Suriyeli Karıyı Fena Amıma götüme soktu, ağzımı yüzümü siktim

Merhaba arkadaşlar tüm önümüzde bir evta bir sürü suriyeli yaşamakta. Başlangıç çıkışlarda hep onları görüyorum ve fakat içlerinden bir tanesini yakalandım. Fazla fena suratı ve mükemmel fiziği olduğuna inanıyorum. Tüm anlaşılmıyor fakat onu içimde seziyorum. Evtan başlangıç çıkışta hep onları takip ettim.
balkonda oturduğum sırada kapının karşısına çıktı. Onunla konuşmak maksadıyla seslendim ve yarım yamalak turkçe öğreniyordu. Konuşmamızın ardından güzelce kudurdum. Onu eva davet ettim ve direk yukarıya geldi. Kapıyı açarak ne yapıyorsun sen dedim. Bir şey olmaz dedi ve içeriye girdi. Yollumuydu kavramadım fakat onu odaya getirerek konuşmaya başladık. Tüm yanına oturdum ve birlikte sohbet etmemin ardından güzelce kudurdum. Fazla fena oldum yarrağım yere inmiyordu. Güzelce kudurdum ve yanaşarak ardı döndüğünde yanaştım. Bana kafayı yanaştırarak bana döndüğünde dudaklarına yapıştım. Sonra beni kafamdan tutarak öpüşmeye başladık. Ben derhal onun üzerindekileri çıkararak önümde domalttım. Kıyafetlerini üzerinden çıkardıktan sonra koca kalçası piyasaya çıktı. Fena bir kalçası vardı ve ona bakarken kendimden geçiyorum. Fazla fenaydı ve ondan hastalandım. Kalçasını ilk başta sakso çekmeye başladım ve sonrasında güzelce ilginçleştim. Kendimden geçtikten sonra sikimi sıvazlayarak ona gösterdim. Ona göstermeyi sürdürmemin üstüne yarrağımı sıvazladım. Külotunu açtım ve vajinasına löp diye soktum. Belinden tutarak hızlı bir biçimde gidip gelmeye başladım. Değişik bir inleme sesi vardı ve konuşmasını kavramıyordum. Gide gele beni kendinden geçirdi. Hızlı bir biçimde gidip gelmemin üstüne fena halde hazdan uçtum. Sonra yatağa uzanarak kucağıma çıkardım ve zıplatmaya başlamamın ardından boşaldım.
kendimi bu kadar iyi ilk defa gördüm. Kucağımdan indirerek azıcık sikimi yalatmak istedim. Fakat o yalarken adeta öpüyor gibiydi. Fazla fena yaladı ve bana ağzına meydan sürükleyerek boşalttı. Beni boşaltmasının üstüne bir bacağını omzuma koyarak hızlıca vajinasını pompalamaya başladım. Süratimi alamayıp başını duvara çarptırdım. Zevkimi aldığımda derhal gönderdim. Her gün gelmeye başladı ve sike sike bir durum ettim fakat yine doymadı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir