Temizlikçi Olgun Hatun Fena

uzun vakittir bu öykü sitesini takip ediyorum ve fazla hoş yaşanılan anılara denk geldim. Bende başımdan geçen hoş ve şehvetli anımı sizler ile paylaşmaktan gurur duyacağım. Nasıl anlatayım bilemedim fakat çok uzatmadan sizlere aktaracağım. Okuduktan sonra düşüncelerinizi yazmayı noksan etmeyin.
sizde kendi yaşadığınız anılarınızı paylaşabilirsiniz. Seks öyküme gelince kocam 2 seneliğine gurbete performansa gitti. 4 veya 5 ayda bir yanıma gelerek görüşüyorduk. Yanımda da en çok bir hafta durduktan sonra arka gidiyordu. Maddi sıkıntılarımızdan ötürü çalışması gerekiyordu. Orada çok nakit alıyordu ve bu şekilde biraz yönetim ederek kendimizi toparlayacaktık. Beni gitmeden yeğenim ahmet’ e emanet etti ve evde beraber kalıyorduk. Ahmet bir gün geliyordu ve bir kaç gün ortalıkta olmuyordu. En nihayetinde onunla konuştum ve korktuğumu söyledim. Bir akşam uyandım ve ahmet yanımda yatıyordu. Bir an ereksiyon oldum ve arkamı dönerek uyumaya çalıştım. Gözlerim kapandı ve bir zamanda tekrar uyandım. Ahmet elini belimden önüme atmıştı ve yarrağı götüme değiyordu. Adeta her şey olacağı gibi devam ediyordu. Şaşırmıştım ve ahmet’ i uyandırmadan arka döndüm. Eşofmanını indirdim ve yarrağını sıvazlamaya başladım. Bir şey olmaz diyerek sakso çekmeye başladım. Ahmet uyandı ve yenge ne yapıyorsun dedi. Ihtiyacım var dedim ve gülerek sustu. Arkamı döndüm ve yarrağını vajinama soktum.
o sikmeye başladı ve fazla hoş haz yaşıyorum. Derhal boşalıyordu fakat penisini vajinama soktuğunda coşku doruklardaydı. Performansı yüksek yeğenim beni iyice becerdi. Ondan sonra onunla liseli sevgi yaşamaya başladık. Beni cins cins giydirerek fantazi yapmaya başladı. Mini etek, tayt ve dar elbiseler giydirerek fantezi yapıyordu. Fazla hoş ve mola mola şu anda devam ediyoruz.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir