Sinemadakiyle Sikiştim

izmirde gay filimleri oynatan bir sinemaya gittim. Sene 2012 ocak ayı. Orda herkes oral yapıyo, öpüşüyo. Ben de bir kaç kişiyle karşılıklı oral yaptım. Sonra sinemaya toy biri girdi. Ben 59 yaşındayım. O ise 30 lu yaşlarda.
okulda gay sikişi öyküleri okubir yere oturunca derhal yanına gittim. Bacağımı bacağına sürttüm. Sound etmedi. Sonra elimle bacağını elledim. Sound etmedi. Sikini avuçladım. Sikini çıkardı. Elime verdi. 18-19 cm vardı. Onun sikini ağzıma aldım. Sonra o da benim yarrağımı ellemek istedi. Ben de yarrağımı çıkardım. Karşılıklı sırayla ağzımıza aldık. Fazla hoşuma gitti. Otele gidelim mi dedim. Param yok dedi. Ben karşılarım dedim. Basmanede bir otele gittik. Derhal soyunup yatağa girdik.
çılgınca emişmeye öpüşmeye başladık. Yarrağı kazık gibi oldu. Benimki de kazık gibiydi. Yarım saatten çok seks yaptık. Dudaklarımızı memelerimizi kalçalarımızı emdik somurduk yaladık. Önümde domaldı. Deliği fazla parlak ve kılsızdı. Deliğini dilimle sakso çektim. Sonra yanımda taşıdığım kremle güzelce kremledim. Yarrağımı de kremledim. ;sikimi deliğine yaslayıp beline sıkı sıkı sarıldım.
sikim kalçasına fazla zor girdi. Sikimi mengene gibi sıkıyordu kalçası. Belli ki fazla az sikilmişti. Fazla zor var gel yaptım. Fakat güzelce siktim kalçasına. Boşalmadan menfaat dedi. Derhal çıkardım. Şu anda ben seni becericem dedi.
o koca yarrağı alabilecekmiyim diye coşkulandım. Sırt üstü yatırdı. Bacaklarımı omuzuna attım. Belimin altına iki yastık koydu. Kalçam havaya kalkınca deliğim sikinin karşısına geldi. Kremlemeden tükürükleyip deliğime kökledi. Gözlerimden ateş çıktı umdum. O koca penis götüme gömüldü.
ser kalın sikmeye başladı. Bağırmayayım diye ağzıma çarşafın ucunu soktum. Öyle fena sikiyordu ki, kalçam parçalandı umdum. Boşalsın istiyordum fakat boşalmaya niyeti yoktu. Sikini götümden çıkardı. Boşaldın mı dedim. Hayır dedi. Şu anda sen gir dedi. Fakat benim yarrağım çoktan inmişti.
o koca siki yiyince güzelce yumuşamıştı. Ben sikemem dedim. Iyi ben devam edeyim dedi. Yatağın üstünde domalttı beni. Şahsı arkama geçti. Ayakta hafif diz bükerek götüme soktu.
kalçalarımın üstüne oturur gibi götümü pompalamaya başladı. 10 dakka böyle becerdi. Sonra koltuğa geçtik. Koltuğa aksi domalttı. Şahsı ayakta anal seks soktu yine. Kalçam güzelce alışmıştı yarrağına. Sokunca rahatça girdi. Ibne bak alıştın dedi.
evet kocacım sik beni dedim. Bu şekildede epey becerdi. Sonra sikini götümden çıkardı. Yüzüme spermlerini fışkırttı. Ağzımı açtım. Döllerin bir kısmı ağzıma girdi. Sonra beraber yemeğe çıktık. Iki saat sonra otele geldik. Sikişmeye devam ettik. Bu yazdıklarım büsbütün gerçektir.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir