Sonunda Aradığım Dipdiri Kalın Yarrağı Buldum

merhabalar, ismim neşet, 48 yaşındayım. Aşağıda anlatacaklarımı geçen yıl yaşadım. Hem de önceden planlamadığım, aklımdan geçirmediğim halde…
otelin barında, derhal yanı başımda oturan, toy adamla neredeyse dirsek temasıyla dikiliyor ve içkilerimizi yudumluyorduk. Otel ve bu nedenle de bar fazla kalabalıkdı. Gelen bara takılıyor, insanlar yığıldıkça yığılıyordu. Masalar da doluydu. Bara gelen her güncel bir şahışla, hafif bir kıpırdanma başlıyor, herkes güncel gelene de yer açma kaygısına kapılıyordu. Bu nedenle yanımdaki toy adam da bana gerçek yaklaştıkça yaklaşıyordu. Bundan sonra o duruma gelmiştik ki, neredeyse cilt tene dikilecektik. Bir yandan da sohbet ediyorduk.
o bana gerçek sokuldukça içimde birşeyler kıpırdamaya başladı. Bana neler oluyordu bilmiyordum. Fakat bildiğim bir şey varsa, o da bu toy adamla alakalı olarak kafamda canlanan fantaziler olmuştu. O’nu istiyordum. Öyle veya böyle onu istiyordum. Adeta onun da beni istediğine dair bir duyguya kapılmıştım. Yer açma bahanesiyle bana yaklaştıkça yaklaşan adamın sıcaklığını algılar bir haldeyken, o sağa veya sola gerçek yaptığı hareketlerde, usul usul orama burama dokunuyordu. Bir bana bir diğerlerine söz yetiştirmeyi de ihmal etmiyordu. Diğer yanındaki adamla sohbet ederken garip bir şekilde onu kıskanmaya başlıyordum. Adeta oyuncağım elimden alınacak gibi geliyordu. Usulca cebimden oda anahtarımı çıkararak, bir müddet elimde tuttum. Bir mola onunda görebileceği bir şekilde bardakların yanına bir yere koydum. Oda numaramı farkettiğinde bana nazikçe gülümsedi. Mesajımı almıştı.
bir bardak alkol söyleyip beraberimde yukarı çıkaracaktım. Oradan ayrılırken kasıtlı bir şekilde, düşündüklerimden dolayı esasen önümde kalınlaşmış olan sikimi o toy adama sürterek yukarıya yönlendim. Fakat o da boş durmamış, kimseye hissettirmeden götümü nazikçe okşamıştı. Bu vaziyet tarifsiz bir ölçüde hoşuma gitti. Uzun olmayan bir zaman sonra yukarıda beni çoktan kollarına almış, oda kapısının derhal yanında sırtımı duvara dayamış, şahsı de bütün bedenini bana yapıştırmıştı. Hem de içeri girer girmez, asla konuşmadan. Dudaklarıyla dudaklarımı, siki ile sikimi, gövdesiyle de duvara dayalı gövdemi eziyordu. Her iki eliyle de, suratımı, baldırlarımı, kıçımı yani dek getirdiği her yerimi okşuyordu. Anlamıştım. Beni karısı yapacaktı.
bu yaşımda, hayatımda ilk defa bir erkekle sevişiyordum. Bu acayip bir olaydı. Fakat dahi garibi ise korkunç bir haz almam, onun etkin sevişkenliği neticesinde de karısı olmayı baştan kabul etmemdi. Ohalde bana düşen onu memnun etmekti. Kendimi duygularıma ve onun isteklerine bıraktım. Hiçbir şekilde direnmiyordum. O’da bunu hissettikçe coşuyordu. Dilimi, dudaklarımı vakumluyor, boynumu sakso çekiyor, her tarafımı okşuyordu. Ne vakit soyunmuştuk, beni nasıl soymuştu. Hiçbir şeyi hatırlamıyorum. Yalnızca bulutların üstünde gibiydim. Yatağa gerçek yöneldik. Sırt üstü uzandı yatağa. “yala beni, aşkım. Bitir beni! ” diye inliyordu. Üstüne uzandım. Ellerim vücudunda gezinirken, dudaklarım, nefesim ve dilimle her tarafında dolaşıyorduk. Sınırsız bir isteriklikle süratli süratli seviyordum onu. Benden menun kalmalıydı. Tahmin edemiyeceği kadar azdırmalıydım onu. Oohhh, siki ağzımdaydı. Onun o sert, dipdiri penisini boğazıma kadar sokup çıkarıyordum.
ne kadar vakit geçti bilmiyorum, fakat siki sertliğe güzelce kilitlenmiş ve hem benim yalayışımdan, hem de akan suyundan dolayı kayganlaşmıştı. Bundan sonra içimi sikiyle doldurabilirdim. Acıyacaktı fakat ilk seferde normaldı. Elimle penisini diktim ve kalça deliğime sürtmeye başladım. Bir taraftan da onu süzüyordum. Hazdan gözleri kısılmış, burun delikleri irileşek açılmış, adeta körük gibi soluyordu. Devamlı “ooooh, aşkım, harikasın. ” diye inliyordu. Bundan sonra içime almalıydım, o muteşem erkekliği. Yarrağının o hoş kafası kalça deliğime yasladım. Üzerine oturdum. Esasen hazdan uzunca bir süredir seyirmekte olan kalça deliğim yarrağının başını kertiğine kadar almıştı bile. Ben yarrağının, hayır bundan sonra benim olan sikin üzerine oturup kalkıyor, her oturuşta da götümü daha sertçe bastırıyor, ve biraz daha dahasını alıyordum içime. Santim santim daha derinlerime kayıyordu. O ne muhteşem bir acıydı. O ne muhteşem bir hazdı. Kalça deliğim onun penisini yutmak istercesine otomatik açılıp kapanıyordu. Böylelikle köküne kadar aldım içime. Içim dolu dolu olmuştu. Evvel biraz öylece bu hoş sikin üstünde oturdum.
içimdeki penis ta bir yürek gibi seyiriyodu. Yavaş yavaş devinim etmeye başladım. Ben oturup kalkıyordum. O da benim ritmime uyarak içime girip girip çıkıyordu. Iniltilerimiz, seslerimiz birbirine karışıyordu. Yatakta fazla güçlüydü toy kocacığım. Umarım yarım saat kadar beni becerdi bu pozisyonda. Ani bire bir volkan gibi patladı içimde. Döllerinin ılıklığı aklımı başımdan alıp götürdü. Ben deliğimi sıktıkça sıkıyor, onun dışarı kaymasını önlemeye çalışıyordum. Doyamamıştım. Daha da içimde kalmasını istiyordum. Fakat olmadı. Siki ufaldı, ufaldı ve çıktı. Şu anda ben kalın bir haldeydim. Kilitlenmiştim öylece. Boşalamamıştım. Isterikbir hazla kıvranıp duruyordum. Oooh, yakışıklı toy sevgilim kayarak altımdan kalktı. Sikime yöneldi. Kertiğine kadar aldı ağzına. Hafif hafif dişlerken, diliyle kafası yalıyordu. Bunu birkaç defa takrarlıyor, sonra da bütün sikimi köküne kadar ağzına alıyordu. Saatlerce yaladı sikimi, vakumladı. Sonra da ani domaldı önümde. Uysal bir kız gibi. Parmaklarıyla sikimi götünün deliğine yasladı.
hafif bir zorlamamla yarısına kadar girdi. Ikinci zorlamamda ise tamamı. Alev alev yanıyordu içi. Benim becermem onunki kadar sürmedi, fakat fazla geniş bir haz almıştım. O da. Hem beni becerirken, hem de bana siktirirken. Sikmesini ve sikilmesini fazla iyi biliyordu. Ilk sikişmemizin ardından yan yana uzandık. Dudak dudağa öpüşüyorduk. Penisini elime almış vaziyette uyuya kalmışım. Bir ya da iki saat sonra avucumda bir sertlikle uyandım. Dudaklarımı öperken fısıldıyordu. “biliyor musun, uyurken sikimi elinden asla bırakmadın. ” dedi. Utanmıştım. O ise bana, “ben aradığım kişiyi buldum. Sen benim hem karım, hem de kocam oldun. Ben böyle bir erkek arıyordum. Sen ayrılmayı istemediğin sürece seni terk etmem! ” diye fısıldıyordu.
ayrılmayı istemediğim sürece mi? Ondan ayrılmayı niye isteyecektim ki? Ben aradığım siki bulmuştum. Hem onunla sikiştikten sonra, karımı becermek bundan sonra daha ayrı bir zevk veriyor bana…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir