Taksici otobüslerde sürünme mi istemedi

31 temmuz 2015bayan olarak bende öykümü sizlere yazıyorum sanırım yolds. Com onaylanır paylaşırlar sabah hazırlandım işe gideceğim çalıştığım firmada sekreter olarak uğraşıyorum telefon çalıyor sabahın köründe kim bu diye düşünürken baktım bizimkiler arıyor rahatsızım acil bana gel diyor bende muhalif da çalıştığım maksadıyla yuva tuttum yanlız yaşıyorum tamam olur dedim odama gittim yeni baştan üstümdekileri çıkarıp rahat şeyler giydim taksi durağını aradım
bunun üstüne orada inip, tramvaya binmeye karar verdim. Taksi şoförü “daha eminönü’ne fazla var. Niçin iniyorsun ki? ” diye inmemem maksadıyla elinden geleni yaptıysa da fındık zade köprüsünde indim. Inerken de tekrar aynı şekilde arabadan inerek bana kapıyı açtı. Doğal ki nezaket maksadıyla değil, beni son bir defa görebilmek maksadıyla. Aslına bakılırsa adamın hareketleri da beni fazla ereksiyon etmişti. Eminönü’ne kadar taksiyle gidebilirdim fakat, içimdeki sevgi ateşi beni orada indirdi ve her vakit kalabalık olduğunu bildiğim tramvaya yöneltti. Fındık zade durağında tramvaya bindim. Ve müsait bir kenara geçerek tutundum.
bütün erkeklerin gözleri üzerimdeydi. Doğal ki ilgisini çekebildiğim bayanların da… tramvay tıklım tıklım değildi fakat arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla aksaray’da güzelce doluyordu. Aksaray durağına geldiğimiz vakit tramvay gerçekten de tıklım tıklım oldu. Ben, tekrar kenarda duruyordum ki orta ihtiyar bir adam benden müsaade isteyerek arkama geçti. Ardından “isterseniz çantalarınızı buraya koyabiliriz. Daha rahat olursunuz bayan” dedi. Çantalarımı kenara koyması maksadıyla ona verdim ve teşekkür ettim. Erkeklerin arasında kalmıştım. Kımıldayacak yer kalmamıştı. Aslında benim de istediğim buydu. Etrafımdaki erkeklere yakın olmak, onlara sürtünmek bana geniş bir zevk veriyordu. Memelerim önümde ki adamın sırtına, kalçalarım da arkamdaki adamın aletine değiyordu.
ani bire, görmediğim bir el bacaklarımı okşamaya başladı. Dişiliğimin arzuyla yanıp tutuştuğunu hissettim. Bu fazla hoşuma gittiği maksadıyla asla sesimi çıkartmadım. Sessiz kalmamdan cesaret meydan arkamdaki adam, beni güzelce şahsına gerçek çekerek erkekliğini kalçalarıma yasladı ve sürtünmeye başladı. Onun sertliğini rahatlıkla hissedebiliyordum. Beni belimden kavramış, erkekliği ile anal seks baskı yapıyordu. Erkekliği bana baskı yaptıkça yerimde duramıyor ben de kalçalarımı geriye bastırıyordum. Bu arada, önümdeki adamda halimden vaziyeti çözmüş olacak ki “isterseniz yer değişebiliriz bayan”  dedi. Ona “hayır, burada rahatım” deyince karşısına döndü. Umarım olanları birkaç şahıs daha görmüştü fakat onlar da benim gibi sound çıkarmıyorlardı. Umarım bu onların da hoşuna gidiyordu. Nihayetinde arkamdaki adam titreyerek boşaldı ve kulağıma gerçek eğilip, “hoşuna gitti mi? ” diye sordu. Onu kafamla onayladım. Bana “şimdi kendini rahat bırak” diyerek kalçalarımla ilgilenmeye başladı. Iki eliyle kalçalarımı okşuyordu. Ani, esasen kısacık olan mini eteğimi biraz daha çekti ve dantelli külotumu yana gerçek sıyırıp parmağını kızlığıma soktu. Güzelce kendimden geçmiştim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir