Tarlaya Giderken Komşunun Gelinini Siktim!

selamlar. Ben cüneyt, çukurova üniversitesinde okuyorum. Yaz tatillerinde aileme yardım maksadıyla devamlı urfadaki köyümüze giderim. Köyde tarlalarımız var, bizimkiler geçimlerini takım biçerek sağlıyorlar. Tarlalarımız köyümüzden baya uzakta olduğu maksadıyla sabahleyin erkenden kalktık ve hep beraber tarlaya gittik. Daha saat 12 olmuştu ki soğuk suyumuz bitti. Babam da beni buz getirmem maksadıyla eve yolladı. Eve geldim buzu aldım, poşetin içine koydum, yeni baştan tarlaya gitmek maksadıyla yola koyuldum.
ben yola çıkınca bizim komşumuzungelini de yuva işlerini bitirmiş, o da kendi ailesine buz götürüyordu. Tarlalarımız birbirine yakın olduğu maksadıyla beraber yürüdük. Tarlalara giden iki yol var, birisi uzun fakat köprüden gidiliyor. Öbürü ise uzun olmayan fakat dereyi geçmek lazım, biraz yokuşlu, kayalıklı ve birde o yolda fazla yılan çiyan oluyor. Yani erkek olmadan kızlar ordan gidemezdi… ben uzun olmayan yoldan gidecektim. Komşumuzun gelini, “ben de senle uzun olmayan yoldan geleceğim. ” deyip takıldı peşime. Beraber yokuşu indik, dereye geldiğimizdeyse ben paçalarımı dizime kadar kaldırdım. Gelin de eteğini kaldırdı, eteğin altından paçası lastikli şalvar giymişti, şalvarını dizine kadar çekti.
gelinin buz poşetini de aldım ve dereyi geçmeye koyulduk. Derenin içinden geçerken gelin dengesini kaybetti suya düştü. Üstü başı sırılsıklam olunca acayıp göründü gözüme, elbisesi üzerine yapışınca fazla ateşli olmuştu. Kolundan tuttum nazlıyı kaldırdım (gelinin ismi nazlı) ve dereyi geçtik. Nazlı bana, “cüneyt sen burada bekle, ben elbiselerimi sıkayım da biraz kurusun. ” dedi. Ben de, “tamam, hadi seni bekliyorum! ” dedim. Kayalıklar fazla olduğu maksadıyla iki kayanın arasına girdi, orda üstünü çıkartacak, eliyle sıkıp silkeledikten sonra kurutup giyecekti… nazlı iki kayanın arasına girince, şeytan beni dürttü.
esasen karısızlık başıma vurmuştu, gizlice izlesem bir şey olmaz diyerek, tepeyi biraz çıktım, ordan da kayaya tırmandım. Nazlı beni görmüyordu, fakat ben onu ayna gibi görüyordum. Arkası bana dönüktü, şalvarını çıkarmış sıkıyordu, fakat eteği üstündeydi. Şalvarını sıktıktan sonra kayanın üstüne serdi biraz güneşte kurusun diye. Sonra eteğini de çıkarttı. Off ne hoş bacakları vardı, süt gibi. Yuvarlak kalçası muhteşemdi. Ben dalmış nazlıyı izlerken, o da eteğini yan taşın üzerine koymak maksadıyla döndü, dönünce de beni gördü. Şaşkınlıktan ne yapacağını bilmiyordu, olduğu gibi çömeldi. Çömelince de vajinası aralandı. Vajinası biraz kıllıydı fakat fazla güzeldi. Ben (zaten olan olmuş diyerek) kayadan atladım nazlının yanına indim.
kendisine yaklaştığımı görünce firar etmek istedi, kolundan yakaladım ve “eğer rezil olmak istemiyorsan sesini çıkarma, iki dakika işimizi görüp gideriz! ” dedim. Nazlı elimden firar etmek isteyince, nazlıyı derhal kayaya yatırdım ve üzerine çıktım. Altımda daha debeleniyordu, fakat kaçışı da yoktu. Derhal pantolonumu ve külotumu çıkarttım. Baktı vermeden kurtulamayacak, biraz sakinleşti. Ben de derhal kıllı vajinasına yumuldum, klitorisini ağzıma aldım vakumlamaya başladım. Elimle de memelerini okşuyorum. Vajinası sulanmıştı, vajina dudaklarını vakumluyor, dişliyor, dilimi vajinasına sokup gezdiriyordum. Nazlı, “ne olur çabuk et, biri gelecek rezil olacam! ” diye yalvarıyordu.
haklıydı, çok vaktimiz yoktu. Derhal bacaklarının arasında yerimi aldım, sikimin kafası vajinasına soktum ve ani yüklenerek kökledim. Nazlı, “ahhhh, vajinamı yırttın, yavaş ol! ” diye bağırdı. “tamam canım! ” diyerek içinde biraz bekledikten sonra git gellere başladım. Nazlı bundan sonra kendini bırakmış, hazdan, “aaah oooof haaadiii aslanım sik nazlı gelini! Ooof ne hoş sikiyorsun! Ohhhhh! ” diye inlemeye başladı. Ben de, “kocandan daha mı iyi sikiyorum? ” diye sordum ve yavaşladım. “hemde bin kat daha iyi, hadiii durma, devam et! ” dedi ve tırnaklarını sırtıma geçirerek beni şahsına çekiyordu. “artık kocan ben olacam! ” deyip sikmeye devam ettim. “
tamam yiğidim, hadiii daha süratli sik karını, vajinam sana kurban olsun! ” dedi… 15-20 dakika siktikten sonra nazlı gelin üçüncüye boşalmıştı ve ben de bundan sonra boşalmak üzereydim, “geliyorum, içine mi dışına mı boşalayım? ” diye sordum. Nazlı da, “içime boşalt spermimi yiğidim! ” deyince, sarsılarak ve böğürerek müthiş bir şekilde içine boşaldım. Nazlının üstünden kalktığımda, nazlı iki üç dakika öyle durdu. Ben de, “kalkıyorsan kalk, aksi halde birdaha sikerim! ” dedim. Nazlı derhal kalktı. Sırtı, götü ve baldırlarının geri tarafları kum olmuştu, dereye gitti yıkandı. Ben de külot ve pantolonumu giydim, nazlıyı bekliyorum. Nazlı dereden geldi, üstünü giydi, şalvarını ve eteğini giyecekti, ben bir daha beline sarıldım, vajinasını okşadım.
nazlı, “yeter, geç oldu, gidelim! ” dedi. Nazlıya, “her gün sen mi buz götürüyorsun tarlaya? ” diye sordum. “evet, ben götürüyorum! ” dedi. “tamam, bundan sonra hergün beraber götürürüz! ” dedim. Nazlı benden kurtuldu, şalvarını ve eteğini giydi, ordan uzaklaştık… yokuştan çıktık, bundan sonra tarlalara yaklaşmıştık. Yolda nazlı bana, “ben üç senedir evliyim, kocam üç yılda senin gibi sikmemişti, en çok iki dakika sikini içimde tutabiliyor. Fakat birdaha senle o işi yapmam, çekirge bir zıplar, iki zıplar, üçüncüsünde kendini ele verir. Ben sik yüzünden ölmek istemiyorum. Sen de peşimi bırak! ” dedi. “hayır nazlı, peşini bırakmam. Bir kere daha yapalım, peşini öyle bırakırım, laf! ” dedim. “olmaz, yakalanırız ikimiz de yanarız! ” dedi. “tamam laf, birkere daha sikişelim, bundan sonra sana karışmam. Hadi, olur değilmi? ” dedim. Nazlı gelin kafası salladı, “
tama fakat nerede yapalım? Bu günkü gibi olmaz, her an biri gelebilir! ” dedi. Ben de, “yarın seninkiler tarlaya gidince ben geleyim evinize! ” dedim. “hayır sen gelme, ozaman sizin evinizde de kimse yok, sizin yuva daha müsait, ben gelirim! ” dedi, anlaştık. Akşama kadar tarlada çalıştıktan sonra ailemle eve döndük. Babama, “yarın merkeze gideceğim, biraz işim var, işimi bitirdikten sonra gece olmadan gelirim. ” dedim. Babam da, “tamam. ” dedi. Sabah oldu, saat 5 idi, bizimkilerle beraber ben de kalktım. Bizimkiler tarlaya gidince pencereden nazlı gelinin yuvasına baktım. Nazlınınkiler de tarlaya gittiler. Nazlı da derhal yuva işlerini yapmaya başladı. Yarım saat geçti, baktım nazlı yola çıktı ve tarlaya gerçek gidiyor.
benden kaçıyordu, sinirden patlamak üzereydim, vajinasına koyduğumun oruspusunu şu anda gidip yolda sikmeli diye düşünürken, birisi en geri odanın penceresini tıklatıyordu. Derhal geri odaya gittim ki, nazlı! Kimse görmesin diye tarlaya gider gibi gitmiş, evimizin yanından geçmeden hayvan avlusuna girmiş, evin arkasından pencereden içeri girmek maksadıyla pencereyi tıklatıyordu. Nazlıyı görünce sinirim geçti, derhal pencereyi açtım, elinden tutarak içeri girmesine muavin oldum… pencereyi kapatır kapatmaz nazlıya yumuldum, dudağını öptüm, elimle de memelerini yoğuruyorum. Nazlı gelin temkinliydi, “kapı kilitli mi? ” diye sordu. Derhal bir koşu kapıyı kilitledim yeni baştan nazlıma döndüm. Nazlının üstünü çıkarıp çıplak bıraktıktan sonra ben de derhal soyundum. Nazlıyı dıvana uzatıp bir daha dudağını öptüm, boynunu, ensesini, kulakmemesini sırayla emip yalıyordum. Ordan da memelerine geldim, elimle yoğururken biryandan da yalıyorum, göğüsuçlarını dişliyorum. Nazlı inliyor, “
aaah ooof ne hoş yalıyorsun kocacığım! ” diyordu. Memelerinden sakso çekerek göbeğine, ordan da kasıklarına, en son klitorisini ağzıma aldım vakumluyorum. Parmaklarımı da vajinasına sokunca nazlı gelin sarsılarak orgazm oldu. Amının sularını da yalarken kalça deliğini de okşuyorum. Nazlı da eliyle başımı vajinasına bastırıyordu. Burnumu vajinasına sokup, sağ sol, ileri arka yapıyordum. Nazlı kendinden geçmiş, “ne olur bundan sonra sik beni, hadiii, yalvarıyorum, bitirdin beni! ” diye inliyordu… bacaklarının arasında yerimi aldım, yarrağımla sulu vajinasına fırça atıyorum. Nazlı vajinasını kaldırıp yarrağıma ulaşmak istiyor, “sookkkk bundan sonra yeteeer! ” diyordu. Bir hamlede vajinasına girdiğimde, nazlı bir “ooohhhh! ” çekti. Başladım nazlının vajinasında gidip gelmeye. Yarrağım nazlının vajinasında dans ediyordu resmen. Nazlı kaç orgazm yaşadı bilmiyorum, inleye inleye devamlı orgazm oluyordu. Vajinası vıcık vıcıktı.
ben daha boşalmamıştım, nazlının üstünden kalkıp yere ben uzandım, nazlı da üstüme çıktı, vajinasını sikimin üzerine koydu ve oturdu. Sonra çılgın gibi oturup kalkmaya başladı. Ikimiz de soluk nefese kalmıştık. Ona, “nazlı süratli ol, geliyorum! ” deyince, nazlı daha da hızlandı. Ben bütün vücuduma kramp girmiş gibi kasılmaya ve titremeye başladım. Full boşalmak üzereyim nazlı ani üzerimden kalktı, “nazlı niye kalktıınnnn? ” demeye kalmadı, yarrağımı ağzına aldı ve döllerimin hepsini yuttu. Benim şaşkınlıktan ağzım uçuklayacaktı, “vaaayyy nazlı geline bak! Bunu da nerden öğrendin köylük yerde? ” diye sormadan edemedim. Nazlı da, “sağlık ocağına istanbuldan güncel gelen hemşire anlatmıştı birkeresinde. Hep heves ederdim nasıl birşey diye, ama utandığım maksadıyla kocama yapamamıştım. Hoşuna gitmedi mi aksi halde? ” dedi. “bayıldım! ” dedim. Daha kahvaltı yapmamışım, nazlı da yapmamış, aç acına sikişmekten susamıştım. Ben gittim su içmeye, arka geldiğimde
nazlı giyiniyordu. “nazlı ne oldu? Niye giyiniyorsun? ” dedim. “artık gitmem lazım! ” dedi. “hayır nazlı hanım, birdaha yapmadan hiçbir yere gidemezsin! ” dedim ve elinden elbiseleri alıp yere attım. Nazlı şaşırmıştı, “bir kere daha mı yapacaksın? ” dedi. “evet! ” dedim. “benim kocam bir kere yaptı mı bir hafta yapamaz! ” dedi. “eee bakireyim, ben kocanmıyım? Seni akşama kadar sikebiririm! ” deyip nazlıyı okşamaya başladım. Nazlıyı yere yatırıp derhal 69 olduk. Nazlı yarrağımı yalarken ben de nazlının vajinasını yalıyordum. Nazlının kalçasını parmaklamaya başladığımda, “ne yapıyorsun? Orası kalça! ” dedi. “biliyorum, seni götten sikecem! ” dedim. “yahu vajinam dururken götümü ne yapacaksın? ” dedi. “
dedim ya, kalçasını sikecem! Kocana götten asla verdin mi? ” dedim. “hayır vermedim, fakat amcamın oğlu beni götten 4-5 kere sikmişti! ” dedi. “acımışmıydı? ” dedim. “evet, fakat az acımıştı! ” dedi. Ben de, “ben acıtmadan sikerim! Hadi kalk domal! ” dedim… nazlı kalktı ve domaldı. Derhal arkasına geçtim. Yarrağımı evvel vajinasına yerleştirdim, bir iki git gel yaptım, yarrağım ıslanmıştı ve vajinasından çıkarıp kalçasına yasladım. Ama girmiyor. “nazlı kendini kasmazsan daha basit olacak! ” dedim. Nazlı kasmayı bırakmış benle konşuyordu, ani nazlının kalçasına yüklendiğimde yarısı girmişti. Nazlı, “aaah kalçam parçalandı, ne olur gerçekleştirme, gel amdan sik beni! ” diye bağırdı ve durmam maksadıyla yalvarmaya başladı. Biraz durdum ve birdaha abandım, tekrar “aaah! ” dedi fakat bu sefer sesi daha yavaş çıkmıştı. Biraz daha durdum ve götünde git gellere başladım. Bu arada vajinasını da elliyorum. 5 dakika geçmişti ki nazlı hazdan inlemeye başladı. “ne oldu nazlıcığım? ” dedim. “oooof ne hoş sikiyorsun, amcamın oğlu götümü becerirken bukadar haz almamıştım! Götüme koyuyorsun amımdan boşalıyorum !
sex öykü haaadiii yiğidim daha süratli sik götümü! ” dedi. Harbiden nazlının vajinası vıcık vıcık olmuş, amının suları elime akıyordu. 20 dakika kadar nazlının kalçasını becerdim ve kalçasına boşaldım… nazlı kalktı, giyindi ve “ben bundan sonra gidiyorum! ” diyerek çıkmak maksadıyla pencereye yöneldi. “nazlı birdaha nezaman sikişeceğiz? ” diye sordum. “söz verdin, birdaha sikişmeyeceğiz! Senin beni istemenden daha çok istiyorum, fakat seninle sikişmek uğruna ölmek de istemiyorum, şayet devam edersek illa ki birgün biryerden hata yaparız, yakalanırız, o vakit beni kati öldürler! ” dedi ve pencereden atladı, geldiği gibi sessizce kayboldu.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir