak maksadıyla teyzemin kadını geldi. Ismi nilüfer’di. Üç yıldır görmüyordum ve fazla değişmişti. Kıvırcık saçları, altın sarısı renginde ve yeşil gözleri ile beni kendisine hayran bırakmayı başardı. Sarıldık birbirimize ve fazla özlemiştik. Memeleri güzelce kocaman olmuş ve kalçaları dışarı çıkık duruyordu. En sevdiğimden ve kafamda derhal şimşekler çakmaya başladı. Bundan sonra onu becermek istiyordum ve bunun planlarını kafamda kurdum. Akşam odasına gidecektim ve sohbet bahanesi ile ayartıp altıma alacaktım. Daha ilk gün, fırsatı değerlendirdim ve akşam olduğu vakit odasına gittim. Fazla özlediğimi belirttim ve sohbet etmeye başladık. Üstünde mini bir gecelik vardı ve her yeri belli oluyordu. Kaçamak bakışlar ile kalkmış yarrağıma baktığını fark ettim. Azgın olmuştum ve normalden geniş bir penise sahip olduğum maksadıyla dikkatini çekmişti. Konuyu cinselliğe getirdik ve bir zaman bunu konuştuk. Canının istediğini belli etti ve kadın olduğundan ötürü bakireliğini bozmak istemedim. Götünden becermek maksadıyla köpek pozisyonuna getirdim ve kremledim. Yarrağımı evvel ağzına verdim, güzelce yaladı ve ıslattıktan sonra arkasına geçtim. Yavaşça sokmaya başladım ve inlemeleri beni ereksiyon etti. Nihayetinde köküne kadar aldı ve güzelce hızlanarak içine boşalana kadar durmadım. Spermlerinin hepsini akıttım ve istediğimi aldım. Bundan sonra ne vakit istersem kuzenim ile anal seks yapıyordum.
sex hikayeleri:
bakire seks öyküleri, bakire porno öykü

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir