Sonunda İstediğim Zevke Vardım

azgınlıktan yanan yengem gündüzleri beni devamlı öper ve akşam üzerime atlayınca niyetini anladım. Ereksiyon halindeki yengemin fena fiziği vardı ve üzerime atlamasıyla onu çözmüştüm. Akşam onunla seks gerçekleştirmek fazla zevkliydi ve beni diğer dünyalara götürdü.
yengemler ayrı eve çıkana kadar bizim evde kalıyordu. Sabah kahvaltıyı hazırlar beni öperek uyandırırdı. Adeta sevgilisiydim ve bana devamlı alaka gösterdi. Ben onun bu alaka göstermesini fazla seviyordum. Istemeden beni bir sabah kaldırdığında dudağımdan öptü. Dudağımdan öpünce bende uyku sersemi boynundan tuttum ve öpüşmeye başladık. Beş dakika öpüşürken ben elimi memesine attığımda kendime geldim. Sonra kendimize geldik ve ayrıldık. Kahvaltımızı yaptık ve sonra gece olduğunda yatağıma geçtim. Yarrağım kalkıp duruyordu ve yengem aklıma geldi. Içim geçmişti ve kalın bir darbenin üstüne uyandım. Yengem üzerime atlamıştı ve yeni baştan dudaklarıma yapıştı. Sevişmeye başladık ve ben onun göğüslerini avuçluyordum. Ufak memeleri bana fazla haz verdi ve olağan üstü haz alıyorum. Güzelce kendimden geçtim ve yengemi alta aldım. Altındaki şortunu çıkardım ve vajinasını sakso çekmeye başladım. Uzun olmayan sakso çektim ve sikimi çıkardım. Yengemin gözleri açıldı ve içine soktum. Pompalamaya başladım ve yengem oh oh diyordu. Ben olağan üstü haz alıyordum ve full boşalacağım sırada yarrağımı dışarı çıkardım. Boşaldım ve ardından yengem devam et dedi. Ben yeni baştan vajinasına soktum ve pompalamaya devam ettim. Devamlı sikiş istiyordu akşam neredeyse sabaha kadar birlikte olduk.
yengem bana başka kızlardan daha fazla haz verdi. Bizim evden taşınana kadar benimle sikişti. Olağan üstü haz yaşamıştım. Şu anda ise mola mola gelerek penisimin tadına bakıyor. Yaş ilerledikçe yarrağım büyüyor ve kalınlaşıyordu.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir