Sıcak yaz günlerinde köyde seks iyi

15 ekim 2015yaşadığım kentte kendime ait meslek yerim var buralar genelde calliopeg. Info hep ateşli olur bizimkiler köyde yaşıyor bende merkez de kendime yuva tuttum kimsesiz yaşıyorum fakat sıcaklar artınca merkezde durulmuyor bundan sonra maddi durumumda iyi olduğundan dükkanı kapatıp kaçıyorum köye serin oluyor oralar ağaçlık bölge olduğundan
güncel yengemde beni süzüyordu baygın, baygın elinden çayı aldım. Gece babam ahıra inekleri meradan getirmiş bende yardıma gitmiştim. Yengemde babamın yanında idi yardım ediyordu hayvanlara su getiriyordu. Babam benimde geldiğimi görünce bizi bıraktı gitti ahırda siz bakın ineklere dedi. Bende yengemle beraber ineklerle uğraşmaya başladım. Ahır dardı yanından geçerken ister istemez sürtülüyordum oda asla kaçmıyordu benden hatta bir mola istemeden elim götüne değince muzip bir şekilde gülümsedi. Anladım ki bu karıyı amcam iyi beceremiyordu bunun vajinası açtı. Fakat ben bu güne kadar asla karımı aldatmamıştım ve karşımdaki kız amcamın karısı benimde yengemdi. Ertesi gece yengem geldi ben hayvanlarla çalışırken ahıra başladık konuşmaya.
amcamla babasının zoru ile evlendirildiğini fakat amcamın onu akşamları sikemediğini evlilk gereği onunda sikilmeye gereksinimi olduğunu vajinası yanınca vajinasına girebilecek kalınlıkta ne varsa o nu sokup çıkardığını söyledi. O bunları izah ederken benim yarak nazikçe oynamaya başladı bile benim anlaşılan yengemi doyurmam gerekecekti. Korkma dedi amcana bir şey demem seni istek ediyorum dedi. Fakat ben evliyim dedim bir geceden ne olacak ki dedi. Akşam ahırda buluşmak maksadıyla sözlendik ben evime o kendi yuvasına gitti. Akşam olsun diye sabırla beklemeye başladım yengemi becericem diye güzelce coşku yapmıştım karı aklıma geldikçe yarrağım inmiyordu. Evdekiler anlayacak diye de ellerimi öylece sikimin üzerinde tutuyordum. Akşam usulca ahıra gittim baktım orda beni bekliyor. Usulca sokuldu elini soktu evvel pantolonuma yarağımı avucuna aldı. Ben pantolonumu çıkarmaya uğraşırken bir taraftan da karının dudaklarını vakumlamaya koyulmuştum bile o hazırlıklı gelmişti.
elbisesinin bir çıkardı altında hiçbir şey yoktu. Göğüsleri gözümün karşısına düştü. Avucuma aldım sıkmaya başladım karı nasılda hazdan inliyor. Başından itip bacaklarımın arasına ittim onu. Ben ayaktaydım yarağımı yalamasını sömürmesini seyretmeye başladım diliyle masaj yapıyordu yarağıma kıllı taşaklarımı aldı bu sefer ağzının içine hoş sakso çalıyordu yarağım iyi titriyordu hazdan karının ağzının içinde. Yerdeki samanların üzerine ittim bacaklarını ayırdım yanan vajinan içine yerleştirdim suyu güzelce akmış yarağımı hazla bir girip bir çıkıyordum süratli, süratli yengemin göğüsleri oynuyordu pompalamamdan hazdan delirmişti. Sik beni diye inliyordu altımda o sik beni dedikçe ben bir hoş köklüyordum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir