Sikilmek Güzelmiş, Beni Sikmeyeni Sikmiyorum Artık

slm ben volkan, 29 yaşındayım. 1. 80 uzunluğunda, ela gözlü, atletik yapılı ve sikişmeye fazla hevesli biriyim. Size bir itirafta bulunmak ve bundan bir yıl evvel başımdan gecen bir hadiseyi sizlerle paylaşmak istiyorum.
cep telefonumu değiştirmek maksadıyla talih yapıtı bir telefoncuya girdim ve telefonumu değiştirmek istediğimi söyledim. Dükkanın sahibi bana muavin olacağını, elinde fazla ucuza bir telefon olduğunu, bana vereceğini söyledi. Girdim oturdum, çay ısmarladı. Çaylarımız geldi fakat çaycı bana öyle bir baktı ki, adeta bir an evvel onu sikmemi istermiş gibi bakıyordu. Çaycı çayları bırakıp gittikten sonra, telefoncu bana, “sana bir telefon armağan etmek istesem ne yaparsın? ” diye bir sordu. Ben şaşırdım tabi ve “karşılıksız olmaz, kabul etmem! ” dedim. O da bana, “sen beni bir kere sik, istediğin telefonu kırmızı git! ” dedi. O mola çaycı tekrar geldi. Telefoncu devam etti, “istersen çaycıyı da sikebilirsin! ” dedi bana. Büsbütün şok olmuş, ikisinin ani gözlerine baka kalmışım.
yeni baştan aynı sorular sorulunca, bu tekliflerinde gayet ciddi olduklarını düşündüm. Çaycı da, “önce götümü sikersin, sonra ağzıma boşalırsın, ne dersin? ” diye ekledi. O zamanda ağzımdan, “olur! ” lafı çıktı. O şaşkınkıkla üçümüz arabaya bindik ve telefoncunun yuvasına gittik. Eve girer girmez kapıyı kilitleyip, çaycı benim dudaklarıma yapıştı. Telefoncu da, “sikini görmek istiyorum! ” dedi, pantolonumu çıkararak önüme çömeldi, yarrağımı ağzına aldı ve vakumlamaya, sakso çekmeye başladı. Ben resmen aldığım hazdan kudurmuşum, olası olsa yarrağımı iki parça yapıp aynı zamanda ikisine ani sokmak istiyordum. Telefoncu o an kalktı, kendi sikini çıkardı ve bana gerçek uzatarak, “yalama sırası şu anda sende! ” dedi. Ben şaşkın bir vaziyette, “ne oluyor ya? Ben sikiciyim! ” dedim, fakat işe yaramadı, telefoncu bana zorla sikini yalatmayı başardı. Ilk kez bir erkeğin sikini ağzıma almıştım, hani hoşuma da gitmedi değil yani…
ben sikini yalarken, telefoncu çaycıya, “sen de volkanın kalçasını yala da, herkes zevke gelsin! ” dedi. Çaycı arkama geçip benim götümü sakso çekmeye başladı. Ben bir yandan ağzımda sik, bir yandan da götümde lisan, adeta hazdan ölüyorum umdum. Ben sik sakso çekmeye öyle bir dalmışım ki, çaycı götümü sakso çekme işini bırakmış, sikini götüme dayamış. Götüme sokmak maksadıyla uğraşıyor. Telefoncunun sikini ağzımdan çıkarırken, telefoncu muhalif koyacağımı anladı ve kafama bastırdı, yarrağı ağzımdan çıkmıyordu. Ben full bu işten nasıl kurtulacağımı düşünürken, çaycı sikinin hepsini bir hamlede götüme soktu. Olağan üstü bir şekilde canım yanıyordu, fakat ağzımdaki sikten ötürü sesim çıkmıyordu.
anlamıştım, bunlar beni iki şahıs çatır çatır sikecekti. Yapabileceğim birşey yoktu. Telefoncuya işaret ederek, sikini çekmesini, bir şey söylemek istediğimi anlattım. Telefoncu bundan sonra anlayışlı bir şekilde sikini çıkarmıştı ağzımdan. Çaycıya, “canım fazla yandı, çek şu sikini götümden, sonra tekrar sik, fakat şu anda çek! ” deyince, çaycı sikini götümden çıkardı. Derhal tuvalete koştum, zor yetiştim. Elimi götüme attığımda kan geldi elime. Götümün deliği yırtılmış kanıyordu. Temizlenip yanlarına gittiğimde, çaycı bu seferde telefoncuyu domaltmış, kalçasını sikiyordu, telefoncu da haz çığlıkları atıyordu. Oha lan, o ne şekil yaraktı öyle! Çaycının az evvel benim götümü parçalayan siki en az 25 santim vardı! Ağzım aleni baka kalmışım! Çaycı telefoncuyu becermeyi derhal bırakıp, benim götümü pompalamaya devam etti. Ardından telefoncu becerdi beni. Bana, “sen bizim karımız oldun bundan sonra! ” deyip sabaha kadar sırayla siktiler götümü…
o gün sikilmekten ne kadar haz aldıysam, şu anda yeminliyim, beni sikmeyeni sikmiyorum bundan sonra !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir