teyzemi uzun zamandir arzuluyordum

Selam arkadaslar sizlere teyzemi ve onu nasil arzuladigimi anlatacagim uzun zamandir teyzemi cok istekli bir sekilde becermek istiyordum ne yapsam denk gelmiyordu fakatsonunda istedigimi elde ettim ve simdi sizler ile paylasmak istiyorum. Teyzemin o kadar alımlı dudakları var ki ne vakit onları görsem aklım başımdan gidiyor. Evvel biraz size kendimden bahsedeyim daha sonra da derhal öykümü anlatmaya başlayayım isterseniz. Fakültede okuyan 22 yaşında bir gencim. Ailem istanbulda yaşıyor fakat ben mektep nedeni ile izmirde yaşıyorum. Ailem istanbulda olduğu maksadıyla yaz tatili gelince oraya geçiyorum. Neyse öyküm bu sene yaz tatilinde yaşandı. Tekrar okullar tatile girmiş ve ben de ailemin yanına gelmiştim. Teyzemi de uzun vakittir görmüyordum hazır fırsat varken gidip göreyim dedim. Gündüz saatlerinde gittiğim maksadıyla eniştem işteydi kuzenim de dostları ile buluşmak maksadıyla çıkmıştı. Teyzem beni görünce fazla memnun oldu ve derhal içeriye alarak bana ikramlar yapmaya başladı. Ben de oturdum uzun zaman sohbet ettik. Sohbet anında teyzem sen otur ben bir iki yuva işini halledeyim dedi.
ben de tamam dedim. O işlerini yapmaya gitti ben de telşefonla internete girdim takılıyordum. O sırada benim beğendiğim bir kadının plajda resimlerini gördüm. Üstünde bikini olması beni fazla ereksiyon etmişti. Derhal yarrağım kazık gibi oldu. Ben de kalkıp teyzemin yanına gittim. Banyoda makineden çamaşır çıkarmaya uğraşıyordu tabi bu sırada da domalıyordu. Teyzemi domalmış halde görünce gerçekten gözüm döndü. Ayağında pijama vardı ve o haldeyken kıçının arasına sıkışmış duruyordu. Kalçalarını salladıkça ben kendimden geçmeye başlamıştım. Bir zamanda kalkınca teyzem benden korktu orada olduğumu fark etmemişti. Sonra da hayırdır canım bir şeye mi gereksinimin var dedi. Ben de su alacağım dedim ve arkasından geçerken de kalkmış yarrağımı kalçalarına sürttüm. Fakat umarım teyzem bunu anlamadı sebebi hiçbir tepki vermedi.
ben mutfakta bakındım fakat sürahiyi bulamadım. Bulamayınca da teyzem yerini göstermek maksadıyla yanıma geldi. Bana su vermek maksadıyla uzanıyor bu sırada da üzerindeki tişört yukarıya sıyrılıyordu. Teyzemle evde yalnızdık ve benim bundan faydalanmam gerekiyordu bir şekilde. Esasen oldum mümkün ona hastaydım ve iri olan yarrağımı değdirerek ilk hamleleri yapıyordum. Bundan sonra yarrağım azgınlıktan zonklamaya başlamıştı. En nihayetinde teyzem yaptıklarımı fark etti ve kızgın bir şekilde mutfaktan çıktı. Ben de bu kadar kalın tepki verdi diye siktirmeyeceğini umdum ve salona arka döndüm. Teyzem çamaşırları astı ve içeriye geldi fakat gelirken de tüm perdeleri kapatmıştı. O an beynimde bir şimşek çaktı. Teyzem hariç kapıyı da kilitledi ve benim yanıma arka döndü. Umarım planım tutmuştu ve teyzem asla vakit kaybetmeden yanıma gelerek yarrağımı okşamaya başladı. Onu etkilemiştim ve nihayet biraz sonra da sikecektim.
teyzem tahriklerime daha çok dayanamayarak dudaklarıma yapıştı. Ben de onun dudaklarını koparacakmış gibi vakumluyordum esasen teyzemin en beğendiğim yeri dudaklarıydı. Resmen kızın dudaklarını kopartacak gibi vakumluyordum. Daha sikmeden bayanı zevke getirmeyi başarmıştım. O kadar derin soluk alıp veriyordu ki fazla haz aldığı her halinden belli oluyordu. Ben de derhal teyzemi kucağıma aldım ve memelerini meydana çıkartarak ağzıma almaya başladım. Ahhh diye seslendi fakat bırakmamı da istemediği sesinin tonundan belliydi. Ilk sefer olduğu maksadıyla boşalmam yakındı o yüzden bir an evvel vajinasına girmek istiyordum. Derhal altını çıkardım ve esasen sırılsıklam olan vajinasına yarrağımı sokuverdim. Teyzem ise hazdan inim inim inlemeye başladı. Ben soktukça o çıldırıyordu. Fazla sürmedi esasen derhal boşaldım. Benle beraber teyzem de boşaldı ve ikimiz de fazla haz aldık.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir