Tatilde Bikinili Bayanları Gördükçe Azdım

merhaba sevgili okurlar bende sizler gibi seks müptelası olduğum maksadıyla bu konsept öykülere ve okumalara haz yaşamalara imtiyaz gösteriyor haz alıyorum bazen yaşanmış doğru seks öyküleri enteresan olsa da ayrı bir damak tadı oluyor bende sizlerle başımdan geçen seks öykümü anlatarak sizin de değişik haz yaşamanızı diliyorum benim de sizlerle paylaşacağım seks öyküm üvey bakireyim nurcan ereksiyon halindeki fahişe utanmadan sevgilisi ile kendi evin de sikişi yordu.
üvey bakireyim nurcan daha 19 yaşın da çıtı pıtı açmamış gonca olarak biliyordum ama düşüncelerim de fazla yanılmışım üvey bakireyim meğer ereksiyon halindeki bir fahişe nurcan benim eşimin eski kocasın dan olma nurcan derhal derhal benim yanım da büyüdü serpildi toy kadın oldu diyebilirim. Eşim kanser hastasıydı yaşamına gözlerini yumdu ve nurcan da benimle yaşamaya karar verdi. Ona fazla kıymet değer veriyordum fakat asla yerinde duran bir kadın değildi erkek dostlarıyla bile çoğu defa utanmadan çekinmeden benimle tanıştırıyordu erkek arkadaşlarını buluşmak maksadıyla eve kadar alıyordu.
bu beni fazla bunaltıyordu kendime yediremiyordum az kalmıştı ki yanım da erkek dostlarıyla sikişecek dereceye geliyordu. Fakat ona birşey diyemiyordum sebebi üvey babasıydım beni bir lafı ile susturması dan çekiniyordum bundan ötürü ona asla karışmıyor ne yapsa güzel karşılıyordum evde tek olduğumuz dönemler de giyimine falan asla dikkat etmezdi devamlı mini şortlarla eteklerle ipli göğüs uçlarını belli eden giysilerle dolaşırdı ben her defasın da gözümü ona muhalif kör ederdim fakat insan bu vaziyet karşısın da pek çok da kör hattı yapabilir mi hayır yapamaz.
mola mola yalan mı söyleyin onu gözleyerek hayal ederek otuz bir çekerek kendimi tatmin ediyordum dim dik göğüsleri beni çıldırtıyor çılgın ediyordu göğüs uçlarını dişleye sim geliyordu. Çokta ateşli hoş bir bakireyim vardı bu mevzu da fazla şanslıydım bir gün meslek çıkışı eve gittiğim de kadınımı odasın da götten sikişirken erkek dostu ile yakaladım erkek dostu beni görerek hızla evden uzaklaştı bakireyim bu hale fazla kızdı ve bana yüksek sesle baba sebep odamın kapısını çalma dan odama giriyorsun dedi. Bende yüksek sesle o kadar azmışın ki kapını kapatmayı unutmuş utanmadan yarakların üzerin de zıplıyorsun dedim. Daha sonra sen dilin varda konuşuyor musun baban dan utanmıyor musun dedim.
bana verdiği yanıt sebep çekineceğim herkes kendi yaşamını yaşıyor diyence güzelce sinirimi bozdu bende ona dedim madem öyle diyorsun da bakireyim benim sende emeğim fazla ulus yiyeceğine ben seni yiyin dedim. Onu kolun dan tutarak döşek odama götürdüm erkek arkadaşınla nerede kalmıştın dedim ve üzerini soymaya başladım asla tepki vermedi biraz seviştikten sonra şırıl çıplak vaziyette domalarak erkek arkadaşımla full da burada kalmıştık babacığım dedi malafatımı kayganlaştırıcı jel ile ıslattıktan sonra domaldı ve babacığım hadi beni götten sik dedi yarrağımı soktum bir kaç defa içinde git gel yaptım ve ani kalçasını siktirmekten fazla haz aldığını söyleyene kadar üvey kızımın kalça deliğine dayanamayıp spermim fışkırttım bakireyim onu sikmemi fazla beğenmişti bundan sonra kendisini götten hep bana siktiriyordu. Benden geniş haz alıyor altım da inliyordu bende bakireyim dan fazla haz alıyordum her gün üç dört posta sik işiyorduk sanırım öykümü beğenir geniş hazla okursunuz.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir