Teyzemin Kızı Beni Hep Azdırdı

Selam ben de başimdan geçen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum. Ben şimdi 21 yaşındayım. Bu yaşıma kadar istediğim her vajinası elde ettim. Ama bir tanesini birtürlü elde edemedim. Kim mi tabiki kuzenim figenin amcığını… figen…
selam ben de başimdan geçen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum. Ben şimdi 21 yaşındayım. Bu yaşıma kadar istediğim her vajinası elde ettim. Ama bir tanesini birtürlü elde edemedim. Kim mi tabiki kuzenim figenin amcığını… figen 28 yaşında uzun boylu sarı saçlı dul bir bayandı. Eşi can vereli 8 sene olmuştu. Biz de bu sene 2 aile tatile gittik. Bizim aile ve teyzemler. Teyzemlerle beraber figen de gelmişti. Ben tatile gitmeden önce kafaya koymuştum figen ’i nerde bulsam sikecektim. Neyse tatile gittik yazlıkta kalıyorduk.
ben tatilde hep figenle beraber denize giderdim. Denizde buna el şakaları yapardım, şakayla karmaşık vajinasına filan ellerdim. Akşam dışarı çıkmak maksadıyla hazırlanmıştık. Figen o akşam üstüne dar bir badi altına da fazla ateşli dar bi mini etek giymişti. Bizimkileri ektik figen ve ben bara gittik. Figen alkole çok alışkın değildi. 1-2 bira içtikten sonra ayyaş olurdu. Barda hep dans ettik. Romantic danslarda bana güzelce sarılıyor, sonucu de kalkık olan yarağım apışına girip girip çıkıyordu. Figen bu vaziyetin farkına vardı. Oturalım mı diye sordu. Ben de oturalım dedim. Ayyaş olduğundan ötürü birhayli firikikler veriyor ve bu vaziyetin farkına varamıyordu. Firikikler verirken gördüm ki altında külot yok. Gördüğümü fark ettiğinde bacaklarını daha da açtı.
bana yanaşıp ‘tuvalete gidelim ’ dedi. Benim elimden yakaladı ve beraber tuvalete gittik. Kızlar tuvaletine girdi ve içeriyi hakimiyet etti. Kimse yoktu. Sonra beni davet etti. Tuvalete girdik. Girer girmez derhal dudaklarıma yapıştı. O beni öperken ben de eteğinin fermuarını açmaya çalışıyordum. Onun elleri de benim yarakta geziyodu. Çıkartı ve derhal ağzına aldı. Alır almaz ağzına boşaldım. Fakat daha isteğim geçmemişti. 2. Posta maksadıyla harekete geçtim. Ben üryan alafranga tuvalete otudum.
sex hikaye derhal figeni kucağıma alıp ‘seni yarağa doyuracam hoşum ’ dedim ve 22 cm. Yarağı bir zamanda içine sokuverdim. Figen haykırmamak maksadıyla parmağını dişliyordu. Ben onu öyle görünce daha bir ereksiyon oluyor ve daha da şehvetli sikiyordum. 15-20 dk. Vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü siktikten sonra ağzına boşaldım. Tüm giyinip çıkacakken dölün ve alkolün tesiriyle kustu. Tuvaletten ayrılıp 15-20 dk. Daha barda oturduk. Ondan sonra konuta gittik. Ve tatil süresince 4 kere daha becerdim. Tatil dönüşünde bundan sonra vajinasına elimi dahi sokabiliyordum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir