Sik Sevdası Yüzünden Randevu Evine Düştüm

selamlar, size öykümü, istanbulda çalıştığım randevu yuvasından, ara verdiğim bir saatte yazıyorum. Ismim kübra, aslen konyalıyım. Erotik yaşında, masmavi gözleri olan, 1. 78 uzunluğunda, 61 kiloda, aşırı seks düşkünü bir toy bakireyim. Sikişmeye erotik yaşımda başladım. Derslik arkadaşlarımın henüz güncel kalkmaya başlayan siklerini kaç defa indirdiğimi bilmiyorum. Erotik yaşımda mahallenin çoğu üstümden geçti. Sike doymuyor, hep sikilmek istiyordum. Bu bende bağımlılık yapmıştı. Hoş bir kadın olduğum maksadıyla yaraksız kalmıyordum, fakat yinede yetmiyordu bana. Hoyratça kullanılmak, aç erkeklerin kadınsızlıktan çatlayan siklerini bütün deliklerimde istiyordum.
önceki kocası yüzünden pavyona düşmüş önceki komşumuz neriman abla, annemi ziyarete geldi. Konya gibi mutahassıp bir yerde oturduğumuz maksadıyla neriman ablayı herkes yadırgıyordu. Annem hoca olduğu maksadıyla uygar görüşlüydü ve neriman ablayı birkaç günlüğüne konuk etti. Daha sonra annemle saklı saklı konuşurlarken kulak misafiri olmuştum. Neriman ablanın anneme dediği, “pavyon fazla iyi, sike sike yaşatıyorlar, inan döle, erkeğe doydum, hele kalçam siksiz duramaz oldu, ayrıcada paraya nakit demiyorsun! ” sözleri beni güzelce ereksiyon etti. Gece bankacı babam, anneme, “vay be! Nerimana helal olsun valla! Bügün bize hesap açtırdı, 50. 000 usd nakit yapmış 1 yılda. Otobüs gibi çalışmış karı! ” dedi. Annem de, “eee, öğretmenlikten gelen paradan ne olacak! Kırmızı şahsına neriman gibi karı, paraya nakit deme! Yada bırak ben de sikişeyim, seni varlıklı edeyim! ” diye babamı azarladı.
bir fırsatını bulup, neriman ablayla kimsesiz konuştum. Ona hevesle pavyon yaşamını sorunca, bana, “her işin iyi yanı da bulunmaktadır, zararlı yanı da! Hem niye bu kadar heves ediyorsun? ” dedi. “hiiç, acaba fazla ereksiyon halindeki erkek geliyor mu, seks gerçekleştirmek istiyorlar mı? Diye heves ediyorum! ” dedim. Neriman abla sırıttı, “sürüsüne bolluk! ” dedi. Ben pavyona gelen erkeklerle alakalı birkaç soru daha sorunca, neriman abla, “bak kübra bakireyim, lafı dolaştırmayacam. Bu bir iki gündür gezdiğim yerlerde fazla enteresan şeyler duydum senin hakkında. Adın çıkmış buralarda. Senin maksadıyla nerimandan sonraki en esaslı sürtük diyorlar! Gel burda harcanma, fakültede okumaya diye yanıma gel, hem bir sürü kocan olur, yaraksız kalmazsın, hemde bol paran! ” dedi. Neriman abla konyadan ayrılmadan, bana gizlice, istanbulda güncel bir pavyona başlıyacağını söyleyip, telefonunu verdi.
o yıl istanbulda bir üniversitenin su ürünleri bölümünü kazanmış, ama beğenmediğim maksadıyla gitmeyi düşünmüyordum. Fakat neriman ablayla konuştuklarımızdan sonra gitmeyi kafaya koymuştum. Hem her çeşit sike doyacak, hem de nakit kazanacaktım. Aileme, “hem okuyup hem çalışacağım. ” diye yalan söyleyip gerçek istanbula neriman ablanın yanına gittim. 3-5 günlük misafirlik sonrası neriman abla, “aynı gençliğime benziyorsun kübracım, fakat sen fazla fazla daha güzelsin, kararını verdin mi? ” dedi. Ben de, “neriman ablacım, sike doyamıyorum, erotik yaşımdan beri hep sikiştim. Nakit kazanmayı da istiyorum, fakat sikilmem ve tatmin olmam da mühim! ” dedim. “kızım günde kaç sik seni tatmin eder? ” deyince, “ablacım günde en az 9-10 penis olsun, hoyratça sikileyim, acıtsınlar, acımasınlar! ” dedim. “haklısın kübracım, erotik yaşında almışsın keyfini, bundan sonra doğal sikler seni tatmin etmez. Pavyonda iyi kazanırsın, fakat günde en çok 2 sik görürsün. Gel seni randevu yuvasına vereyim, sike sike kudurturlar, hem vizite fiyatı düşük te olsa sürümden kazanırsın! ” diyerek, beni pezevenk ökkeşle tanıştırdı. Ökkeş benim dostum olacak, sikişten kazandığım parayı o yönetecekti. Severek kabul ettim ve randevu yavası maceram böylece başladı.
her gün, her türlü sikiliyorum. Geçenlerde ihtiyar bir adam geldi, torunu yaşında olan beni, öyle bir becerdi ki anlatamam! Her gün vajinama götüme giren yarrakları sayamıyorum. Aç herifler 50-100 lira vizite ödeyip, karşılığında beni istedikleri gibi, bütün spermlerini vücuduma yayarak sikiyorlar. Hele 4 posta ve üstü atanların yaraklarının kölesi oluyor, nakit falan da istemiyorum. Sikiş yatağımın çarşafları döl lekesiyle dolu. Yanlış anlamayın, hep içime attırtıyorum, fakat kalça deliğimden sızan, amımdan taşan spermler çarşafı kirletiyor. Iki paralık fahişe muamelesi görüp sikilmek apayrı bir zevk veriyor bana. Bu arada dostum ökkeş te sikişten kazandığım paralarımın çoğunu kumara yatırıyor. Yarrağı sağolsun, tekrar de iyi nakit biriktirdim. Ökkeşim bazen, “bugün benimsin! ” diye, kanırta kanırta siker beni, bütün gün kocam olur. Ökkeş 55 yaşında fakat iyi beceriyor. Mola dizi beni pompalamaya gelen gençlere aşık oluyorum, fakat çoğu evlilik provası maksadıyla gelip, sonradan yeni baştan namuslu taze karılarına gidiyorlar. Ben de köküne kadar sikilmekle kalıyorum. Neriman abla bana, “sakın aşık olma kübracım, ye siklerini otur aşşağıya! Esasen bizim gibi kaşarlanmış karılara bir koca yetmez! ” diyor.
evet dostlar, yazımı burda sonlandırıp, bundan sonra gitmem gerekiyor. Ökkeşim kapıya vuruyor. Eee, namımı duyan bütün abaza erkekler çalıştığım randevu yuvasına koşuyor. Sıradaki kalkmış sikleri çatlamadan indirmem lazım. Bütün sikici erkeklerin yaraklarından öpüyorum! Hoşçakalın !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir