Tangalı Teyzemi Köyde Dere Kenarında Siktim

slm. Benim anlatacağım hadise 10 yıl evvel başladı. Her yıl olduğu gibi tekrar tatilimizi türkiyede geçirecektik. Babam, işlerinin aksi gittiğinden ötürü, bizi uçak ile türkiyeye yolladı. Marmara denizinin kıyısındaki yazlığımıza yerleştik. Biz 3 kardeşiz, 2 kadın ve 1 erkek. Ben en büyüğüyüm. Yazlıkta yanımıza teyzem de geldi, kocası kemal enişte istanbulda, işleri yüzünden gelemedi, o da haftasonları geliyordu. Günlerimizi denize girip güneşlenerek geçiriyorduk.
günlerden pazartesi idi. Teyzem anneme, “neriman, ben yarın kasabaya gidip alışveriş yapacam, ahmet te benimle gelsin, bana yardım eder. ” dedi. Annem de, “tabii olur. ” deyip benim, fikrimi bile sormadı. Oysaki salı günü yazlıktaki dostlar ile buluşup kızlara takılacaktık. Ben itiraz etmeye kalkınca, annem, “babana söylerim seni! ” diye tehdit edince mevzu kapandı. Salı sabahı erkenden kalkıp teyzemle yola çıktık. Arabamız olmadığı maksadıyla geçen köy dolmuşlarından birine bindik. Benim suratım halen asılı idi. Teyzem beni güldürmek işin türlü türlü şakalar yapıyor, beni gıdıklamaya uğraşıyordu. Teyzem, “oglum bak yüz asma, sen benimle geldiğine pişman olmayacaksın, bak gör seninle neler yaşayacağız! ” diyordu. Ben de, “ya teyze, küçücük kasaba, ne olabilir ki? ” diye ona sitem ediyordum.
dolmuşta giderken bir köyü göterip, “bak orası eniştenin köyü, dönüşte uğrayıp kaynanamdan birşeyler alacağız! ” deyince temelli moralim bozuldu. “ya teyze, biz bugün ne vakit denize gireceğiz? ” dedim. Teyzem, “oğlum deniz kaçmıyor ya, yarın gireriz! ” dedi. Kasabaya vardığımızda pazaryeri fazla kalabalıktı. Teyzem tüm tezgahları dolaşıyor, almasada her şeye bakıyordu. Bir mola kolumdan tutup, “oğlum arkamda dikil, aramıza kimse girmesin, bu salak köylüler fırsat buldu mu götüme parmak atarlar! ” dedi. Yaklaşık 1 saat pazaryerini gezdikten sonra, teyzem dükkanların olduğu sokağa girdi. Orada bir kız iç çamaşırları satan dükkana girdik. Teyzemi tanıyorlardı, bize meşrubat bir şeyler ikram ettiler. Teyzem sonra kimi iç çamaşırlarına baktı, hepsi müthiş sexy görünüyordu. Bazıları okadar ince idi ki, giyenin içi rahat görünürdü. Teyzeme takıldım, “teyze bunları şahsına mi alacaksın? ” dedim. O da, “evet, fakat annen de istedi! ” dedi. Ben de, “yok ya, annem yaşamda böyle şeyler giymez1” dedim. O da, “sen öyle san! ” deyip tezgahın üstündeki string tangalardan birkaç adet paket yaptırdı.
öğlen zamanı arka dönmek maksadıyla dolmuşa bindik. Dolmuş boştu, en arkaya oturduk. Ben teyzemin poşetinden aldığı tangalardan birini çıkartıp incelemeye başladım. Teyzem de, “çok mu hoşlandın? ” diye sordu. Ben de, “acaba giyince nasıl durur diye heves ediyorum! ” dedim. Bu arada eniştemlerin köyüne yaklaşmıştık. Teyzem şöföre, “müsait yerde dur da inelim! ” dedi. Anayoldan köye kadar yaklaşık 25 dakika yayan yolumuz vardı. O sıcakta ve pazar paketleri ile yürürken, teyzem, “gel şurada bir çesme var, su içip, dinlenelim biraz! ” deyip, dere içine gerçek yürüdü. Ben de teyzemin arkasından gittim, çeşmenin yanına geldik. Su içip, ağaç gölgesinde biraz dinlendikten sonra, teyzem, “hemen geliyorum! ” deyip dereye gerçek yürüdü. Herhalde çişini yapacak diye ben yerimden kalkmadım. Arka geldiğinde ona, “teyze, gidelim mi bundan sonra? ” dedim. Teyzem, “bekle sana birşey gösterecem, fakat kimseye anlatma, anlatırsan yalan söylüyor derim! ” dedi. “neymiş o? ” dedim. Teyzem de, “çok heves ediyordun nasıl durur diye, bakta gör nasıl durmuş! ” dedi ve eteğini yukarı çekti…
teyzem güncel aldığı tüllü tangalardan birini giymiş, vajinası olduğu gibi görünüyordu. Yutkunarak, “teyze müthiş duruyor! ” dedim. Teyzem, “gerçekten hoşlandın mi? ” diye sordu. “hemde çooook! ” dedim. Yarrağım sırasında kalkmış, pantolonumun üstünden belli oluyordu. Farkında olmadan elim yarrağıma gitmişti. Bunu izleyen teyzem gülerek, “noldu? Daha evvel asla vajina görmedin mi? ” dedi. Ben de, “ohooo, fazla gördüm! Sırf görmek mi, becerdim bile! ” dedim. Teyzem tekrar gülerek, “bak sen yaramaza! ” diyerek eteğini yeni baştan kapattı. Çevrede kimsenin olmadığından istifade teyzemin yanına yaklaşıp, elimi vajinasına atmak istedim. Teyzem benden bunu asla beklemiyordu, “aaaa, oğlum iyimisin sen? Ben senin teyzenim! ” dedi. Ben yalvarmaya başladım, “ya teyze, ne olur bir kere ellesem? Amcığa ellemeyi özledim. Bak bu akşam senin vajinasını düşünerek 31 çekecem, bari bir kere ellet de sıcaklığını hissedeyim! ” dedim…
herhalde içler acısı bir haldeydim ki, teyzem durumuma üzüldü, “tamam, fakat yalnızca bir kere elleyeceksin! ” dedi. Teyzemle dere kenarına indik. Teyzem tekrar eteğini kaldırdı, ben de önünde diz çökerek, teyzemin tangasını kenara çekip, vajinasını ellemeye başladım. O sırada teyzem dengesini kaybedip, götünün üzerine yere düştü. Ben de fırsattan istifade vajinasına parmak soktum. Teyzem ne olduğunu anlayana kadar, vajinasını sakso çekmeye başladım. Teyzem evvel kafamı ittirip, “sapıkmısın oğlum sen! Dur gerçekleştirme! ” falan dediyse de, sonra o da kalçalarını oynatıp kafamı vajinasına gerçek bastırmaya başladı. Teyzem vajinasını yalamamdan acaip hoşlanmıştı. Fazla sürmeden teyzem orgazm oldu, vajinasından sular akmaya başladı. Teyzemin titremeleri geçince, “tamam, bukadar yeter! ” deyip kalkmak istedi. Nasıl moralim yırtılmıştı! Teyzeme, “eee, ben ne olacam teyze? Sen rahatladın doğal, beni böyle yarrağım elimde sap gibi bırakacakmısın? ” dedim kızarak.
teyzem biran duraksayıp, etrafa şöyle bir baktı, gelen giden yoktu. “hadi gel bari, sen de rahatla! ” deyip bacaklarını açtı, tangasını kenara çekti ve “çabuk ol, yakalanıp millete rezil olmayalım! ” dedi. Ben de asla vakit kaybetmeden pantolonumu ve külodumu aşağı yükleyip, yarrağımı teyzemin vajinasına soktum. Yaklaşık 10 dakika kadar teyzemin vajinasını siktikten sonra, “teyze, gelmek üzereyim! ” dedim. Teyzem de, “spiral takılı, içime boşalabilirsin! ” der demez, teyzemin vajinasına öyle bir boşaldım ki, boşalmam asla bitmeyecek umdum. Sonra teyzem çantasından kağıt mendil çıkarıp, evvel benim yarrağımı, sonra da kendi vajinasını temizledi. Sonra da toparlanıp köye gittik.
teyzemin kayınbabası kahvede oturuyordu. “kızım annen kasabaya gitti, gece üstü gelecek, onu bekleyecekmişsin, benim de işim var tarlaya gidecem, oradan da kasabaya…” dedi ve evin anahtarını teyzeme verdi. Eve gidip biraz soluklandıktan sonra, teyzem, “hadi kalk banyo yapalım, böyle cenabet cenabet durmak olmaz! ” dedi. Teyzemle banyoda beraber yıkandıktan sonra tekrardan sevişmeye başladık. Yuva boştu, akşama kadar kimse gelmeyecekti nasıl olsa. Banyoda teyzemle ağız tadı ile iyice birlikte olduk. Gece üstü teyzemin kaynanası geldi, biz de yazlığa arka döndük.
yazlıkta, ben salonda otururken, annemle teyzem mutfakta konuşuyorlardı. Annem teyzeme, “gününüz nasıldı? ” diye sorunca, benim ödüm bokuma karıştı, teyzem sikiştiğimizi anlatacak diye. Fakat teyzem anlatmadı, yalnızca, “valla fazla güzeldi! Sen ne yaptın, anlat bakalım! ” dedi. Annem de, “ne yapayım, tüm gün plajda erkeklere ereksiyon halindeki ereksiyon halindeki bakıp durdum, fakat kendimi siktirecek birini bulamadım! ” dedi. Teyzem anneme aldığı sezy iç çamaşırları verince, annem fazla sevindi. Birkaç gün sonra annem de kendini siktirecek birini bulmuş, teyzemle beni hergün yazlıkta bırakıp, o adamın yuvasına sikişmeye gidiyordu. Tabi bu işe en fazla ben sevindim, bu sayede hergün teyzemi becerdim! O yıl yaz tatilimiz çoooook hoş geçti. Ilerleyen günlerde teyzemi götten de becerdim. Teyzemle ilişkimiz halen devam ediyor…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir