Termal Otelin Hamamında Sikildim

merhaba ben ankara’dan tülay. 45 yaşında bakımlı ve hoş bir bayanım. Geçen sene afyon’a termal tatil maksadıyla hoş bir otele kocam ve 2 çocuğumla birlikte gittik. Arabayla akşam yolculuğundan sonra otele ulaştık. Işlemlerimizi yaptırdıktan sonra odamıza yerleştik. Evlatlar uykuları olduğunu söyleyip yattılar. Kocam da otomobil kullanmaktan yorulmuştu ve biraz odada dinlenmek istedi. Ben se kendimi derhal ateşli sulara bırakmak istiyordum. Güncel aldığım kara bikinimi içime giyip, termal banyoların yolunu tuttum. Aşağı inince oteli öğrenmek gayesi ile dolaşmak istedim. Restaurant nerdedir, barlar nerdedir diye…
daha alt kata inince ‘spa ve hamam’ levhasını gördüm. Masajı sevdiğim maksadıyla ilgimi çekti ve ücretleri öğrenmek maksadıyla derhal oraya yöneldim. Spanın girişinde hoş bir kadın vardı. Onunla selamlaştıktan sonra veri almaya başladım. Nerede ne var anlattıktan sonra gezmek maksadıyla yanından ayrıldım. Hamam bölümüne geçtikten sonra kapının dışına gelen gülüşme sesleri dikkatimi çekti ve kapıyı yavaşça açtım. Ortadaki göbek taşının üzerinde turist bir kadın çıplak bir vaziyette uzanmış, toy ve yakışıklı sayılabilecek belinde peştamalıyla bir erkek te üzerine köpükler atıp bedenini ovmaktaydı. Kapının açıldığını duyunca, gülüşme hevesli bir bakışa yerini bıraktı. Ben de şaşırarak, ne vakit uygun olacağını sorabildim. Toy adam derhal kendini toplayıp, bana dışarıdaki soyunma dolaplarından birine bikinimi koyabileceğimi, oradaki temiz peştamallardan birini örtünmemi ve 5 dakika sonra uygun olacağını söyledi.
şaşkınlığımı üstümden atıp, derhal soyunma odasına geçtim. Temiz bir peştamal aldıktan sonra, üstümdeki minik 2 parçadan oluşan bikinimi çıkarıp, peştamalı sardım ve hamam kısmına geçtim. Aklımda en küçük cinsel bir his yoktu. Toy adam, az eski çırılçıplak turist kıza su döküp duruladıktan sonra, sarması maksadıyla güncel bir peştamal vererek hamamdan gönderdi. Ben de kurnanın yanına oturup, göbek taşını temizlemesini ve benim maksadıyla hazırlamasını bekledim. Göbek taşına temiz bir peştamal serdikten sonra, başımın altına koymak maksadıyla katlanmış bir peştamal koydu ve beni davet etti. Ben full uzanırken, bana üstümdeki peştamalı çözmemi söyleyince ben tekrar şaşırdım ve “nasıl olur? Ben evli bir kızım! Kadın masör yok mu? ” diye sordum. Ne yazık ki bayan masörün o gün izinli olduğunu ve istersem yarın gelebileceğimi söyledi…
arabada her yerim tutulduğundan masaj yaptırmadan gitmek istemiyordum, “tamam o vakit, durumumu sana söyledim, turistlere göre değil, evli bir bayana yakışacak masaj yap! ” dedim. “siz heves etmeyin kadın! ” diyerek, bana yüzükoyun yatmamı söyledi. Sonra dışarı ayrılıp geldi. “ne oldu? ” diye sorduğumda, “görevliye içeride evli türk kadın var, içeri kimse girmesin diye tembihledim! ” dedi. Yanıma yaklaşarak, peştamalı nazikçe çözerek su dökmeye başlayınca, ateşli suyun tesiri ile sakinleşmeye başladım ve gözlerimi kapatarak kendimi toy adamın hareketlerine bıraktım. Aslında bayağı yakışıklı ve atletik bir bedeni vardı. En azından o masaj yaparken ben de fantezi kurarım diye düşündüm. Bunun ne zararı olabilirdi ?
üstüme bolca köpük yaptıktan sonra benimle konuşmaya başladı. Bu arada elleri sırtımda dolaşıyor ve beni gevşetiyordu. Ben de gözlerim kapalı, bu yakışıklı aracılığıyla sikildiğimi düşlemeye başlamıştım. Daha evvel kocamı asla aldatmamıştım, fakat zararsız fantazileri hep kurardım. Elleri vücuduma dokundukça amımın ıslandığını hissediyordum. Karşılıklı tanışma sonrasında, ben az eski turist kadının sesinin dışarıdan duyduğumu ve ne olup bittiğini heves ettiğimi söyledim. Isminin atalay olduğunu öğrendiğim toy adam bana, biraz suskunluktan sonra, dokunduğu yerler maksadıyla turist kadının o sesleri çıkardığını söyledi. Gülerek, “nerelerine dokundun da bu sesleri çıkardı? ” diye sordum. O biraz utanarak ve kısık sesle, “hassas bölgelerine! ” diye yanıtlayınca, ben de o vakit bana da aynı şeyi yapmasını istedim, fakat bu meslek temastan ileri gitmeyecekti. Atalay benim vakumlayın olup olmadığımı anlamak istercesine bakıp, “peki o vakit! ” dedi. Yalnızca masajın gerektirdiği kadar elleyip okşayacaktı.
sırtımda dolaşan elleri biraz sonra ayak bileklerimde ve bacaklarımda dolaşmaya başlamıştı. Bu da fazla hoşuma gitti. Biraz sonra baldırlarımdan yukarıya yavaşça elleri çıkınca heyecanlanmaya başladım. Atalay benim sessizliğimden cesaret alarak peştamalı büsbütün çekip, evvel popomu yoğurduı, sonra da elini amcığıma attı ve okşamaya başladı. Bense zevklenmeye ve yavaşça inlemeye başlamıştım. Aklıma dur demek bile gelmiyordu. Şimdiye kadar kocamdan başkasının eli o bölgede dolaşmamıştı. Atalay bana sırt üstü yatmamı söyleyince derhal dönüp sırt üstü yattım ve gözlerimi yumup olacakları beklemeye başladım. Tekrar köpük yaptıktan sonra memelrimi ovmaya başladı. Artık ben kesik kesik inlerken, atalay başucuma çömelmiş bana haz vermekle meşguldü. Memelrimi okşarken, “ne güzel amınız var, daracık, kocanız pek eskitememiş! ” deyince, tekrar nazikçe inledim.
gözlerimi açıp atalay’a döndürünce, peştamalının altında hiçbir şey olmadığını ve yarağının kalktığını gördüm. Bu beni güzelce azdırmıştı ki, full o sırada elimi atalay’ın yarağına attım. Diğer bir erkeğin yarağını ilk defa tutuyordum. Anlatması zor bir his, gerdek gecesinde duyduğum heyecana çeşit hisler içindeydim. Atalay yavaşça kalkıp hamamın kapısını kilitledikten sonra yanıma geldi. Ben esasen çoktan hazırdım. Atalay önüme diz çöküp yarağını ağzıma uzattı. Bu kocaman yarrağı vakumlamak ve içimde hissetmek maksadıyla dayanamıyordum. Derhal 69 pozisyonu aldık ve o da ıslak amıma yumuldu. Adeta ilk kez sikişecek kadın gibi heyecanlıydım. Kocamın haricinde ilk kez diri bir yarak vakumluyor ve amımı emdiriyordum.
atalay’ın yarağını biraz emip full hazır duruma getirince, üzerimden indi ve bacaklarımı sakso çekerek omzuna aldı. Yarağının kafasını amıma sürterek gezdiriyordu. O sokmak maksadıyla çabuk etmiyor, fakat ben bir an evvel o yarrağı içimde istiyordum. Amımın full ağzına gelince kalçalarımı kaldırıp, esasen hazır olan amıma girmesini sağladım. Ben yediğim yarağın tadıyla inlemeye başlamıştım çoktan. Atalay da hareketlenip kökledi. Şu anda o iri sik taşaklarına kadar içimdeydi. Amımın duvarları zorlanıyor ve adeta yarılıyordu. Birkaç girip çıkmasından sonra amım da bu yarağa ahenk sağlamış ve genişlemişti. Bundan sonra koca yarak rahatça girip çıkıyordu.
muhtemelen benden evvel o turist kadını da sikmişti ve bu yüzden boşalmıyordu. Vajinama her yüklendikçe ben hazdan inliyordum ve belim gelmeye başlamıştı. Çığlıklarım dışarı duyulmasın diye eli ile ağzımı kapatmıştı, fakat vajinamı pompalamaya devam ediyordu. Ben güzelce çileden çıkmştım ve onu da kudurtmak istiyordum, “hadi sik beni, senin orospunum,  amımı sana sundum, onu güzelce becer. Derinlere sok, asla bir yarağın girmediği yerlere kadar geçir, yanan amımı söndür! ” diye onu ateşliyordum. Atalay da, “böyle hoş, dar ve temiz am sikilmez mi. Onu doğru yarağa alıştıracağım, sikimin keyfini birdaha unutamayacak! ” diyerek süratli süratli pompalıyordu…
geleceğini anladığımda, “kökleeeee, içimi dölle, en dibine fışkırt! ” diye inlemeye başladım. Biraz sonra atalay gelmeye başladığında, ben kaç kere belimi getirdim bilmiyordum. Bu sikişme full olmuştu ve benim ismim atacak halim kalmamıştı. Atalay beğenip beğenmediğimi sorunca, kendisine bir öpücük verdim ve üstüme biraz su döküp, kendimi dışarıya attım.
artık ben de kocamı aldatmıştım. Fakat aldatmaya değdiğini ve hoş bir giriş olduğunu biliyordum. Bundan sonra bundan sonra daha rahat olabilecektim ve güncel maceralar yaşamak istiyordum. Bu duygularla odanın yolunu tuttum

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir