Sinemada Sevişen Çift Azdırdı Evde Grup Seks Yaptık

merhabalar ben yunus 20 yaşındayım. Sizlere daha evvel duymadığınız ensest bir seks öykümü anlatacağım. Kadın kardeşim sevgilim ve ben birlikte buluşup hoş bir kahvaltı mekanına gittik. 3 ümüz hoş bir havada sohbet ediyorduk. 2 saat süren aleni büfe kahvaltıdan sonra sinemanın yolunu hoş tuttuk. O gün birlikte hoş zaman geçiriyorduk.
film da romantic bir sinema izliyorduk. Tabi +18 sahneler yoğundu sağımızdaki çiftler süratli davranıp yiyişmeye başlamışlardı. Ne maksadıyla sinemaya geldikleri belliydi. Sevgilimde ben kardeşimde manzaradan utanmışlardı. Oğlan sevgilisini mıncıklıyor her tarafını elliyordu. Bir mola dedim kayi vereyim de bizim eve gitsinler yazık… sonra düşündüm de sebep ben gitmeyeyim ki. Sevgilime yanaşmaya başladım. O da dünden razıydı. Kardeşimin yanında bizde öpüşmeye sevişmeye başladık. Kardeşim de bizi izliyordu. Ben de burada rahat olmuyor çıkalım dedim ve çıktık. Kardeşim nereye gidiyoruz dedi. Ben de dedim “sevgilimle işim var eve gideceğiz. ” kardeşim her şeyi anlamıştı. O da bize takıldı arkamızdan geldi.
ensest seks öyküleri okumuşsunuzdur. Eve girer girmez kardeşimin önünde sevgilimle sevişmeye  hemen başladık kardeşimde odaya gitseydiniz bari dedi. Bizde tamam diyip sevişe sevişe odaya gittik. Fazla kudurmuştum onu derhal soydum ben de soyundum. Vajinasına köklemeye başladım. O dizi da kardeşim de içeri girdi. Bende istiyorum beni de aranıza alın demez mi. Biz olmaz desekte soyunmaya başladı. Fazla temiz bir bedeni vardı. Yarrağımı sakso çekmeye başladı. Sevgilim ve ben onu izliyorduk. O da azmıştı sonuçta biz de adalet verdik. Küme seks yapmaya başladık. Sevgilimi fazla siktiğimden kardeşime basmaya başladım. Sevgilimi de öpüyordum. Böyle bir haz yok yarrağım çıkardığım gibi sevgilimin ağzına boşaldım.
kardeşim sevgilimi öpmeye başladı. O gün ensest lezbiyen küme seks öyküleri bir arada oldu. Daha sonra sırayla kardeşimi ve sevgilimi boşaltıp odamdan yolladım. Eee fazla yorulmuştum vurdum kafayı yattım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir