Terasta Ateşli Seks

Terasta seksi seks

evimiz teras kattaydı ve bitişik iki daire vardı. O gün sevgilimle msn de sohbet ederken o kadar kudurmuştum ki bunu mutlaka yakışır bir finalle bitirmem gerekiyordu. Ailem evde yoktu ve geniş bir riske tuşlayarak sevgilimi eve davet ettim lakin 2 saatten evvel gelemeyeceğini söyledi ve heyecanla beklemeye başladım. Bir an evvel o patlamayı yaşamak istiyordu vücudum. .

terasa çıktım ve bir sigara yaktım. Yan dairede oturan evli ve son derece yakışıklı komşumuzu farkettim. Onların terasa çıkan odada oturmuş tv izliyordu. Karısının memlekette olduğunu biliyordum. Bir şekilde onunla dialog kurmalıydım, beni farketmeliydi. . Aklıma gelen planı derhal hayata geçirmeye başladım. . Evvel içeri girip sütyenimi çıkardım ve ak bir daracık atlet giydim. Altımada stringim ve mini kot şortu geçirerek terası yıkamaya başladım. . Biraz sonra suyla memelrimi ıslattım, esasen taş gibi kalınlaşan uşları güzelce belirginleşti. Sonra yere oturup sızlanmaya başladım. Sesimi duyacak ve heves edip terasa çıkacaktı. .

öyle de oldu, çıktı ve beni yerde kıvranır görünce telaşla ne olduğunu sordu. Düştüğümü ve ayak bileğimin fazla acıdığını söyledim. Derhal kendi yuvasından buz alıp terasa döndü, mola duvardan atlayıp geldi. . Bundan sonra yanımdaydı. . Ayağıma buz koymak maksadıyla eğildiğinde dayanamayarak ensesinden vakumlamaya başladım. Şaşırarak kaltı, bende kalktım, bedenimi ona yasladım, ayağımın incinmediğini ve bedenimin onu istediğini söyleyerek dudaklarını sakso çekmeye başladım. Derhal memelrimi avuçladı, meğer dünden razıymış adam. Terasta çılgın gibi sevişmeye başladık, memelerimi ısırıyor vakumluyor kalçalarımı sıkıyor döndürüp kalça deliğimi bile sikiyordu diliyle. . Heryerimi emmiş yalamıştı, şimdi bile bunları hatırladıkça amcığım kuduruyor. . Sonra ıslak yere yatırdı beni, bacaklarımı omzuna aldı ve yarrağıyla vajinamı resmen dövmeye başladı. .

sokup çıkardıkça çıldırıyordum, kalktım ve önünde domaldım. Sikini götüme zorlayarak zoktu, dibime kadar girip çıktı defalarca. . Sonra ben onu yatırdım ve üzerine oturdum, ben üzerinde tepindikçe oda memelerimi sıkıyordu. . Nihayetinde beklenen patlama oldu ve aynı zamanda boşaldık. . Mükemmeldi. . Sevgilimi sorarsanız, arayıp gelmemesini söyledim. Sebebi ikinci sikişmemiz benim odamda olacaktı. .

gönderen: email_adresini_yok

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir