Teyzeme Götten Sert Girince

selam dostlar sizlere başımdan geçen bir ihaneti antalacağım. Kadın kardeşimle başa çıkmak fazla zordu ve devamlı peşinde dolaşıyorum. Bundan sonra canıma yetmişti ve öldürecektim. Bunun bir çözüm olmayacağını gördüm ve her vakit konuştum. Moralinin de bozulmasını istemiyordum fakat istemediğim hareketlerin hepsini yapıyordu.
ona giyimi hakkında karşısında bana fazla kızıyordu. Fakat ben onun iyiliği maksadıyla konuştum. Beni dinlemedi ve en yakın arkadaşımla beraber onu yakalayınca mücadelemin sona erdiğini anladım. Kadın kardeşimden şüphelendim fakat arkadaşımdan asla bir şey hayal etmedim. Kardeşimin adı şule idi ve dostumun ise kadir’ di. Işin yatağa döküleceğini tahmin etmedim ve bunun üstüne ilk olarak ben kadir’ e takılıyordum. Yakışıklı gençtu ve ona hangi manitayı siktin falan diyordum. Paso anlattırıyordum ve bana fazla şahıs ayarladı. Fazla seviyordum ve eve gittiğimde elinden telefon düşmeyen şule’ den şüphelendim. Biraz takip ettim ve baya vakit ikisine bir şey söylemedim. Kadın kardeşim evden çıktı ve peşine takıldım. Sonrasında ıssız bir mahalleye girdi. Oradaki bir evin bahçesine girdi. Tek katlı evdi ve anahtarla kapıyı açarak girdi. Sonra biraz daha bekledim ve kadir geldi. Şok oldum ve bunun burada ne işi var dedim. Oda içeriye girdi ve sonrasında direk sevişmeye başlamışlar. Kapının üstünde kayi hatırlamayınca işime geldi. Bende yavaşça yaklaştım ve sesleri dinledim. Ah oh sesleri gelince direk içeriye girdim. Seslere gerçek gittim ve odanın kapısını araladığımda kardeşimin üstünde zıpladığını gördüm.
elbiselerini bile tamamını çıkarmamışlardı. Üstünde zıplayan kardeşimi görünce durdum. Şok oldum ve ne yapacağımı şaşırdım. Biraz izledim ve o arada yarrağım kalktı. Fakat içeri dalarak onları bastım. Şok oldular ve baş salladım. Asla bozmadılar ve üzerlerini kapatmaya çalıştılar. Fakat ben yapacağımı biliyordum. Başka anlatacağım hikayemde sizlere detayı anlatacağım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir