Tek Gecelik Olmasını Ben İstemiştim

ben gençliğimin ve güzelliğimin bana verdiği enerjiyi tutarsızca, umursamaz bir şekilde kullanmayı seven bir bakireyim. Iki senelik bir ilişkim var ama ihanetler ile dolu karakterim böyle kendimi engelleyemiyorum nedense hatta bundan geniş haz alıyorum diye bilirim.
erkek arkadaşımdan bu vaziyeti rahatlıkla saklaya biliyorum sebebi o devamlı çalışıyor ve bende genelde hep geziyorum dışarıya çıktığımda yüzüğümü çıkartıp çantama atıyorum ve işte o andan itibaren bekarım. Gittiğim mekanlarda direk erkek arayışına girmem fakat bana gelen teklifleri de değerlendirip ona göre karşılık veririm. Tekrar bir gün mekanlardan birine takılmaya gittim eşim meslek seyahatindeydi ve 2 gün yalnızdım bu rahatlıkla eğlencenin dibine vurmak istedim içki beni güzelce tesiri altına almıştı ve zor ayakta duruyordum yakışıklı bir adam geldi ve benimle tanışmak istediğini söyledi tanıştık fazla güzel birisiydi yine kendimi tutamıyordum orospuluk bende ya evini sordum yakınlarda yaşıyormuş beraber yuvasına gittik hatta seks gerçekleştirmek maksadıyla ona ilk teklifi ben yaptım soyunmaya başladık istediğim şey o an beni becermesiydi o beni becerdikçe ben erkek arkadaşımı düşünüp daha çok haz alıyordum boşaldı ve sakinleştik. Ertesi gün hapımı aldım ve evime gittim. Sevgilim eve geldi ve bana aş yerken bir zamanda evlenme teklifi etti süratli bir şekilde nikah ve evlilik işlemlerimizi yaptık.
düğün vakti geldi çattı ve düğün öncesi bekarlığa veda partisi hazırlamak istedik bir akşam kulübün kapatıp orada sevdiklerimizle eğlence düzenledik o akşam bile yerimde duramadım davetlilerden birisi sevgilimin meslek dostu beni izliyormuş ve lavaboya gittiğim anne peşimden gelerek bana vaziyeti anlattı beni uzun vakittir takip ediyormuş ve bu gün benimle seks gerçekleştirmek istiyormuş adeta huyumu biliyormuş gibi bende çılgınca bir düşünce olduğunu düşünerek onu derhal tuvalete soktum içeri girip sevişmeye başladık ilk kez dışarıda bekarlığa veda partimde diğer birisiyle sevişiyordum hatta bana öyle geniş zevk veriyordu ki uzun sürmesi maksadıyla elimden geleni yaptım yaklaşık 15 dakika boyunca tuvaletten çıkmadan seks yaptık boşaldık ve temizlendik. Sevgilim bunu öğrense katliam yaratmakta haklı fakat bu şekilde yakalana kadar yaşamaya devam edeceğim…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir